Кой може да ми помогне?

  • 4 165
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 425
penguin, това което си го намерила е сиропа, затова е по-евтин  Wink. На нас ни трябват хапчетата http://www.americarx.com/Products/30101.html. Те са малко по-скъпи, но една жена както писах ще ми погне и там като дала поръчка в момента ги нямали. Поръчахме от друг сайт, ще ги имаме живот и здраве  Hug

# 31
  • Мнения: 29
ох да  ooooh! чак сега видях.....е радвам се все пак че си намрила някой да ти помогне  Wink . успех!

# 32
  • Мнения: 1 173
Embarassed Ох извинявай миличка, ама аз пак не можах сега да разбера  Embarassed. АДЕК'с и AquAdeks едно и също ли е?
Извинявам се  Embarassed  bouquet
http://store.axcanscandipharm.com/home.php?cat=7
АкуаАДЕК'с са нов подобрен вариант на АДЕК'с. Имат повече витамин Д и витамин К плюс антиохсидантите -коензим Q10, бета-каротин, гама tocopherol(не знам какво е това).
 Предполагам поради тази причина да двойно по скъпи от АДЕК'с и СоурСФ. Между другото АДЕК'с няма никъде в момента за продажба, казват че са "оут ъф сток". Може би за да лансират по скъпите АкуаАДЕКС"с.
 Но ти си преценяваш финансовите възможности. За тези пари можеш да си купиш 2 кутии Соур СФ витамини. Но както казах всичко е до финансовата възможност.

# 33
  • Мнения: 2 425
Рая, мерси за пояснението   bouquet
Да, така е, всичко зависи от финансовото състояние  Rolling Eyes, но за детето си правя всичко възможно, поне сега, докато мога да намеря пари и да му осигуря каквото е нужно. Пари, при такова заболяване никога не стигат, но това е друг въпрос. Да не оспамвам темата. В аквадекса има и кюензим кю 10, а при другите както гледам няма. А е хубаво да има. Ако речеш да си го купиш отделно и него (както правя в момента) ти излиза даже по-скъпо.   Благодаря ви. Женичката ми се обади и ми каза, че вече ги получили витамините и сега вече чакам да пристигнат и в България и после и до мен  Simple Smile Hug

# 34
  • Мнения: 264
aynur, аз живея в Германия но близо до Швейцария, ако ги има тук или там мога да и ги донеса на 10 май. Тогава пътувам за БГ някой знае ли дали ги има тук?

# 35
  • Мнения: 2 425
Здравей monechka, за Германия незнам  Rolling Eyes
За сега се урежда въпроса, но ако случайно ни действат много добе, ще се наложи за напред пак някой да ми помогне  Embarassed

# 36
  • Мнения: 2 425
Здравейте отново Hug
Вчера вече си получихме витамините  Simple Smile, току що му дадох първото хапче Laughing. Благодаря мнооого на жената, която ми помогна   bouquet
Искам също така да благодаря и на всички, които се отзовахте все пак на молбата ми  Hug  bouquet

# 37
  • Мнения: 1 147
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт