Music Idol 2, 8-ма тема

  • 17 535
  • 594
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 77
Цитат
Цитат на: Dame в вторник, 01 април 2008, 16:27
Е вие взехте да прекалявате вече! Не били подходили сериозно, подхилквали се били, правили се на големи за да пеят поп-фолк! Е стига вече! Как очаквате да пее човек тая музика за първи път в живота си и то при 4-5 репетиции. Всеки пя КАКТО МОЖЕ! Този стил е труден за пеене. Това не го прави да ми харесва, де
 И да не съм чула лоша дума за изпълнението на Деница снощи!   Пя си много добре момичето! А пък на фона на останалите пя направо фантастично! А как се ядосах на журито, че се заядоха за "р"-то й.   Толкова е дребнаво и тесногръдо!
Нора ме разочарова, но не смятам да я заклеймявам заради едно лошо изпълнение.
Пламена беше мнооого зле.
Ана още по-зле.
...........
Единствено за Иван ще си позволя да кажа, че както каза някой по-горе, "каквото повикало - такова се обадило". Само дето не Иван се държи така заради екипа, който го провокирал, а точно обратното. На хората явно им е писнало Иван да ги прави на луди и си отмъщават. Няма да коментирам дали това е етично или не.
И е доста глупаво да се вярва, че скритата камера е било сценарий. Ако беше, Иван щеше ли да се ядосва така, че са излъчили този материал? Щеше ли да коленичи и да се обяснява на Фънки в любов! Ако беше по сценарий, щеше да си изиграе ролята до край, а не да се оправдава, че са го накарали да каже това. Това беше чисто лицемерие от страна на Иван. Човек трябва да може да застане зад думите си и да приеме последствията от действията си с достойнство. Ама нейсе! Първо обиждаме, говорим простотии, но зад гърба на другите и после като ни изпортят, правим драми, сценарий било, "Фънки, много те обичам."   И не мисля, че Фънки е толкова добър актьор, че да изиграе толкова добре ролята на обиден. Човека изглеждаше искрено засегнат от думите на Иван.
И какво сте го подхванали толкова Фънки за снощи. Освен ако не съм пропуснала нещо, не го чух да казва една обидна или груба дума, да ругае или нещо от сорта. Гледаше нещата откъм веселата им страна, подхождаше с ирония, общо взето се шегуваше със ситуацията. И какво получи - някаква превзета лигла да мрънка, че бил груб и проявявал неуважение към нея и феновете на поп-фолка!   Леле каква драма! Преславчето явно е свикнала само да я хвалят и да припадат по нея и сега не може да преживее, че някой не я харесва. А колко е тъпа и какви неадекватни коментари даваше, няма да обяснявам.   Сега следва изводът, че човек няма право да си казва мнението, освен ако то не е изключително положително. Абсолютно недопустимо е, човек да си заявява така категорично позицията за поп-фолка! Лош Фънки, лош!   




И аз се съгласявам! newsm10

# 91
  • Мнения: 1 305
Да си допълня мнението, че лошото изпълнение от снощи на почти всички участници със сигурност се дължеше и на смотания бенд. Не знам в залата как се е чувало, но по телевизията беше отврат!

# 92
  • Мнения: 11 747
..........
и аз искам да изгонят водещите и сценаристите и ще стане едно хубаво предване тогава!

 Joy И журито и всички, които предизвикват нещото, което си бърка в пъпа...и айдълите, които не го възприемат...пък и зрителите дет' не го харесват, к'во правят пред телевизорите?
Много обичам лафа: На крива ракета- космоса й е крив!

mimoza^^ , не се "очудвай" много  Wink

Всъщност те не пречат само на Иван, пречат на всички участници да се представят достойно в Мюзик Айдъл, а не в Биг Брадър.






извинете ме за чаршафа, но този цитат не е коректен!
Забележката, относно 'очудването' не е моя!

# 93
  • Мнения: X
Ох, сега гледах пак изпълнението на Ясен! Е, нема такъв смех, е*ати песента!  Mr. Green

Ясен от "центъра на София" беше голяма свежарка!  hahaha
Както всъщност и оригиналът Коцето, който случайно също е от "центъра на София".  Wink

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 17:17 от Анонимен

# 94
  • Мнения: 822
Да бе могат да дават голия задник на Иван ама такава музика да пускат по това време #Crazy

да съм писала някъде, че одобрявам даването на голия задник на иван?

И за това ли е виновен Иван? Този МА стана по-зле от Биг брадър  ooooh! !
Човекът става от сън, отива до тоалетната и влиза да се къпе, а някой нахален оператор го следва на всяка крачка. Ми какво да направи? Да се оправдава в ефир, като Пламенка и да обяснява, че не желае да личният му живот да се излага на показ?
Ако направят скрита камера на Фънки интересно какво ли ще каже за Иван? Сигурно ще е много мил и любезен? Горкият! Бил обиден! Нищо, че обижда наред сумати народ по време на кастингите и сега продължава да ги ръси едни........!

Х*американският МА ряпа да яде  Simple Smile

# 95
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Е вие взехте да прекалявате вече! ...
...................................................................................................

 smile3501 smile3501 smile3501

# 96
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 090
Но МА нямаше да бъде такъв, ако не беше Иван! Именно неговото свободно поведение разкрепостява и останалите - като Тома например!

 
Toчно това си помислих снощи Peace

Записвам се и отивам да изчета предната тема, че снощи ви изпуснах края Sunglasses

# 97
  • София
  • Мнения: 7 030
infinity, пак прочетох твоят анализ Simple Smile и пак с почти всичко се съгласих. Само, че Тома малко ми преигра, много го харесвам и както казваш ти не е избягал от стила си, но аз мисля, че тази песен не заслужаваше чак толкова крясък  и метълско дране.

Разочарована съм от стилистите  Crossing Arms  Очаквах нещо по-така, цветно и лъскавичко , къде им бяха  пайетите и синджирчетата? Пу, язък  Laughing

# 98
  • DE
  • Мнения: 967






извинете ме за чаршафа, но този цитат не е коректен!
Забележката, относно 'очудването' не е моя!
Никой не е казал, че е твой!
За "мимиту с кирилизация " е!   bouquet

# 99
  • Мнения: 270
Лично за мен вчерашният концерт беше пълен провал във всяко едно отношение Sad.
Водещите си се лигавеха, както те си знаят. Дони и той им асистираше в глупостите и интригите. Вече са достойни съперници на Албена Вулева.
Песните, които им дадоха, не бяха подходящи, особено тази на Иван си беше пълна подигравка и унижение. Подборът на тези песни на мен ми говори едно единствено нещо-липса на професионализъм, пристрастност към едни участници и нескрита злоба към други.
Членовете на журито така и не разбраха, че трябва да се изслушват, а не да говорят едни през друг. Фънки не беше на ясно, че е там да оценява изпълнението на участниците, а не да показва отношението и ненависта си към попфолка. След като е под достойнството му да слуша такъв тип музика, можеше спокойно да не е в залата. Но  като е седнал на стола на журито е длъжен да проявява уважение, а не да се смее на айдълите, непрекъснато да апострофира Есил и да се заяжда с Преслава. И Вили Казасян не изпитваше върховно удоволствие, но човекът е достатъчно културен и голям професионалист, за да се държи на необходимото ниво.
Бендът беше пълен ужас. Имах чувството, че свири цигански оркестър на сватба във Факултета. Никакъв синхрон с изпълнителите, на моменти бъркаха мелодиите, абе с една дума-трагедия, драги зрители. Участниците бяха сравнително добре облечени. Но за сметка на това пяха доста лошо.
Пламена се представи  зле. За мен пя фалшиво и  преиграваше. Много ми харесаха Ясен и Ивайло, ама никакво сценично поведение.
Деничка ще има доста проблеми с песните на български език, заради ,, р ,,-то, което наистина се чуваше доста и беше неприятно. Иначе е страхотен талант и голяма сладурана.
Денислав и  Стоян се справиха горе-долу добре. На Стоян много му пречеше, този който грачеше от оркестъра. Ана, Мария и Нора се драха като кози на баир. То не беше викане, то не беше чудо.  
Иван ми хареса, докато не пресоли манджата с глупостите, които наговори. Имам усещането, че е непрекъснато пиян. Иначе е много талантлив и безкрайно артистичен.
Тома ми напълни душата. Много добро представяне. Не мога да не се съглася с Люси, че той пее с лекота.

# 100
  • Мнения: 216
Сега гледах кадри от шоуто  тази вечер.Даваха Преслава и Фънки да се прегръщат и той й обясняваше какъв чувствен глас имала............ Flutter

# 101
  • Мнения: 1 735
elix, можеше да потъмни още малко дрането наистина(за Тома), но на мен и така ми хареса.

Абе, няма  ли качени Хлапетата с участието на Вили? Много ми се гледа. Praynig

# 102
  • София
  • Мнения: 5 764
И на мен не ми хареса снощи концерта, Пей с мен беше къде-къде по-добро.
По темата - изненадващо за мен пя добре малкото ромче Laughing , или поне сравнено с другите, и с него си.
Тома си го харесвам по принцип, и сега гласувах за него в анкетата.
И Ясен беше ОК.
На Нора ми хареса прическата  Laughing , но не и изпълнението.

# 103
  • София
  • Мнения: 5 828
Сега гледах кадри от шоуто  тази вечер.Даваха Преслава и Фънки да се прегръщат и той й обясняваше какъв чувствен глас имала............ Flutter

Това ли е големия скандал  ooooh!


Абе, няма  ли качени Хлапетата с участието на Вили? Много ми се гледа. Praynig

И аз ги издирвам, ама не ги откривам  Sad


Elwing, кое ромче  newsm78

# 104
  • Мнения: 46

 И да не съм чула лоша дума за изпълнението на Деница снощи!  Crossing Arms Пя си много добре момичето! А пък на фона на останалите пя направо фантастично! А как се ядосах на журито, че се заядоха за "р"-то й.  #Cussing out Толкова е дребнаво и тесногръдо!
И е доста глупаво да се вярва, че скритата камера е било сценарий. Ако беше, Иван щеше ли да се ядосва така, че са излъчили този материал?  Това беше чисто лицемерие от страна на Иван. Човек трябва да може да застане зад думите си и да приеме последствията от действията си с достойнство. Ама нейсе! Първо обиждаме, говорим простотии, но зад гърба на другите и после като ни изпортят, правим драми, сценарий било, "Фънки, много те обичам."  #2gunfire И не мисля, че Фънки е толкова добър актьор, че да изиграе толкова добре ролята на обиден. Човека изглеждаше искрено засегнат от думите на Иван.

И какво сте го подхванали толкова Фънки за снощи. Освен ако не съм пропуснала нещо, не го чух да казва една обидна или груба дума, да ругае или нещо от сорта. Гледаше нещата откъм веселата им страна, подхождаше с ирония, общо взето се шегуваше със ситуацията. И какво получи - някаква превзета лигла да мрънка, че бил груб и проявявал неуважение към нея и феновете на поп-фолка!  Shocked Леле каква драма! Преславчето явно е свикнала само да я хвалят и да припадат по нея и сега не може да преживее, че някой не я харесва. А колко е тъпа и какви неадекватни коментари даваше, няма да обяснявам.  ooooh!

Първо, на мен Деница ми е много симпатична, но забележката с "р"-то е напълно основателна, плюс това не се заядоха, а го констатираха. И казаха, че това може да се оправи с логопед(тя самата го каза,така че мисля е напълно наясно). Добре де само хвалби ли да получава! Вчера журито за първи път ми хареса, че критикуваше!

Второ, абсолютно е лишено от логика изказването ти за реакцията на Иван, защото ако е наистина е сценарии, то те го представиха като скрита камера- ето това е причината да се ядосва. После се замисли тези хора 24 часа на денонощие ли го дебнат да каже тези думи..... и в най-удобния момент и скрита камера. Права си Фънки беше искрено обиден, а Иван искрено ядосан. Аз ако съм на Фънки ще се обидя на прословутите опусими-продуценти, че са си позволили да го излъчат в ефир.

Трето, относно Фънки - явно си пропуснала дооооооооооста неща . Фънки и груба дума   newsm78 . Каква ирония, каква весела страна.....Не мисля, че на тези които той нагруби им е толкова весело. А за Преслава- ами тя им е гост всеки случай, търпя цяла вечер, но ето тя не изтърпя и един концерт и директно му се сопна.

Иначе Тома вчера направи шоу, беше забавен, но в никакъв случай нито пя поп-фолк, нито доказа, че може да пее поп-фолк. 

Аз лично не схващам логиката да има песни в различни стилове, ако те само текста ще взимат и ще си пеят както могат. Нали идеята е да слушаме различна музика. Така, че колкото и зле да са се справили останалите, които се опитаха да пеят в поп-фолк стил аз ги уважавам повече, от колкото този, който пя както си може (това си е страхливо). И честно, ако ще се дере всеки път така-скоро няма да е интересен!

Общи условия

Активация на акаунт