торакс или селена

  • 2 415
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 132
   Ами болницата е частна и нормалното раждане струва 580,а секциото 860!Включва ти всичко-упойки,ваксини за детето,памперси,превръзки,престой,храна.....Ох,надявам се да си разбрала,че малко объркано го написах
Аха, значи няма раждания там по ЗК? Защото аз също ще раждам в частна болница, но в нея може и по здравна каса. Плаща се 800/1000лв за избора на лекар, а самото раждане не се заплаща.
Това са цените на ражданията в Селена само за здравноосигурени лица. Ако лицето не е здравноосигурено си доплаща сумата, която болницата трябва да получи от ЗК  Peace
Аз също съм с две ръце за Селена  Peace
Значи все пак работят със ЗК. Но аз пак не разбрах - за какво точно се плаща сумата - 580/860? Например аз в болницата , която ще раждам плащам за избор на лекар. А гледам , че Жанет е написала освен тази сума и допълнително сума за избор на лекар.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Цитат
Аха, значи няма раждания там по ЗК? Защото аз също ще раждам в частна болница, но в нея може и по здравна каса. Плаща се 800/1000лв за избора на лекар, а самото раждане не се заплаща.
Цитат
Значи все пак работят със ЗК. Но аз пак не разбрах - за какво точно се плаща сумата - 580/860? Например аз в болницата , която ще раждам плащам за избор на лекар. А гледам , че Жанет е написала освен тази сума и допълнително сума за избор на лекар.
Сумата - 580/860 лв. е такса, която плаща всяка жена, която иска да роди там. В цената са включени всички разходи на болницата,  свързани с раждането, престоя в болницата, храната и т.н. За избор на лекар се заплащат 100 лв. Сумата от 800/1000 за избор на лекар е твърде голяма и мисля, че в нея са калкулирани и разходите на болницата, свързани с раждането и престоя.

# 17
  • Мнения: 2 132
Мерси много. Сега ми се изясни вече  bouquet
Ами аз ще раждам в София и тук цените са такива. Но понеже от скоро живея в Пловдив събирам информация за  в бъдеще  Simple Smile

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 1 272
Да се включа и аз - преди седмица ни изписаха от Торакс и съм много доволна от грижите и отношението - и на екипа при раждането /вкл. моя Док, за чието присъствие не съм плащала допълнително/ и на персонала после. Благодарна съм на всички тях. Утре сме и на първата консултация на бебка там  Simple Smile
Аз родих секцио и сумата беше 1100лв.

Общи условия

Активация на акаунт