Бебка не иска да пие вода

  • 1 719
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 74
предлагаи и а тя като реши ще почне да пие колкото и е необходимо

# 31
  • Мнения: 2 746
Ох, и моята беба не пие вода!

# 32
  • Мнения: 681
Дъщеря ми също не пие много вода.Педи каза,че това е нормално при повчето бебета.

# 33
  • Мнения: 47
Здравей и моята бебка не иска да пие вода може би защото е почти само на кърма. По принцип казват че не е проблем да не пие вода, но в моя случай се оказа голяма беда. Гергана се разболя и получи обилно разстройство имаше по 9-10изхождания на ден. дори честото кърмене не помогна и следователно като не пие вода не можеше да навакса на течности. Наложи се да влезем в болница за да е сложат на система. Горката седя близо 4 дена на системи. Единственото изключение беше че пропи вода , но само за два дни и като се почуства по добре пак е отказа.Купих и чаша с накрайник и като си играе да го гризе си пийва по малко.вчера е изпила 15мл вода. Не съм спряла да й предлагам с надеждата че ще почне, но уви. Остава да се надяваме че като преминат на обща храна ще почнат да пият вода.

# 34
  • Мнения: 71
И ние не пием вода. Като я опита и започва да плюе и да блъска. Мнооого рядко се случва да пийне 5-6 глъдки.
Но за момента съм спокойна, защото 2 пъти в деня пие мляко, а то нали се прави с вода.

# 35
  • София
  • Мнения: 389
и аз също захранвам сега и моят бебо не иска да пие вода, по скоро пие като му дам мъничко, но след това я връща цялата, че и мляко излиза от предно ядене и имам чувството, че просто му се разтройва стомахчето, а в тая връзка бихте ли ми казали как да давам сокчета - с лъжичка или в шишенце с биберон като водата??

# 36
  • Мнения: 5 940
Синът ми от няколко дни откри водата. Стана неочаквано. Сега непрекъснато иска, изпива около 200 милилитра, а преди седмица-две не искаше и грам.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 175
Още от началото не иска вода.Задавя се,кашля,дори и от биберон с най-малкия отвор  Rolling Eyes,или се лигави доста време и като погледна е изпил едва 20-30 мл.Ако пийне повечко от това пък го връща  ooooh! Чай изобщо не желае.Единственият начин да приема течности е като му разреждам сока.

# 38
  • Мнения: 1 367
Не мисля,че това е голям проблем,поне докато не стане много горещо.Защо не пробваш да предложиш прясно изцедено сокче-например морков или ябълка?
в тая връзка бихте ли ми казали как да давам сокчета - с лъжичка или в шишенце с биберон като водата??
По-лесно е с биберон,още повече ако детето не иска да пие течности.С лъжичка става много бавно и това може да го изнерви.Според мен.

# 39
  • Мнения: 668
Не се притеснявай!Сега лятото ще пропие Simple Smile

# 40
  • Мнения: 1 165
И моята дъщеря не пиеше никаква вода докъм 6-7 месец. Ела сега да я видиш-изпива по 2 литра, сигурно ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт