Как постъпвате с некоректните колеги?

  • 2 503
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 281

 Свеждам отношенията само до служебни.

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 16:37 от bagira

# 31
  • Мнения: 281
Не съществуват за мен от момента в,който са станали такива. #2gunfire

 Laughing Как така не съществуват, нали трябва да работиш с тях? Или  отказваш да сътрудничиш?  Simple Smile Много е вероятно тогава и ти да престанеш да съществуваш за шефа си.
Свеждам отношенията само до служебни.

# 32
  • Мнения: 281
Извинете за дабъла.Опитах да изтрия първото,но не успях.  ooooh!

# 33
  • Мнения: X
Качвам колегата на тезгяха
Това какво точно значи?
Правите секс ли, че да го
стимулираш да работи, или...


това си е наш жаргон. Значи фащам го за ушите и яко конско докато се изприщи, признае се за виновен и се скрие в ъгъла да си ближе раните. С две думи, гледам да не чакам шефа да ми прави забележка,ами директно се разбираме помежду си с колегата.
Да де, ама това значи да се изпокараш с половината колеги. Аз не искам да ме обявят за скандалджийката на офиса. Rolling Eyes
Моите колеги са малко. Доста добре сме се опознали като темперамент и сме си свикнали. И тъй като сред тях има и такива,които никога не си биха признали грешка,която са направили, а доста често ги правят се налага да изясняваме някои неща,докато не е станало късно. Така на майтап се плашим,че ще се качваме на тезгяха. Естествено не със всеки може така и действително ако можех така да се разбирам със всеки,щях да съм скандалджийка номер едно на офиса. На други,които не са толкова гьон сурат се опитвам мило да им обясня,че не съм сколнна да мета засраното от тях. Peace

# 34
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Съвсем скоро напуснах едно такова място, където имаше доста, които не си вършеха работата и другите трябваше да ги носим на гърбовете си. С оплакване на шефа нямаше смисъл, защото на нея не й пукаше за моята работа, по-важно беше да си пълни гушката. И естесвено, че ако се оплачеш, те изкарваше теб виновен. Опитвах се да направя нещата така, че да завися колкото може по-малко от колегите ми. Съзнателно съм отказвала предлагани ми услуги и съм разчитала само на себе си.
Сега на новото място не съм забелязала некоректни колеги. Всеки си знае работата и си я върши, дори си помагаме. Имаше само едно недоразумение веднъж заради колежка, но шефката ме усети и ме накара да изплюя камъчето. Не се чувствам предател, защото ми обясниха, че не й е за първи път и друг път да внимавам и да докладвам навреме, за да не ми се обърква моята работа.

# 35
  • Мнения: 122
На мен колегите ми са малко по различни в предвид работата ми........ но....... като се замисля май си премълчавам и ако има нещо да се върши го върша........ Между другото хич не е хубаво хората около теб да свикват с мисълта, че е редно някой друг да поема и техните задължения или да търпи негативи заради тях.
Признавам си, грешка е че аз така се държа...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт