ТРОЯНски мами на сладка приказка събрани 3

  • 10 566
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 768
Мацки,простете,исках да ви иЗлъжа zаради първи април. Joy

Миренска,дай лапа! Joy

# 31
  • Мнения: 3
 Здравейте моми4ета,
да се похваля и аz zа диетката, ве4е се пъхам свободно в старите си дънки и съм много Grinning.
Ина4е в събота с моите колежки си направихме екскурzийка до Баzел и си прекарахме страхотно.
Купих 1 4антa с шоколади, ама нали съм на диета ги раzдадох на моите приятелки и само веднъж се иzкуших с 1 блок4е.
Абе убихме се от път, но пък си zаслужаваше.
А телевиzия гледам от www.bgtelevizor.net , ка4еството е супер. Music idol следя , но я го хвана , я не, понеже ходя на смени на работа и така даже и повторенията иzпускам. Ама откровено каzано воде6тите са ми антипати4ни, пак и тоzи Денислав ме драzни адски много. Ина4е другите са сладури.
Хайде, до скоро и приятна ве4ер!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 890
Мацки,простете,исках да ви иЗлъжа zаради първи април. Joy

Миренска,дай лапа! Joy

   Ааааа как се вързах !!!  #Cussing out Ама то мина първи и вече не съм нащрек.  Crossing Arms
 
   Светле, верно са много стимулиращи, аз съм ги чела от любопитство, ама те много хора бе, през ден нова тема.  #Crazy И Вещицата яко ги контролира, няма шест - пет !  Laughing Щом така лесно свали 5 кг, значи можеш и другите няма да ти е трудно.  Party

# 33
  • Мнения: 1 768
Ох,много съм притеснена. CryМалката преди малко я zаварих да си гриЗка от една таблетка zа миялната машина. CryОх,ще полудея.Иzобщо си нямам на представа как е попаднала в ръцете и и как я е отворила. ooooh!

Може ли да и стане нещо?Количеството не беше много,но все пак...

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 18:59 от Mon Cheri

# 34
  • Мнения: 337
Добро утро дами!!!


Mon Cheri как е Мики? Дано сте добре.  Praynig

# 35
  • Мнения: 460
добро утро-ооо!!!
ето кафенце и от мен!!  food010  food010
да ви е спорен деня мацки!!!!  bouquet
обаче-ееее за снощния мюзик айдъл,на желая да коментирам  Sick #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out
да махнат това кадърно дете,а онзи келеш Иван просто-ооо не нямам думи!!! Sick Sick
бил талант,ча къде го е скрил тогава-аааа!!??
Лайно! #Crazy

# 36
  • The O.C.
  • Мнения: 61
Добро утро!
Mon Cheri -как сте?Надявам се всичко да е минало добре.

# 37
  • Мнения: 1 768
Добро утро!

Катерино моме,я поуспокой малко страстите. HugНяма какво да се лъжем zа попфолк вечерта.Пламена беше най-zле от към иЗпълнения.Много слабо и беше представянето на песента на Ивана.Наистина хубаво пее момичето,но не и попфолк.А все пак това си беше поставената zадача.
Иван да престане да се лигави.Ако zапочне да пее като хората,ще стигне доста далече.Но го уважавам,че не му пука от никой и нищо.И най-вече работи много добре тоя маЗен Фънки. Sick

Мики е добе. PraynigНямаше странични реакции от консумацията на таблетката.

При нас се раЗвали хубавото време.Едно мокро е днес.Никакво направо. Sad

Дугите потребителки в темата, няма ли да се иЗкажете zа Айдъла? Wink

# 38
  • Мнения: 460
хей,аз била мома ама вече не съм!! Joy
освен това попфолка едва ли може да бъде критерий за стойност и талант!мн.малко са изпълнителите в този бранш с изброените качества!така че според мен ,а предполагам и според други /предполагам/,че едва ли този жанр се оказващ решаващ в развитието на певческия талант!!
А Иван ако го чакаме да се стегне и да покаже таланта си предаването ще свърши,а едва ли и след това ще покаже нещо кой знае какво!За сега с какво е показал толонта си ,че не се сещам?? newsm78

Според мен той е най-добър в собствените си очи,но точно в моите не е!!
Това че пуберите /в погаляма част/пускат гласове в негова полза-да остане е друг въпрос!
Това е показател какво поколение идва!
Само питам ако беше това предаване ,ама с предходното жури да ли бате Слави щеше да го изтърпи този малък пикльо,а?
Просто с юнашки шут отзад,щеше да полети стремглаво напред!
За мен това момче е бита карта,която се мъчи да цака без да е на ход!
Това е моето мнение и не ангажирам нокого с него!! Simple Smile
Добро утро!

Катерино моме,я поуспокой малко страстите. HugНяма какво да се лъжем zа попфолк вечерта.Пламена беше най-zле от към иЗпълнения.Много слабо и беше представянето на песента на Ивана.Наистина хубаво пее момичето,но не и попфолк.А все пак това си беше поставената zадача.
Иван да престане да се лигави.Ако zапочне да пее като хората,ще стигне доста далече.Но го уважавам,че не му пука от никой и нищо.И най-вече работи много добре тоя маЗен Фънки. Sick

Мики е добе. PraynigНямаше странични реакции от консумацията на таблетката.

При нас се раЗвали хубавото време.Едно мокро е днес.Никакво направо. Sad

Дугите потребителки в темата, няма ли да се иЗкажете zа Айдъла? Wink

# 39
  • Мнения: 337
Mon Cheri не се притеснявай, че детето си е опитало от тази таблетка. Те не са токсични. Най-много да го хване разстройство.
Мойте и те само да им прилегне и лапат всичко. Като си идем на Черни Осъм, Минко редовно подяжда Маша, като и взима от гранулките. А колко пръст от китките е изял - не е истина.
Неси пък веднъж - като по-малък си беше опитал от акото в гърнето.  Mr. Green
Не знаеш от какво ще порастът.  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 18
Здравейте, снощи така се смях самичка като лудите, че не е за вярване/ прочетете темата в кърмене и захранване - първоаприлска схема за захранване/.  И двете дечица са ми болнички Cry. Днес цял ден търча по болници и аптеки. Ама то се очакваше ние щом излезем ваканция веднага се разболяваме, лошото е че този път и бебка прихвана от кака си. А за мюзик айдъл фаворити са ми Деница, Нора и Ивайло Динев. За мен никой не се представи добре с тези чалги , не ги бива в тази област. Другаде и е силата. А  на снощния айдъл как се ядосах само. Като пуснаха линиите веднага пратих смс за Нора /линиято още не беше отворена/ пробвах с Пламена/нейната линия беше отворена/ това въобще не беше честно, чак се учудих че Нора остана. Приятна вечер от мен на всички.

# 41
  • Мнения: 337
Айде пак кафето да е от мен.

Ейййй, абе как са се разписали само другите градовеooooh! Темичката ни е отишла на втората страница.

# 42
  • ново
  • Мнения: 5 980
Добро утро Hug
Рамзи, много хубаво го докарваш кафето сутрин Grinning гълтам го и отивам да работя.

Момичета, я кажете при коя козметичка ходите, че съм в размисъл дали да сменям моята? А на фризьор?

# 43
  • Мнения: 337
Миналата седмица ходих при Катя Крумова - уличката до Бюрото по труда. Доволна съм. А фризьор ми е Елица - на улица "Македония". Всички ни тя оправя. Следобед ще ходя да се правя на кичури. Ще видим каква ще станаMr. Green

# 44
  • Мнения: 18
Добро утро!  :)Ramzy обади се да пием кафе след фризьора да видя прическата и да се запознаем . Аз живея малко под Елито.

Общи условия

Активация на акаунт