ЮЛСКИ БЕБЕНЦА '08 (тема 34)

  • 9 040
  • 304
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 631
момичета моля моля прокрадна се нещо като камък в градината на българките раждащи трето дете
аз съм от тях
но да трябва парите за трето да намаляват като помощи и като всичко от държавата заради мангалките за които третото е на 18г и от там нататък стой и гледай какво става
иначе забелязвам че доста българки вече се решават и на трето дете една част от които не са толкова добре финансово осигурени така че за да се решиш на трето явно не само възможността да го имаш е решаваща просто хората си искат дете
това е
дано повече българки има като мен които да чакат трето
по улиците хората които ме познават ми се радват откровенно казано ..... днес излизах с големия ми син 9г, малкото на 2,3м и съм навирила седем месечен корем .... срещна ме един съсед и каза " ех че идилия"
някой вероятно ще ме сметнат и за малооумна но кой му пука
а иначе три деца са си раход сериозен
имам приятелка която има три деца на 12 , 10 и 5 .... тя може да им мине за по голямата сестра защото е 45кг и и казвам ти вероятно като сложиш храна на масата и докъто се обърнеш и те като скакалци опоскват всичко ..... а тя ми казва "не като скакалци ами като лами"

# 286
  • София
  • Мнения: 553
Сетих се за един случай, когато си подавах аз документите и искам само да Ви кажа - НЕ СИ ЛАМИНИРАЙТЕ акта за раждане на детето! Една майка с най-добри намерения си го беше направила и й направиха грандиозен скандал защо го е направила и я караха доколкото си спомням, да го отламинирва, а тя жената просто е искала да си го запази новичък и гладичък и се беше видяла в чудо.

# 287
  • София
  • Мнения: 553
Райка, мами като теб наистина могат да будат само възхищение     bouquet

# 288
  • Мнения: 2 171
Райка, аз искрено се радвам на майки на три дечица Hug. Ако един ден, живот и здраве, имаме шанс да се преместим в жилище поне с една стая по-голямо от сегашното ни, със сигурност ще се навия и аз на трето детенце Grinning.

Нинче, не искат да се ламинира акта заради печата, който слагат отзад, че е изплатена еднократната помощ.

# 289
  • София
  • Мнения: 553
Да, Астарта, просто ми беше жал за жената, която се видя в чудо, а имаше добри намерения и затова предупредих момичетата.
Иначе и ние - ако питаш мъжа ми и сега е готов за трето  Laughing ама ЖЗ каквото рече Господ, сега сме на вълна второ, пък ще видим ...

# 290
  • Мнения: 152
Райка, браво за куража! Ние сме 3 сестри и е много хубаво да живееш в пълна къща!   bouquet

# 291
  • Мнения: 4 371
Ех, преди да родя Пепи исках три деца. Сега мисля, че и две са ми достатъчни Laughing
Днес водих на разходка в градинката моето и на сестра ми детето, на една възраст са, станах разногледа Crazy


Белинда, количката, която аз пуснах също е малка, като се сгъне, аз също изхождам от малък багажник.
Другата, която харесвам е Бъгстър. И е 6 кила!!!

# 292
  • Мнения: 0
Райка и аз ти се възхищавам!  bouquet

Тези сладки мечета, които е показала Веси-то можете да ги намерите на 1-ия етаж на ЦУМ в магазин Selma Iv. Но ако решите да ги имате си пригответе поне 50 лева само за едно такова. #Crazy Работех до преди година и половина там на щанда на SWATCH и този магазин беше /и все още е там/ от едната ми страна и съм запозната с техните артикули. Има и други страхотни неща, но все пак и доста скъпички за съжаление. Shocked

Няма ли да пуснете нова темичка?

# 293
  • София
  • Мнения: 553
За мамите, които се тюхкаха, че е студено и няма какво да обличат : другата седмица става 34 градуса! Тъй, че се подготвяйте за морно време, защото въздушния пренос е от Сахара.

# 294
  • Варна
  • Мнения: 289
За мамите, които се тюхкаха, че е студено и няма какво да обличат : другата седмица става 34 градуса! Тъй, че се подготвяйте за морно време, защото въздушния пренос е от Сахара.

 Shocked Shocked Shocked
Верноо?
Леле , то 24 да стане ...

# 295
  • София
  • Мнения: 123
Здравейте и от мен,най-накрая смогнах да седна малко на компа.Днес с мъжа обикаляхме голямите магазини за ремонта и по между другото купух един електронен термометър,защото като меря температурата на малкия,едва успявам да го задържа 5 мин. и все не мога то4но да я измеря,Сега тъкмо ще ми влезе в употреба и за бебо,само дано не го използвам 4есто Naughty.За дрехите аз ходя с разни туники и блузки,коити са по широки,а под корема има ластик,който се регулира,братов4етка ми ми даде и 2 4ифта дънки за бременни,но никак не са ми удобни,този ластик на корема имам 4увството,4е все ме прижилва,а и дънките все се смъкват.Купух си и един комплект за бременни със сукман и панталон и с това се из4арпва моето разнообразно облекло JoyВ къщи пък съм само по анцизи и спортни блузи,даже сега без да съм ви 4ела си купих една тениска и като я облякох...паднах.То4но както казвате-тип палатка,но мъжлето ми каза,4е тъкмо лятото ще ми е екстра Laughing
За коли4ките,аз ве4е писах отдавна,4е съм решила да си претапицирам старата,с нея си отгледах баткото и сега мисля с нея да изкарам,тя не е от скъпите,напротив доста е евтина-MAG ENGLAND,проблема е,4е и нашият багажник не е голям и сега с две деца като тръгнем някъде незнам къде ще я събирам,защото си заема място,а за стълбите,ние сме в къща и за това нямам проблем.Все пак гледах онзи ден коли4ки на Cangaroo и доста модел4ета ми харесаха,та ако навия мъжлето може да вземем още една.
Мислех друго да ви питам,ходила ли е някоя от вас в МЦ"Фемина" на преглед,аз исках да отида само да видим бебо ,но незнам дали си струва там,4е 4етох доста гадни отзиви.
Станах много подробна,затова спирам Peace Mr. Green

# 296
  • София
  • Мнения: 1 946
Леле, Ninche, от къде тая информация бе???  newsm78
То направо страшно ще стане...

# 297
  • Мнения: 64
Тук съм, тук съм, ама нещо напоследък голяааам мързел ме е обхванал и само ви чета. А то вие хора ли сте като хора, една тема за два дни изписвате. Laughing
Гледам, че коментирате количките и леглата.
Аз като Весито съм си харесала Уно на Пег Перего, http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 5/products_id/844 щот` ми казаха, че няма чупене. Искам количката да има хубави колела, че по нашите пътища с тия дупки... И да е с цяла, превъртаща се дръжка и да е лека, щот` съм слаботелесна.
А за леглата -  по препоръка на Весито си избрахме това http://dizainbaby.com/bg/adelina.php и го видяхме даже вече в "Палавници" и е супер сладурскооо!!!
Ходих и до новия магазин за бременни в Младост, дето май Душичката беше, много го похвали. Верно има супер готини дрешки за пролет-лято и се сдобих набързо с една ризка и едни панталонки. Ако не ме домързи ще ги щракна и ще ви ги покажа.  

# 298
  • София
  • Мнения: 553
Леле, Ninche, от къде тая информация бе???  newsm78
То направо страшно ще стане...
Току що го прочетох в дир.бг - поредната аномалия във времето, защото не е нормално за България да е над 30 градуса през април, ама то се обърнаха съвсем нещата - то червени дъждове ни валяха, а сега пък тези въздушни преноси пак от Сахара.

Ще стане над 30 градуса
03 април 2008 / News.dir.bg
Облачното и хладно време приключва в събота.
От неделя започва повишение на температурите в резултат на силния и бърз въздушен пренос, който ще се установи от западна Сахара към централна и югоизточна Европа, в частност и Балканския полуостров. Още в понеделник ще стане топло, а в четвъртък-петък температурите ще се установят почти навсякъде в страната над 25 градуса. На много места в равнините със сигурност температурати ще достигат и до 33-34 градуса, подобрявайки температурни рекорди с по няколко градуса. Ще има променлива облачност и ще духа умерен, до силен южен вятър - фьон, който ще бъде сух и ще усилва усещането за жега.
Засега изглежда, че подобна синоптична обстановка ще бъде сравнително трайна, т.е температурите ще се задържат необичайно високи за сезона поне 5-7 дни, показват данните на световните метеорологични централи.
Вижте фонтана в подлеза на НДК
· Коментари (39) · Времето и пътищата  

# 299
  • Мнения: 64
Ето блузка http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5524985
 и панталонки http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=5524986
потребител nadundi4ka
парола dundata

Общи условия

Активация на акаунт