Не е необходимо да сте умни, за да станете богати

  • 3 219
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 649
Незнам ама всички двойкари карат лъскави коли и имат тлъсти банкови сметки.

# 16
  • Мнения: 3 268
Тези двойкари постепенно измряха,малко останаха,но и те ще си идат с времето.
Иоssарян,много добре си се маскирал,признавам.За нищо на света не бих предположила,че си човек,който има нещо общо с фондовата борса.

# 17
  • Мнения: 274
Иоssарян,много добре си се маскирал,признавам.За нищо на света не бих предположила,че си човек,който има нещо общо с фондовата борса.

Така е. Няма нужда да се знае колко имам и от къде изкарвам. Тук ми е по-добре  по скъсани дънки и т-шърт Simple Smile А и Йосарян съм само днес Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 401
Стефани, с нито едно от твърденията ти не съм съгласна (може би  само с едно..), ама ме мързи да пиша сега. 

# 19
  • Мнения: 649
Тези двойкари постепенно измряха,малко останаха,но и те ще си идат с времето.
Иоssарян,много добре си се маскирал,признавам.За нищо на света не бих предположила,че си човек,който има нещо общо с фондовата борса.



О не ти говоря  за тези, те са едно на ръка!!! Познавам страшно много хора дето просто нямат нищо общо с незаконния бизнес, а са си сериозни бизнесмени! Просто на хората им трябваше малко акъл да рискуват и сега печелят. Hug ги всички!!!

# 20
  • Мнения: 3 268
Стефани, с нито едно от твърденията ти не съм съгласна (може би  само с едно..), ама ме мързи да пиша сега. 
Добре,ще чакам мнението ти.Не е необходимо да си съгласна с мен. Peace
Тези двойкари постепенно измряха,малко останаха,но и те ще си идат с времето.
Иоssарян,много добре си се маскирал,признавам.За нищо на света не бих предположила,че си човек,който има нещо общо с фондовата борса.



О не ти говоря  за тези, те са едно на ръка!!! Познавам страшно много хора дето просто нямат нищо общо с незаконния бизнес, а са си сериозни бизнесмени! Просто на хората им трябваше малко акъл да рискуват и сега печелят. Hug ги всички!!!
Именно,точно това е и моето мнение,няма бизнес,без грам риск,но естествено рискът трябва да е допустим,а не да се хвърляш с главата в пропастта.Не съм любител на такъв тип екстремни преживявания.

# 21
  • Мнения: 2 401
Стефани, ключовия момент е планирането.  Спестено не означава събрано в буркан/под дюшека. Спестяването е всъщност планиране, набиране на средства и пренасочването им където трябва.  Един човек на заплата категорично може да забогатее, и тук в Бг. стига да впрегне малко някои части и да изпълни горното. А относно интелекта, има друга група хора, които не са успели да завършат и средно и натрупаха сериозни сметки, имаме куп примери от недалечното минало.  Ти допускам, че се занимаваш с бизнес, не мога да повярвам, че вярваш, че само интелекта е гаранция за успех в бизнеса.   

# 22
  • Мнения: 3 268
Минзухар,не си ме прочела добре.Интелектът е само едно от многото качества,необходими за успех в бизнеса,но далеч не най-важното.За да бъде човек бизнесмен са му нужни смелост,находчивост,сърце да рискува,средства и най-вече идея.Планирането,което ти си споменала също е важно.

# 23
  • Мнения: 9 814
Разбира се, че не е задължително да си умен и богат. Важно е кое е приоритет за теб.

# 24
  • Мнения: 649
При добро желание всеки може да стане богат.Възможностите ги има навсякъде и са достъпни за всеки, който харчи по-малко, отколкото печели и се стреми да инвестира остатъка ефективно.
Всеки може да стане богат. А защо тогава не всички са богати? Ами защото за някои това не е основната цел в живота. Те имат желанието да станат богати, обаче знаят, че богатството изисква усилия. Има доста умни и способни хо­ра, които вечно задават многобройни и напълно нелепи въпроси, чиито отговори, ако някой ги знаеше едва ли щеше да му се налага да работи повече. А относво пестенето  е въпрос на дисциплина и няма нищо общо с разме­ра на доходите.

# 25
  • Мнения: 3 268
Да,има умни,образовани хора,с по няколко висши образования ,но не стават за бизнесмени,просто нямат необходимите качества за това.Те могат да получават хубави заплати,работейки за някой друг,но няма да претърпят кой знае какво развитие в живота.Други хора,без да са много умни и образовани,просто хващат момента,рискуват и печелят.Затова се получава така,че някои много умни не са богати,а други не толкова умни-са.

# 26
  • Мнения: 765
 Значи никога няма да бъда богата.

# 27
  • Мнения: 2 401
Еее Стефани, стига де.  Laughing Как можеш да твърдиш, че който не си е направил ЕТ няма да претърпи кой знае какво развитие в живота.  Има много  хора за които много предприемачи са готови да дадат доста пари, за да ги привлекат в екипа си.  Има  още повече фриилансери, които  печелят  доста повече от доста ЕТ-та. И едните и другите могат да имат свободата да прекарат живота си така, както биха искали. 

# 28
  • Мнения: 3 268
Защото темата е за богатството,имах предвид развитие във финансово отношение.Да живееш добре,не значи че си богат.Ето,това е преломната точка,кое е богатство.Много хора си мислят че са богати,но съвсем не са.И ЕТ никога не може да стане богат,няма как,трябва да е поне ЕООД. Grinning

# 29
  • Мнения: 2 401
Ами и аз имах това предвид. Невъзможно ми е да си представя, че някой може да живее добре без пари, или с малко пари. Познавам няколко милионери в евро на заплата.  А ЕТ-то го използвах образно.
Факт е, че допреди няколко години и аз мислех като теб. Но оттогава видях и някои други страни, които ми харесаха повече  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт