Кога трябва?!

  • 2 027
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 335
На другия ден след положителният тест бях на лекар,видя се само то4ица,но потвьрди бременността Peace

# 31
  • Мнения: 18
Аз отидох на края на първата седмица след закъснението и на третия ден след теста. Оказа се, че съм в 5 г.с.
Отивай, няма за какво да чакаш!
Лека бременност ти пожелавам   Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 5 720
Закъсняваше ми 10 дни и си направих тест, а отидох на лекар на следващата седмица!

# 33
  • Мнения: 523
Една седмица след положителния тест отидох . Пожелавам ти лека бременност ! Peace Peace Peace

# 34
  • Мнения: 9 973
2 седм.

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честито  bouquet
На третия ден след закъснението си направих тест, на следващият отидох на лекар, който видя плодно сакче.  Зависи от лекаря и апаратурата му.
и аз така  Peace

# 36
  • Мнения: 1 477
Един ден преди закъснението си направих тест.На лекар отидох след 1 седмица.Лека бременност  Hug

# 37
  • Мнения: 3 092
A aз отидох 20 -тина дни след закъснението .Теста си го бях правила на 5-тя ден .
Честито!  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 080
мисля че 6 г.с. е добре - не е твърде рано, нито твърде късно - може да се "види" всичко!!!

# 39
  • София
  • Мнения: 928
Направих тест 1 седмица след закъснението, на лекар отидох след още една.
Леко бременеене  preggo

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Много ви благодаря, много сте мили всички.
Ще се постарая да изчакам още няколко дена за по-сигурно, но незнам колко дълго ще издържа така.
Имам още един въпрос - от няколко дни от време на време усещам някакво "придърпване" ниско долу, а по принцип по време на менструален цикъл и преди това никога не съм имала такова усещане...
Май това е единственото, което ме притеснява, иначе мога да изчакам за преглед. На някой случвало ли се такова нещо. Аз си мисля, че това може да е един от ранните признаци... newsm78

На мен не ми се е случвало или поне не си спомням, може другите да ти помогнат.Да разкажеш след като отидеш на лекар, ще чакаме да се похвалиш   bouquet

# 41
  • Мнения: 891
Седмица след положителния тест отидох на лекар  Peace

# 42
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Честито.  bouquetАз отидох още на следващия ден след положителлния тест . Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 137
На следващият ден от закъснението направих тест, които беше отрицателен, така и беше и 2 дни след това, но цикъла ми не идваше и не идваше. На 5-тия ден пак си направих тест и излезе много бледа втора чертичка. На 10-тия вече бях в Шейново да видим за какво иде реч и там ми съкатиха 4-5 години от живота само за час. На вагиналния ехограф нищо не се виждаше и даже лекарката се усъмни, че домашният тест е бил положителен и ми пусна на място един кръвен такъв. След час излезе резултата и се оказах с ниво на хормона за 4-5 седмица бременност. Ужаса ми, че е извънматочна, Слава Богу беше успокоен на последвалия веднага след това втори опит да го видим. Точицата излезе и се оказа, че най-вероятно след като съм се изпишкала в промеждутъка се е показала, а мехура е пречел преди това. Много важно е кой те гледа, а не на каква апаратура гледа! Имаше едно време един девиз "Нито един умрял без лекарска помощ" Joy. Е, сега се радвам на една перкрасна принцеса и стискам палци и при теб всичко да е наред!
П.П. Оказа се, че съм забременяла в края на периода между двата цикъла, а не в средата както се очакваше и оттам и термина ми не беше верен и уж го водеха преносване, пък то си дойде съвсем когато си трябва. Исках да кажа, че не всички отговарят на средностатистическата вероятност, така че очаквай неочакваното Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 1 185
Една седмица след теста отидох на преглед, имаше само плоден сак, след две седмици имаше ембрион!

Общи условия

Активация на акаунт