Кухо яйце за втори път !

  • 22 075
  • 139
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз иначе съм добре, всичко мина и замина ooooh! Надявам се ПОВЕЧЕ НИКОГА ДА НЕ СЕ СЛУЧВА  newsm10  smile3521


zuerich, дано скоро всичко си дойде на мястото  Heart fingerscrossed Praynig

# 46
  • Мнения: 516
zuerich  Hug, дано Бог чуе молитвите ти! Днес ходих на лекар и видяхме плодния сак, но не и бебо. Гинеколожката ми каза ,че е рано( 9 ден закъснение) и ме вика пак във вторник. Съмнявам се ,че ще устискам до тогава Sad Кафявото течение продължава, а и отлепването се видя на ехографа. Изписа ми само но-шпа, и каза каквото е рекъл Господ.Някой знае ли точно в коя седмица се вижда пулс?

# 47
  • Мнения: 452
Аз иначе съм добре, всичко мина и замина ooooh! Надявам се ПОВЕЧЕ НИКОГА ДА НЕ СЕ СЛУЧВА  newsm10  smile3521


zuerich, дано скоро всичко си дойде на мястото  Heart fingerscrossed Praynig

Никога спокойно, всички си стискаме взаимно палци и се борим  Hug

# 48
  • Мнения: 265
desi jul,не ти ли изписа поне утрогестан,трябва да си в 7 седмица за да се види сърдечна дейност,моя лекар даже ми изписа прегнил и при мен веднага спря да кърви.Стискам ти палци,но виж иди при някой друг лекар за друго мнение,според мен не можеш да чакаш и да се побъркваш.

# 49
  • Мнения: 516
zuerich, благодаря ти за отговора и съвета. Работата е там,че като чуят,че вече имам 2 деца , лекарите решават,че няма нужда да си дават много зор , за да запазят бременността. Нямам болки ,но продължава да тече ръждиво . Днес ще ходя на друг лекар, но явно и там няма да ми кажат нищо ново, още съм в 6 седмица. А и заедно с медикаментозното лечение всички препоръчват и активно лежане. При мен това няма как да се получи, по цял ден съм на крак. Вече наистина се осланям само  на  помощта на Бог, все пак ми е дал две слънчица, ако реши , ще ми даде и трето.
Пожелавам на всички бързо забременяване, лека бременност и да гушкате здрави бебчета Hug

# 50
  • Мнения: 265
Desi jul ,какво стана с теб,има ли радост?Момичета с кухо яйце за втори път,правете си генетични и имунологични изследвания!До колкото знам,доц.Конова в Плевен е една от най добрите в тази област.При мен нещата се развиват до там ,че се наложи да говоря спешно с нея по телефона.В понеделник на ехографа още не се виждаше сърдечна дейност и док.каза до дойда пак след 2 седмици,но Naughtyнай-големия шок започна, след като ми написа рецептата-аспирин протект и фраксипарин 0,3 ShockedТова са антикоагуланти,които действат на кръвта да не се съсирва.Изписват се на бременни с доказани имунологични проблеми,а аз такива нямам.Док.каза,че не вярвал на изследвания и ги изписвал превантивно,тъй като имам вече 2 неуспешни бременности.Но аз както си кървя от време на време,не му се доверих и почнах да се консултирам с други лекари.Оказа се,че всеки има различно мнение по въпроса и аз се побърках.Свързах се и с доц.Конова,и тя много  се изненада на терапията,след като няма доказани причини.Сега си блъскам главата ,защо не съм се изследвала достатъчно, преди да забременея smile3511 .От всички мнения и консултации реших да пия само аспирина и да се моля да не кръвна newsm17Така,че изследвайте се на време!

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 13:55 от zuerich

# 51
  • Мнения: 516
Здравейте момичета, не смея да се похваля, все си мисля,че ще се случи нещо лошо. Кървенето ми спря преди 3 дни, а вчера ходих на лекар. Бях се подготвила да ходя на кюртаж(психически). Лекарката ми ахна като ме погледна на ехото, видяха се 2 плодни сака, еднакво големи. На мен и двата ми се струваха празни, но след дълго пулене в единия видях мигащата точица. Другия най-вероятно не се е развил(поне засега) и щял да се резорбира. Другата седмица пак съм на преглед. Не ми се вярва още, че се е закрепило. А и ме притеснява факта ,че гърдите ми изобщо не ме болят и не се подуват, а вече съм в 7 г.с. .Ще пия но-шпа още известно време.
Zuerich, моля се всичко при теб да се подреди Praynig Имам приятелка с доказан антифосфолипиден синдром, цяла бременност изкара на фраксипарин и имуновинин. Доц. Конова я лекуваше. Сега се радва на едногодишна вече госпожица. Запознахме се в паталогична бременност, тъкмо беше прокървила в 8гс.. Мислеше ,че влиза за кюртаж, а се оказа,че бебка е жива и се развива. Доно за всички ни края е също толкова щастлив Hug

# 52
  • Мнения: 312
Здравейте а моята братовчедка е бременна след трето ин-витро трансфера беше на 20 март оказа се че са две бебчета но едното е кухо и от вчера е в болница сега чакат организма да изхвърли кухото а другото за което казват че има шанс да остане на мен ми се струва малко странно това да се случи точно така има ли някои от вас информация за това моля ви пишете много съм притеснена толкова чакахме тези две чертички а сега

# 53
  • Мнения: 312
здравей ти от русе ли си

# 54
  • Мнения: 516
Здравей Александра75, при мен също вече е сигурно, че едното е кухо. Но и двете лекарки , при които ходих ми казаха че ще се резорбира сам празния сак. Нищо няма да изхвърлям. Сега съм вече и на Дуфастон за 20 дни, заедно с но-шна и фолиева киселина. И ако въпроса е към мен, да от Русе съм.

# 55
  • Мнения: 265
Desi jul ,чудеса се случват явно,много се радвам за теб,ще стискам палци newsm17всичко да бъде на ред!

# 56
  • Мнения: 452
Момичета, стискайте ми палци да имам хубава новина тия дни!

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Момичета, стискайте ми палци да имам хубава новина тия дни!
fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 58
  • Мнения: 312
desi_jul ходиш ли при някой лекар в русе и при кой братовчедка ми ходи при доктор стела минчева завеждащ паталогична бременност в АГ то нейното ин-витро го прави доктор стаменов на 20 март а твойто къде беше и кога

# 59
  • Мнения: 312
и при нея е сигурно за едното че е кухо и само ще се резюрбира но я оставиха в болницата защото не е от русе а от бяла и да е под наблюдение тя също няма   никакви странични признаци

Общи условия

Активация на акаунт