Най-после нашият месец дойде! До края му всяка АПРИЛка ще е с бебче в ръце!

  • 14 689
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 130
Ч
Успех на тези, които днес са тръгнали към родилното!   bouquet

 Бейби-артоа- последно мама Доли-дог ни пожела това и роди същия ден:)

# 31
  • Мнения: 130
Devi – и Galivo нямаше вода Има една древна поговорка – ако водата ти спрат – водите ти ще изтекат Ела у нас ако искаш – вземи един душ
Cenitelka – ти като една бъдеща свеки, нищо не коментира по повод моето сватосване на Стефи, а))
Tanzen – ако никой не си е запазил все още Аси, аз да го резервирам за моята неродена мома, какво ще кажеш? Или първо искаш да я видиш – дано е скоро


# 32
  • Русе
  • Мнения: 154
Абе Акварел и Стефинка нещо ми се губят днеска  newsm78 .Дали не са на път да ни пратят хубави новинки  baby_neutral ??? Ако е така им пожелавам леко и безпробжлемно обебване   bouquet

# 33
  • Варна
  • Мнения: 433
ЧЕСТИТО НА МАМИТЕ, САМО ТАКА - не трябва да спира бебевалежа.... newsm44 newsm44 newsm44 newsm74

# 34
  • Мнения: 21
Честито синче на мама Безмерна newsm32 pacifier!!!
Честита двойна радост на мама Хриспи newsm06!!!Браво за нормалното раждане smile3501 smile3521!!!
Като гледам тя е с моя термин,а е родила newsm78и то нормално!!!
Ценителката,избрала съм си те за вестителка,но не само защото си ми адашка,а и заради положителната енергия,която струи от теб smile3503!!!

# 35
helenblondy значи ние с Galivo да се броим за нарочени, а? е дано, даноооо  Laughing

Благодаря за милото предложение обаче аз само с душ не се разминавам, трябва да си взема и патето за баня, и шапката, то галимацията е голяма  newsm78

Относно сватосването аз за моя младеж некои близначки мисля да си заплюя  Joy Да има да се радва младежа  Laughing Хриспи живот и здраве като се върне от болницата ще трябва на сериозен разговор да я хвана хихихи   bouquet

# 36
  • Мнения: 134

Cenitelka – ти като една бъдеща свеки, нищо не коментира по повод моето сватосване на Стефи, а))

ха ха ха  Joy аз вярвам в съдбата която явно си знае работата  Peace кога сама щях да си направя по-хубав подарък за рождения ден?
а за сватосването знае ли се света е толковаааааа малък !!!


Ценителката,избрала съм си те за вестителка,но не само защото си ми адашка,а и заради положителната енергия,която струи от теб smile3503!!!
Мерси много  Embarassed ще се радвам да оповестя хубавите новини  Hug що се отнася до положителната енергия една приятелака  казваше "абе вие овните имам чувството ,че сутрин като станете и бъркате в контакта да се заредите за през деня .............  Joy Благодаря ти още веднъж   bouquet

# 37
  • Мнения: 1 080
Абе Акварел и Стефинка нещо ми се губят днеска  newsm78 .Дали не са на път да ни пратят хубави новинки  baby_neutral ??? Ако е така им пожелавам леко и безпробжлемно обебване   bouquet
Ох - ще ми се само!!!
Никакви  признаци от мен.
Тая тапа само дето падна и малко ме боли корема ниско долу, ама контракции - хич няма!!!
Чудя се да ходя ли при док - май няма, ами направо в петък - като съм на преглед.
Вие какво ще ме посъветвате - да ходя ли само защото ми е паднала тапата?!?
Иначе цял ден си поспивам - ако тръгна през ноща да раждам поне ще имам сили!!!

# 38
  • Мнения: 319
Честито на Хриспи за двете момиченца!!! smile3525

Bibobibo прегледа ми е днес в 17:15(ще ви се похваля няма как) Wink Айде по най-бързия начин да се отървеш от тези бактерии Peace

Ясмина май ти беше казала,че не можеш никъде да намериш моделите на Cangaroo-Vision и Victoriq  newsm78 Днес бях в "Арлекино" срещу Експрес банк има ги и двата модела Peace


Ама *vera  още ли не е родила Shocked че кога й е термина???


cenitelkata много ви се радвам на семейната идилия Heart Eyes


Ето,че имало някой да разбира от тези колажи Grinning Само да ги народим малките бебоци,веднага devi се заема да го прави Grinning

Тифани много си е хубава даже   bouquet

# 39
  • Мнения: 54
Деви и аз нямам вода и ще полудея вече. надявах се да мога да си вема душ, но явно няма да стане.

# 40
  • Мнения: 200
Тука съм бе мамчета, стига сте ме нарочвали че ще пренося, казвам ви!  pregnantНямам никакви симптоми! И аз съм същата като стефинка, падна ми тапата и край, най-много някоя по-болезнена контракция само вечер, ама мноого по-рядко от преди! През деня все едно не съм бременна! Стефинка макар че ми падна тапата в понеделник, утре съм на доки и тогава ще му кажа. Не му звъннах че като нямам други оплаквания и за какво да го притеснявам!Утре ще видим какво ще каже  Laughing Но това си е за мене и е на моя глава, за тебе не смея да ти давам съвети, що не и звъннеш за всеки случай на твоята доки?
Много ми харесват новите снимки на cenitelkata от изписването  newsm51

# 41
  • Мнения: 6 713
И аз да се запиша в темичката Hug Hug

Честити бебчета на Bezmerna и Хриспи!!! Hug Hug

Тези дни се чудех много за Хриспи, дали не е родила вече и ето - новинка! Grinning

cenitelkata, дано да не те притесняваме с sms-и като вестителка на момичетата, които са те избрали Embarassed Embarassed Hug

Момичета, при мене - нито тапа е падала, нито контракциите имат някаква регулярност Crossing Arms Crossing Arms Искам да раждам вече smile3504

Относно януарките 2009, си спомням, че за зачеването на бебе на годината - трябва да е около 10 април на предходната година. Може би от средата на месеца ще почнат да пишат Mr. Green

# 42
  • Мнения: 134


cenitelkata, дано да не те притесняваме с sms-и като вестителка на момичетата, които са те избрали Embarassed Embarassed Hug

ни най -малко Hug ,не се притеснявайте аз в противен случай нямаше да си оставя телефона  Mr. Green
Сиси мерси и на теб   bouquet дано скоро я усетиш и ти ,че с това чакане .......ще луднеш  Crazy

# 43
  • Мнения: 135
4естито и от мен на новородилите мами,да са им живи и здрави smile3521 newsm5
Да ви се опла4а,днес бях на доки,тои ми каза 4е с Ъбебо вси4ко е о.к но изгледи за раждане никакви,а 13 наближава,и пак никакви проверки за разкритие или нещо друго.На бебо изглежда хи4 не му се излиза.
stefinka доки днес ми изнесе цяла лекция за тапата,каза ми 4е след падане на тапата от 24 4аса до 3дни запо4ва раждането,и ми каза 4е нямало смисъл да се обаждам,като по4нели конт.да тръгвам към болницата,но ти си прецени за себе си.Успех Simple Smile

# 44
Vanyivan, предлагам да вземем Galivo и да ходим на баня при Helenblondy   bath1   Joy Joy Joy

Aquariel, stefinka търпение! Няма да ги носите тия деца до първи клас  Laughing само не се изнервяйте!

Sisee, този твоя котак гледа бая на кръв и урина от снимката в подписа ти! Иначе е много е красив! Hug

Общи условия

Активация на акаунт