Най-после нашият месец дойде! До края му всяка АПРИЛка ще е с бебче в ръце!

  • 14 717
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 97
Честити бебчета на Милена и Сисе ! Grinning

Да са живи и здрави и много послушни! Grinning

Aquariel, успех  thumbsup

# 256
  • Мнения: 2 531
Брейй това Сисее с тесния таз, дето секцио искаха да и правят , я вижте какъв голям мъж извади и то с 10 мин. напъване !!!
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ МИЛАААА

# 257
  • Русе
  • Мнения: 154
честито мъжле на мама Сиси   bouquet !!!Дочака си го най-накрая  Heart Eyes .

Аз да се отчета след днешния преглед.Доки ме прегледа вагинално и още докато си вкарваше пръстите  Embarassed вика: "А ето я главичката "  #Crazy  .Бебка е слязла много надолу и е на "старт линията".Каза,че шииката ми е вече изгладена и ако ме хванат болки или ми изтекат водите да бягам бързо в родилния,че нямало да трае дълго моето раждане  newsm78 .Бебка като цяло е добре,но не можа да ми каже килограми,защото не можа да и измери добре главичката .Изписа ми някакви противогъбични вагинални таблетки и ме прати да си ходя  hahaha и да чакам .

Стефинка стискам ти палци всичко да мине безпроблемно  Praynig

Aquariel и на теб стискам палци и се моля всичко да мине бързо и безпроблемно  Praynig

Това е от мен за сега .Приятен ден на всички   bouquet !!!Аз отивам на разходка след малко  Wink

# 258
  • Мнения: 21
Сисее,ЧЕСТИТО мила newsm51!!!Браво на теб,ти си майка героиня smile3521!!!
Момичета,не ви ли прави впечатление,че повечето бебета са по-едрички newsm78???Явно е от времето Laughing!!!
Aquariel,Стефинка,стискам ви палци fingerscrossed,успех Flowers Four Leaf Clover,чакаме добрите новини!!!
Naana,и аз имам такива режещи болки ниско долу от около седмица.Най-вече ме боли когато ставам и когато бебчо си размърда главичката.При мен бебето е още много високо и явно се опитва да си проправи път милито newsm78!!!
Лурдес,и ние вече хълцаме през ден-два,а преди почти постоянно,даже бях спряла да му обръщам внимание!

# 259
  • варна
  • Мнения: 147
Честита поява на дългочакания Дани!Сиси,да ви е жив и здрав големия юнак и много да ви радва! newsm51
Варненки,Сиси откри сезона.Коя ще е следващата? Simple Smile

# 260
  • Мнения: 132
Здравейте момичета,
Нахълтвам при вас, за да ви съобщя, че  днес  в 12,15ч. братовчедка ми Пролетната Фея роди момиченце Павлина, Бебката тежи 3650 и е дълга 53см.[/b].

# 261
  • Мнения: 97
Честита принцеса на Пролетната Фея ! Grinning

# 262
  • Мнения: 130
Честит ДАНИ на Sisse - най-младата мама с най-голямото бебе:) Представям си колко е щастлива само!!!
И точно щях да се оплаквам, че нямаме момиченце от вчера и хоп - ПАВЛИНА - на Пролетна Фея - дано носи само пролетни емоции на мама:)

Много много хубави новини момичета:)

Aquarel и Stefinka - всички сме с вас:)

Galivo - честит ти двоен празник днес:)

Целувки на всички, момичета!!!!

# 263
  • Временно
  • Мнения: 788
Честит Дани на Сиси!!!!Да расте голям и силен мъж и много да радва мама и тати!!!  bouquet
Честита дъщеричка на Пролетната Фея!!!Да и е жива и здрава!!!  bouquet
И бързо възстановяване на мамите!!!


Aquariel,Стефинка стискам ви палци!!!Пожелавам както на вас,така и на всички мами които сме още 2 в 1 леко раждане!!!

# 264
  • Мнения: 6 713
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА СИСЕЕ И ПРОЛЕТНАТА ФЕЯ!!!
 Hug Hug Hug


Искам и аз пък! Whistling Blush

# 265
  • Мнения: 111
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ!  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Браво на Sisse, дочакахме малкия Дани! А той изобщо не е малък, на мама голямото момче! Още веднъж, браво!   bouquet

Честито и на Пролетна фея за малката госпожица Павлина!   bouquet

Aquariel, stefinka, стискам палци, дано скоро чуем добрите новини!  Hug

# 266
  • варна
  • Мнения: 147
Честита Павлина на Пролетната Фея!Да е жива,здрава и щастлива,винаги заредена с пролетни емоции!

# 267
  • Мнения: 130
относно Бюбхен - да ви споделя нещо странно...Днес бях на кола-маска (предродилна) и козметичката ме намаза с моя любим крем Здраве, от който кожата ми веднага се успокои...След 2-3 часа се прибрах, изкъпах и после, защото нямах Здраве, си сложих от крема против подсичане на Бюбхен (голямата кутия с лайка, която всички приятелки ми препоръчаха...) - и кожата ми реагира доста по-остро от Здравето - малко щипеше и се зачерви...Аз по принцип съм с чувствителна кожа, но все пак - Здравето ми понесе мноооого по-добре и сега се притеснявам дали да мажа неродената моя мома с този Бюбхен...И изобщо - едни още по-глобалистични теми са ми в главата - относно дали всичко не е маркетинг и ние да страдаме от това, дали мислим реално като клиенти, дали...дали...

# 268
  • Мнения: 70
Ох, аз нещо не мога да заспя. А така ми се искаше да събера малко сили за тази нощ. Поне сега да се възползвам докато контракциите са по-нарядко и да поспя, защото през нощта стават ужасни. Сега разбирам какво е имала предвид sisee че я е боляло много. Като се има предвид, че тези моите уж подготвителни болят така, представям си как болят истинските родилните контракции. Но за малките човечета сме готови на всичко, нали така  Laughing

Aquariel, мила, стискам палци всичко да е наред. Дано скоро си правим компания в Шейново. А както и vercho се губи нещо, да не си направим една форумска среща там  Laughing

ЧЕСТИТО НА ПРОЛЕТНАТА ФЕЯ, МИЛАТА И ТЯ СЕ ПОИЗЧАКА ДОСТА. ДА ИМ Е ЖИВА И ЗДРАВА ПАВЛИНА И МНОГО ДА ГИ СЛУШКА.

Хайде до скоро, връщам се пак в леглото.

Уф, щях да забравя. И аз си купих това хомеопатичното лекарство Арника Монтана. Знаете ли да ли случайно е противопоказно в случай че реша да използвам епидурална упойка?

# 269
  • Мнения: 354
Сисе, мила, честит ти син! Справила си се прекрасно! Голям юнак извади, да ви е жив и здрав и мнооого да ви радва с татито!

Пролетната фея, честито и на теб за малката госпожица!

Общи условия

Активация на акаунт