Ползва гърдата ми като залъгалка

  • 2 750
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 192
И Дани се буди на 3 часа нощем - вече започнах да си мисля,че ВСЕ ПАК има нехранителна кърма, колкото и да не ми се иска да вярвам на това- не може да яде през 3 часа дори нощем newsm78 -  но се моля да е временно - нали и неговото стомахче трябва да си почива поне 6-7 часа Rolling Eyes

# 31
  • Русе
  • Мнения: 150
Хайде и аз да се включа!Кръстила съм я "свещенната цица" ,първо :защото само едната ми гърда работи,второ:лекува всеки негов плач,няма значение ,какво и от какво! Трето:усещам го ,че е спокоен и щаслив от това. И ние сме минали през всякъкви затруднения свързани с кърменето,и съм се убедила ,че вътрешният ми глас ми е бил най-добрият съветник.Вслушай се първо ,дълбоко в себе си,после виш и ние какви ще ти ги набръщолевим и най-важното е да си спокойна и да не се престараваш.Истината е винаги по близо отколкото си представяме!

# 32
  • Мнения: 3 926
И Дани се буди на 3 часа нощем - вече започнах да си мисля,че ВСЕ ПАК има нехранителна кърма, колкото и да не ми се иска да вярвам на това- не може да яде през 3 часа дори нощем newsm78 -  но се моля да е временно - нали и неговото стомахче трябва да си почива поне 6-7 часа Rolling Eyes
Всъщност, нехранителна кърма няма Peace Има бебоци, които променят режима си... има моменти, в които като им никнат зъби имат нужда от успокоение... А почивка от 6 часа - такава ще се появи сама като въведеш супа за вечеря... Разбира се след 10-тия месец. Само че и тогава може да ен се появи заради зъбни проблеми Peace
Моята дъщеря спря да суче нощем на година и десет месеца. А не се буди от няколко месеца. При това не се буди 2-3 нощи в седмицата. Иначе става към 3 часа, иса да яде хлебче и заспива.
Та, стомахът на децата не е като нашия. И пак повтарям - нехранителна кърма няма Hug

# 33
  • Мнения: 4 242
И Дани се буди на 3 часа нощем - вече започнах да си мисля,че ВСЕ ПАК има нехранителна кърма, колкото и да не ми се иска да вярвам на това- не може да яде през 3 часа дори нощем newsm78 -  но се моля да е временно - нали и неговото стомахче трябва да си почива поне 6-7 часа Rolling Eyes

Кърмата се разгражда и усвоява от организма за около 40мин до час, останалите два часа стомаха на детето си почива порядъчно. Почивките са измислени за децата хранени а АМ, тъй като то е тежка храна и се задържа доста повече време в стомаха.
Нехранителна кърма няма, млякото ти е точно такова каквото е нужно на детето ти в този етап на растеж, по това време на годината или в денонощието! Peace

Общи условия

Активация на акаунт