Кипърските мами, татковци.... и не само (5)

  • 14 436
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Добро утро и от мен... Hug
И аз така днес на кафенце...... Coffee без..... smile3546 Барборанке внимааааавай не те изпускам от поглед... newsm66
Муцка  след час съм в офиса приготви си ушите за дълга беседа smile3521

# 271
  • Мнения: 903
Ооооо, Муцка, кафенце черпиш значи Coffee Ммммм, чудесно, ще се възползвам /много обичам да ме черпят Mr. Green/ Радвам се, че синеочка е вече добре! Ма то и вашето боледуване бая се проточи май - щом казваш "Почти всички лекарства спряхме"..., значи все още допивате някои...

barboranova , не са "балеринките". Тоя лаф "катараменки" аз си го изобретих newsm47 /то да взема да го патентовам лиии.. newsm78/ Имам предвид, че отгоре са окрасени с катарамки, а иначе са елеганти, на не много високо токче и леко отворени отпред на пръстлетата.

Добре дошли на Плами  и sladyt4e_m и от мен!  bouquet

Добро настроение на всички през днешния слънчев ден, пожелавам!
Днес над Бургас най-сетне пак пекна и се надявам да ми се поразведри и на мен, щото последните дни при Лора взеха да се обострят специфичните й проблеми нещо... Това ме кара да се чувствам на тръни Shocked  Идиотското е, че в момента, в който допуснах в съзнанието си мисълта все пак да се преборя със себе си и първа да тръгна към Кипър...и тя започна да проявява тези негативи. УУУфффф! #Crazy А ако не съм спокойна за нея, естествено на никъде не мога да тръгна cry

# 272
  • Мнения: 26
Днес всички май сте в добро настроение и това е много хубаво...Добре дошли на Сладурче и Пламена.. Hug
На мен ми допада и приятели,защото се включваме отвсякъде..а подкрепата от БГ е стабилна..
Мерси за кафенцето,време е за малко чистене Whistling..

# 273
  • Мнения: 577
Включвам се само набързо за една клюка-да кажа на  Гери,понеже ми е от района.Мила както е Верди,в другия край на кооперацията,отварят салон за разкрасяване  Crazy  4470 Обърни внимание,като имаш път насам.Ще има всичко,солариум,маникюр.......,масаж,добри стилисти......Салона ще е луксозен,но се говори,че цените повече от нормални.А ?Ще се разкрасяваме долу?Блонди, Laughingвече разбрах кои са обувчиците.Муцка, още малко работа имам и викам да спретна маникюра,сама си се рисувам ,да видим какво ще издокарам,сегашния е много АРТ,такъв ,че никой незабеляза що за идея съм имала,спретнах едни китки със запетайки.  Laughing

# 274
  • София
  • Мнения: 1 456
Барборанке, ми то като, можеш екстра! Аз от два часа се лакирам в един тъмно червено-лилав цвят...Е, май успях да не намажа всичко наоколо...

Блонди, така като описваш състоянието на Лора на астма ми прилича или нещо такова алергично. Ако мислиш, че с нещо можем да сме от ползва казвай!

А, сега като с връщах назад да преглеждам старите ни теми, ако знаете за това кратко време колко хора са минали и заминали през тях. Спомняте ли си- аледора, Без Име(очакваше заминаване), Рони Бо(точно се връщаше към България като отворихме темата),maatete, vinagi, Baba Ruma(Limasol), ver4e78 (Nicosiа), corkis (от Ирландия искаше да се мести в Кипър), GerganaAK(Nicosia), dolly_yankova(очакваше заминаване за Лимасол), Любомира (Пафос), nadeto_pm(Ларнака), babsy (Никозия), adict (мъжът й точно беше заминал за Paralimni)....

А с Цвета какво ли се случва? Никаква не се обажда...

Дано всички са добре и само липсата на свободно време или компютър да е причина да не се включват по-често.

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 13:00 от muzka

# 275
  • Мнения: 30
Добре дошли на plami i sladyr4e_m.Чувствайте се уютно тук.sladyr4e както вече са ти обяснили katy i barboranova телевизия,песни и общуване с повече кипърско говорящи и не след дълго време всичко си идва на мястото.Аз още в началото си казах,че ще говоря гръцки,защото не ми чаресваше звученето на кипърския.Разбира се се научават и двата,освен че питаш какво означава дадена дума,питаш дали е на кипърски и ако е,как е на гръцки и обратното.Аз поне така бях..И всички ме питат от къде от Гърция съм.
Roska i tati
поздравления и от мен за малкия голям Живко. smile3525И аз като заклета кърмачка breastfeeding(кърмя вече 13 месеца и продължавам) breastfeeding очаквам отговора на въпроса на  пепита
barboranova  дръж фронта.Това е най здравословното решение. Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers BouquetИ аз едно време бях пушачка,но месец два преди да забременeя казах край и това беше.Трябва ти силен стимул,поне за мене беше така. smile3538Изчетох много неща за вредите от пушенето(защото всички знаят,че е вредно,но колко точно не разбират)и разбрах,че е един вреден навик,които намалява качеството на живота ти и може да ти го коства даже. Confounded Confounded ConfoundedТака,че дръж здраво.  Hands Thumbsup  Hands Thumbsup
Приятен ден на всички Hug  bouquet Hug  bouquet

# 276
  • София
  • Мнения: 1 456
Буболинке, браво на теб и за кърменето и за цигарите.
Аз повече от три месеца не можах да кърмя детенцето си, че трябваше да се върна на работа.
Това 13 месеца, пък и занапред  е направо геройство. И ако кажеш, че не дохранваш с друго мляко си за медал! Браво! Дано повече такива мами да има.

Мили момичета и момчета, малко преди 15 страница пускам новата ни темичка, че утре няма да имам време сигурно.

newsm18НОВА ТЕМА! НОВА ТЕМА!  УРА! УРА! УРА! newsm18

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 14:05 от muzka

# 277
  • Мнения: 26
Barbaranova,мисля,че е време да дойда до там ,хем да видя новия салон,който кой знае кога ще посетя,хем да пием кафе..ама няма да ми гледаш ноктите,че ги отрязах до дупка.. Simple Smile,пък твойте ще са едни хубави..

# 278
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Не се правете че не виждате .... Twisted Evil
Всички марш в новата тема....http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=284768.0

# 279
  • Мнения: 577
Гери,писах ти на лични,скайп`майп`  Wink  да се разберем----- да не пълним темичката.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт