Въпрос относно супа

  • 1 290
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 592
Моето бебе е на 9 месеца, на вечеря папа АМ с плазмони. Но яде по 4 пъти, т.е, последното му ядене е в 20, после закусва в 9 - 9.30. И подозирам, че бебокът ти мрънка на късното мляко, защото го е "надраснал".

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 21:37 от katiABV

# 16
  • Мнения: 1 596
Да,смятам да наложа нови часове след няколко дни.
Днес например сложих 1 бисквита в млякото-бисквита "Закуска",уж да го хареса повече,но и на това не обърна внимание,все едно беше без бисквита....пак същото положение Tired

# 17
  • Мнения: 623
А не може ли да пробваш това в 19.30ч. да го изместиш с 1,5ч.-2 и направо на АМ по-голямо количество за да се засити през нощта или съответно бисквитки вътре?Всъщност да се опиташ да разместиш часовете още от сутринта?

И аз така мисля.На мен ми се е случвало даже след каша в 16.30 да не са гладни в 20.00ч и да изпиват млякото наполовина.Това в случаи,когато през въпросния ден са си изяждали всичко.И си издържат до следващата сутрин,не огладняват по-рано.Явно на тази възраст вече могат да се хранят на по-големи интервали.

И аз прецених,че между пюре и готова супа,бебешка, няма много разлика, та се ориентирам към домашни супи.

Иначе,ако следобед си на каша,грис или подобно, не може ли между тях и последното хранене пак да дадеш плодове или бисквитка,нещо за междинно похапване.Така после ще е по-гладно и вероятно ще изпие 200-240мл. мляко - какъвто е грамажа за тази възраст.
За бисквитите в млякото,моето мнение е,че въобще не разбират,че ги има......Слагала съм 2-3пъти и не виждам да усещат разликата. Peace

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 23:35 от didka_2

# 18
  • Мнения: 2 960
Еми понеже не знам какво да му давам в 19 30 Sad Затова реших супа на Гербер понеже другите фирми не произвеждат супи Sad
Ама тя супичката на Гербер си е като зеленчуково пюре.

Моят син много харесва супичките на Гербер/разбира се има и други неща които хапва за вечеря Супата от ДК +СУХАР или каша за Лека нощ на Хумана например /...има и една много хубава Букет от зеленчуци ,има  и Крем супа - и двете на Гербер...давам му ги към 19 часа и после д 20.30 си изпива АМ.Преди това е изял слетобедната си закуска към 16.30-десерта от ДК , или плод или някакъв крем-кисел..или кисело мляко с бисквитки ..Преди да въведа вечерята в 19 часа от един момент усетих ,че синът ми започна да се буди малко по рано  hahahaсутрин-озверял от глад.След като въведох вечерята спи до по късно-та закуската ни е към 8.30-9.00....обядваме в  12.30......Опитах да увелича АМ да се засити или пък да слгам малко Плазмон в АМ-но при нас не се оказа засищащ вариант..Малко объркано ти го описах,но варианта  с вечерята при нас работи
.

# 19
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Давай, тези на Гербер са ОК!  Peace

# 20
  • Мнения: 481
Момичета,как минавате на 4 хранения ? Rolling Eyes
Ние сме на 10месеца и 10 дни,но нашия режим е:
6.00-Ам
10.00- кис.мляко с бисквити или каша
14.00-пюре или от кухнята второто
18.00- супа или каша
20.30- Ам
Кажете как да минем и ние?Или как да изместим това в 6.00 за по късно?
Благодаря предварително! Hug

Общи условия

Активация на акаунт