Какво най-много Ви дразни в най-добрата Ви приятелка?!

  • 5 564
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 070
Е, стана ми мъчно с тая тема. В едната ме дразни това, че пропуши на "дърти" години - около 23... Сега е в Лондон.
Другата в София, другата във Виена. И една, която отпраши за Испания и после за Видин, но спря да се свързва с мен, защото ми дължи пари и и е неудобно, яд ме е на това, а съм  и казала, че може да не ми ги връща или да ги връща когато проима някога.
Много ги обичам и не ме дразнят с нищо, мъчно ми е, че са далече.

# 46
  • Мнения: 3 268
Наистина нищо не ме дразни в нея.Много я обичам.

# 47
  • Мнения: 448
"Най-добра приятелка" си нямам.Имам една-единствена приятелка и няколко познати.Много си я обичам Heart EyesВинаги е била до мен, застъпвала се е за мен, когато друг ме злепоставя зад гърба ми, искрена е и си казваме всичко в очите, приема ме такава каквато съм, както и аз нея.Познаваме се от 96г. и се надявам още мнооооого години да сме заедно.Като сестричка ми е Hug

# 48
  • Мнения: 3 376
Е, стана ми мъчно с тая тема.

На мен пък ми стана мъчно,за тези които нямат "най-добър" приятел.

# 49
  • Мнения: 1 536
Най-добри приятелки имам две.Никой не е идеален,нищо не ме дразни в тях.Важно е да са такива за каквито се представят.
Приемам ги както и каквито са и съм зад гърба им дори и в грешки  им.
Друга работа е,че има разни елементи около мене дето се правят на приятелки,двулични и фалшиви и мноооооого ме дразнят ама не мога да се отървя.....

# 50
  • Мнения: 2 401
Е, стана ми мъчно с тая тема.

На мен пък ми стана мъчно,за тези които нямат "най-добър" приятел.


Що бре? Ние сме си самодоволни и самодостатъчни  Laughing Laughing, не ни жалете.

# 51
  • Мнения: 958
Напоследък се виждаме доста рядко това е най-големия проблем при нас.
А иначе недостатък е че винаги закъснява за срещи, ама много си я обичкам и знам, че и тя си ме обича, макар че аз имам повече недостатъци от нейните  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 36 002
това, че живее прекалено далеч от мен  Twisted Evil

# 53
  • Мнения: 125
Малко е инат.Но е най-добрата ми приятелка и ще остане такава.

# 54
  • Мнения: 8
Имам си много приателки,но да кажа , че е най ....нямам такава.С всичките си споделям всичко и те с мен .Така че  Whistling

# 55
  • Мнения: 193
Имам 2 с които се виждам често, но не са ми много добри - едната вечно мрънка и се оплаква от какво ли не ooooh!, но е винаги на разположение, ако имаш нужда от нея, другата пък иска винаги ние да сме на разположение, но не отвръща със същото и  винаги говори за себе си, много се изтъква и  хвали, но за наша сметка #2gunfire...предпочитам мрънкащата Laughing

# 56
  • Мнения: 529
Имам няколко "най-добри приятели", с които съм се сдобила в различни моменти от живота ми и точно тях най-рядко виждам  Confused това ме дразни  Close

# 57
  • Мнения: 281
Нищо и вероятно за това ми е такава. easter

# 58
  • Мнения: 5 103
3 са най-близките ми приятелки, обичам ги много, и не ме дразни нищо в тях.

# 59
  • Мнения: 15 652
дразни ме, че работи като луда и гледа да угоди на всички вкъщи, а за себе си никога не успява да намери време. но тя това го знае - казвала съм й го 10000000 пъти

Общи условия

Активация на акаунт