Какво най-много Ви дразни в най-добрата Ви приятелка?!

  • 5 583
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Едната я виждам прекалено рядко,за съжаление, за да може да ме дразни по-честичко с присъщия й инат,заради който инат още повече си я обичам.
А другата наистина няма такава черта на характера,която наистина да ме дразни.
Сега като се замислям, всичките ми приятели са перфектни...колко дразнещо само newsm78 Crossing Arms

# 61
  • Мнения: 2 978
Тази, която искаше само аз да и се обаждам я отрязах. Оказа се, че тя ми се сърди Crazy

Другата, която много си обичам, си казваме всичко, каквото ни е на сърцето и езика.
Така няма скрито- покрито.

# 62
  • Мнения: 139
Моята най-добра приятелка е просто уникална ! За нас двете мога да кажа със сигурност, че никога няма да се разделим Grinning Обичам я както обичам себе си, тя е половинката ми Wink
Дразни ме това, че цял живот не спря да иска да си трампим дрехите Laughing

# 63
  • Мнения: 1 318
Понякога се замислям с какво точно ме дразни - аз знам, че я дразня като й звъня за разни глупости.... Тя може би ме дразни с прекаленото си спокойствие. Да, това трябва да е.

# 64
  • Мнения: X
Беше много тъпа. Отдавна не ми е никаква и всеки път когато я видя се чудя къде ми е бил акъла.....какво ли ми се е сторило свястното в нея Thinking. Ужас Sick

# 65
  • Мнения: 23 246
Нямам най-доба приятелка,след като си изпатих от една,навремето.Имам няколко добри приятелки,всяка си има кусури ои трески,същото биха казали и за мен,предполагам.

# 66
  • Мнения: 2 746
Ами моята история е по-скоро "с какво ви разочарова най-добрата ви приятелка".
Идват на гости с мъжа си да видят бебето ми за първи път и жената като изтърси " я да видя да не е със сини очи". Ние с мъжа ми сме с тъмни очи, а нейния съпруг е синеок, така че сещате се какъв е намека. В началото толкова се изненадах от думите и, не очаквах да изтърси подобна глупост. И това беше, отрязах я, и дотам.
Сега нямам най-добра приятелка.

# 67
  • Мнения: 1 081
Абсолютно НИЩО не ме дразни! Вече 24 години е до мен и ми помага и в добри и в много трудни моменти!
Благодаря ти скъпа приятелко, ти винаги ще бъдеш за мен НАЙ-ДОБРАТА !!!    bouquet

# 68
  • Мнения: 292
Моите най- добри приятелки са майка ми, кумата и сестра ми. И нищо не ме дразни в тях. А, само едно  ....... че са многооооо далече от мен. Обичам ВИ МНОГО МИЛИ МОИ ПРИЯТЛКИ.

# 69
  • Мнения: 33
В едната, която ми е като сестра, ме дразни, че е много потайна понякога и важните неща ми ги казва постфактум (заедно сме от 13 годишни и наистина е станала част от мен). Признавам, че не мога без нея.
В другата ме дразни, че всичко планира.
Всъщност дразни ме, че не са като мен..... Twisted EvilА най ме дразнят малкото моменти, когато не съм номер 1 за тях Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 2 309
Когато допусна човек близко до себе си и го нарека най-добър приятел,той не трябва да се сравнява с мен...Това ме отблъсква на секундата!!!

# 71
  • Мнения: 9 991
Най-добри приятелки??? Ами доста хора съм наричала с това обръщение и в крайна сметка ,,Бог да ме пази от приятелите , защото от враговете си сам мога да се опазя''. Нямам приятелка на която да мога до край да се доверя, повечето са ме предавали до сега. Колкото и добри да са били , хората се променят. И аз не съм съвършена.

# 72
  • Мнения: 1 212
Aз нямам най-добра приятелка ..... някъде от след 7 ми клас  Confused
После имах няколко добри , по-добри от другите...
Като завърших имах по-близка приятелка от следването, друга такава от работата, после нова от следващата работа .... и така .
Сега имам доста приятелки, всяка е добра в нещо ..... щом са ми приятелки.  Hug
Ценя добрите им черти и гледам да съм снихоздителна към кусурите им ....., защото такива имам и аз и се надявам и те да проявяват разбиране към моите  Peace

# 73
  • Мнения: 1 505
Имам 2 най-добри приятелки,които са в бг и страшно много си ги обичам.Дразнят ме с това,че не искат да дойдат тук при мен да живеят(а мога да им помогна).

# 74
  • Мнения: 681
Нищо не ме дразни,защото се виждаме на 2 месеца-веднъж.Просто тя не живее в София.
Но точно това я прави най-добрата, най-вярната и най-обективната приятелка.

Това другото дето си пиеш кафето и си говориш глупости ежедневно и ежечастно с жени не го разбирам.
Доста ми е лигавко и лицемерно. bowuu

Общи условия

Активация на акаунт