Дюканки с палачинки, трици и меса топим сланина и кила - 93 тема

  • 42 707
  • 951
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 990
Перла, Бъди здрава и щастлива и запази завинаги постигнатото през тези 5 месеца с Дюкан!
Славе, и мен ме наказа, но това няма да сломи решимостта ми да нахлуя в трета фаза, така че...Дами, ако обичате, направете едно местенце за мойто д....це!  Party/ох, че миличко и умалително се отнасям към тЕлото си! Flutter/
А, последно това произведение на Бачи в тостер или гофретник се прави? Защото ние имаме тостер някакъв...Да пробвам ли? Да не го счупя, че ще ме бие мъжо - подарък му е от мама! Wink
Благодаря за новата тема на заслужилите!  bouquet

# 106
  • Мнения: 352
Славе, Аби, Перле  love001

Гуди, честито ти преместване на долната пейка!   bouquet
мисля че е добре за 35 дни -8,5 кг ....  newsm10 като гледам с тази диета и с вашата подкрепа след 7-8 месеца май ще трябва да си сменям ника и авара
Цоци, супер ти е резултата!
mama_na_kiki, ти направо поставяш рекорд по свалени килограми Hug

# 107
  • София
  • Мнения: 5 832
Аааа, ясно   Hug
Аз тогава съм на пейката на седмичките    Grinning
Месечинка още нямам, че започнах на 26 март.


Аз отдавна искам да си купя тостер-гофретник, но не знам какъв точно искам  newsm78
Този в Била какво представлява?

# 108
  • Мнения: 279
Честит рожден ден  bouquet
Перле,бъди все така позитивна Hug
Слънчев и усмихнат ден на всички Hug

# 109
  • Мнения: 831
Мама на Кики newsm10
баба Цоцолана, а бравос и на теб Hug
[Орилия/color] Hug
foli Hugа това е за теб



Последна редакция: чт, 03 апр 2008, 12:22 от rivela

# 110
  • Мнения: 107
Добро утро мили момичета.
Честит рожен ден на Перлето да е жива и здрава и много щастлива.  bouquet  bouquet Hug Hug
Честитот на всички с намаления Peace
Аби Flutter не се крий пак да те подсетя че чакаме снимки относно целулита. А между другото си намерих и купих вече лосиона които ти ми препоръча и след някоя седмица ще докладвам, но първо да свърша антицелулитния на нивея.
Фоли  Flutterомагьосаиме с пръчицата да сваля малко.
Вещи Hug ако се освободиш може да ми коригираш данните в табличката.
Слънчице как е положението при теб.
Кремена бързо да ти минава обрива и отново в нашите редици.
оооооо много дълго стана. Съжалявам ако изпуснах някои.
Лек и ползотворен ден!  bouquet

# 111
  • Мнения: 3 640
РУСЕНСКА СРЕЩА - 12.04.2008 (събота) от 13,00 часа - механа "Ловна среща".

Моля, дайте потвърждения на ЛС, за да направя резервацията!  Grinning

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 14 125

Mi ladi-От режима ще да е-като гледам ВЕЩИ сън не я лови,диверосва по цели нощи newsm62 

На Вещи и се спи, ама сутрин като трябва да става, не вечер  Joy

# 113
  • Мнения: 3 202
Орелия Joy Joy на мен мидадоха 3 точки. Купувах рулца. Ако те бях мурнала-щях да ти ги дам.
  hahahaЗлаВещица

# 114
  • Мнения: 1 417
didka_74,Сецилиа,Татианка,Фифи, Hug Hug
играчка-плачка,ей голема си убавица-да знайш Naughty
Орелия,то гроздето ,нали кисело беше? newsm78 hahaha Joy Joy
Нели,убавец е шЪ го зема а носи подаръците hahaha Joy
Фоли,акъла ми е кат на 24годишна hahaha Joy Joyич не помъдревам.Само шашавии брулкам.Добре,че ходя на работа ,че там ставам корено различен човек.Ако влезе някой да ме прочете тук, ще се блъсне в ooooh! hahaha Joy Joy
Марини,ти отде ми имаш снимката? newsm78 hahaha Joy Joy
Джуфка, Hug Hug
Ривела,това коте без врат шЪ остане Naughty hahaha Joy Joy

# 115
  • Мнения: 3 640
Цоци, честито намаление! Темпото ти на сваляне е чудесно!  Hug
Играчка-плачка, вЕрно си хубавица!  Flutter Hug
Пиглет,  Hug
Ори,  Hug
Духи-пухи, честит 1 месец с Дюкан! Чудесни намаления в см!  Hug
Мама на Кики, браво!  smile3501
Фифи, до обяд съм ОК и като мине 13 часа, ела ме виж как се "стичам" по стола.  Tired

# 116
  • Мнения: 130
ПЕРЛЕ,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - ДА СИ ЖИВА, ЗДРАВА И ОБИЧАНА!
 bdbaloni

Може ли да си поплача на вашите крехки раменца - вече 10 дни нямам свалено кило. Знам, че трябва търпение, ама вече ми писнА бе, даже и след 5 П дни - нито грам надолу  Cry.
За бухтите - гофретник имам, трици имам, ама не смея да ги направя - първо, че кекса в МВ ми е толкова вкусен, че не го сменям за друго нещо, и второ - ако ги направя няма да се удържа да не ги изям всичките наведнъж /пуста лакомия/.
Снощи, по съвет на едно от момичетата пуснах тото - който сънувал пъпки, щял да спечели от тотото. Сега чакам довечера да изтеглят мойте числа и като взема милионите - гледайте кво става - голям всеДюкански купон  Praynig
 Hug

# 117
  • България
  • Мнения: 92
ПерличкаЧестит двоен празник, пожелавам ти и трети, който вярвам, че си- Перла в Короната в душите на любимите ти хора! Здраве ти желая, а останалота ще си го купим! bdbaloni
Mamicaaaaaaaaa разби ме с тая боза, пералня и мИЯЧка....., да не говорим за мотото на новата ни темичка, просто неистов хилеж падна rotfImbo rotfImbo rotfImao , а съм на работа... newsm62
Боби1973 с твоят малчо просто се разцвилих, Slave,deata,Орелиязаедно с вас още се хиля  newsm20, Бачипощури дюканките с тия бухти  newsm74
Вещи питаш как да се "справиш" с тия сладуранки и с темите....просто незнам, да ги нацелуваме, а? Благодаря ти за всичко и  Hug
Сънче Hug
Slav4e Av4e, Джини разбирам ви прекрасно, защото и аз съм миньонче 161. Като кача някой кг и ми тежии,изглеждам "Ниско, набито и в г.за развито"/извинявайте, но такъв лаф имаше/, а моите дружки по заоблените ми се присмиваха, че съм била оглозгано рагу.... така, че кг нямат значение, важното е всеки да се чувства комфортно в собствената си кожичка-нали? Wink
На всички момичета тук дюканки - сладуранки, желая много минусчета и както казва Коко шпионката- Много чувство за хумор! newsm62
Усмихвайте се!

# 118
  • Мнения: 3 640
Нелинка, ще дойдеш ли на среща другата събота?  Hug

# 119
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Деата, аз съм тук, за Гудито не знам... общо взето борим едно и също кило и двете и не ще да се предава! Дивана ни подмина вече! Mr. Green
Пиглет и на сън не може, щото на сън първото нещо, беше как ще кажа на момичетата в темата, че прегреших, аз която съм в топ 10 по стриктност!!!!!!!! #Crazy Сутринта се събудих дори с гаден вкус на Вафли в устата  Sick Вещи, погвай ме от рано довечера, не ща да сънувам КОШМАРИ!!!!! Mr. Green Така ми се искаше в тази нова тема да съм с нови килца и да ти подшушна да ги смениш... нищо- другата!  bouquet
Мамица, много се хилих одеве, изчитайки всичко  Joy
Вчера по диагонал ви четох и гледам, че сто страници дъвчехте едни бухти и викам тез кво ги разнасят толкова..... ама като ги видех ммммммммммммммммм Shocked Crazy Crazy CrazyПОДИВЕХ!!! В събота сутрин сме и не на бухти, добре че не требва и тостер да купувам - взех си го преди време в Пикадили срещу точки.. КАКВА ЗАСЛУГА ИМА ТОЙ ЗА КИЛАТА МИ!!!!! ooooh! Tired
ЛЕйди Орели Hug, Мамс, Майка Зайка /вчера ме изуми с един ММС, направо е на половина станала!!!!/, Насти, Кри и всички дюканки!
От сто години се каня и да кажа ЕДНО СПЕЦИАЛНО ДОБРЕ ДОШЛА на АМИДАЛА!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
И последно, Играчка-плачка, колко станахме за събота?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт