Kak реагират другите на нас-самотните родители?

  • 3 470
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Уф,че зловещо,или пърхаш или охлюв!Няма ли нормални ?Няма,знам ама ей така да питам!
Има всякакви. А според вас кои мъже са силните?

златно правило - силен мъж е всеки само не и моя Wink
иначе сериозно по въпроса - силен мъж е този дето би правил това дето го правя аз...но пък съм такава, че с такъв аз няма да се разбирам
тъй че съм доволна на своето...и гледам в трудни моменти да си го напомня преди да му начукам канчето че не е по-оправен, щото ако бе по-оправен често често щяхме да се бием през ръцете кой да свърши нещо....
силен мъж е този дето ще изнесе проблема на плещите си а а з ще лежа отгоре...ма тъй като не ме бива в лежането ни отгоре, ни отдолу кротко и мирно, а искамв а да диктувам парвилата - ще си трая...поне се опитвам

# 61
  • Мнения: 165




Силният мъж за мен е този, на чието рамо да мога да се опра, когато  се почувствам слаба и да е способен да ми вдъхне сили отново, а не вместо това да смазва психиката ми и върху това да гради жалкото си чувство за мъжественост. Силният мъж е този, който е решителен и действен, когато е нужно, но в същото време не смята за проява на слабост да разкрие чувствителността си /стига да я има, което също е желателно, защото съм алергична към емоционални пънове Mr. Green/ Силният мъж е този, който се е изградил като личност, уверен е в себе си и не изпитва необходимост да се доказва пред когото и да било, използвайки за целта като фон, на който да се открои, жената до себе си - т.е. да изпъкне ТОЙ - СИЛНИЯ /а всъщност той - комплексаря/ пред НЕЯ - СЛАБАТА. В общи линии май това е, но възможно е и да не съм съвсем изчерпателна  amiiii



 smile3501 Това е ! Чудесно си го написала blondy-mamma.

# 62
  • Мнения: 408
Дааа, хубавата стока - бързо свършва. После се предлага, само каквото е останало не-харесано.
Кражбата пък, разваля стоката.  Wink

# 63
  • Мнения: 1 023
опа ... ще си ги мерим ли сега? Joy

Жените нямат, Каси...нямат... Веднъж казах на моя бивш баш това - Да не си го мери с мен, щото аз нямам.  Joy

Ние пишки нямаме ,за да си ги мерим,ама я виж в тъжно веселата тема,как си мерим аватарите... hahaha hahaha hahaha


офф:

"пишки" имаме - как да нямаме - от къде пикаем?! дет вика мойто "от някое дупенце сигурно"  Twisted Evil
* ма вибраторите поне може да си измерим, нали?! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
** а преди това и да си закупим, щот указаните параметри, некогаш не са реалните такива. то като в живота  Wink

*** простете, ма не се удържах  Laughing

# 64
  • Мнения: 408
Сега пък - вибраторите?  newsm78
Малко ли ви е , че постоянно си мерите циците?  Joy
Че някои даже, и силиконови измами прилагат.  Shocked
** а преди това и да си закупим, щот указаните параметри, некогаш не са реалните такива. то като в живота  Wink
Започвам да подозирам, скрита реклама.  Wink

# 65
  • София
  • Мнения: 6 999
Кражбата пък, разваля стоката.  Wink

Мислих, мислих...и не можах да разбера защо смяташ така?  newsm78
Освен да те наричат 'кучка' из форумите...друго?  Thinking

* ма вибраторите поне може да си измерим, нали?! :

Аз си имам.  Rolling Eyes Whistling Но не бих го мерила  Naughty

# 66
  • Мнения: 408
Кражбата пък, разваля стоката.  Wink

Мислих, мислих...и не можах да разбера защо смяташ така?  newsm78
Освен да те наричат 'кучка' из форумите...друго?  Thinking


Ами на някои, започва да им харесва, и не чакат да бъдат "откраднати", а действат сами по въпроса.

# 67
  • Мнения: 463
Кражбата пък, разваля стоката.  Wink

Мислих, мислих...и не можах да разбера защо смяташ така?  newsm78
Освен да те наричат 'кучка' из форумите...друго?  Thinking

 Ми що то тя чуждата кокошка ,патка ти се вижда(не съм сигурна,че така беше поговорката),пък като си я прибереш в къщи,разбираш за какво иде реч!

# 68
  • Мнения: 451
Naughty Нееее,правиш се на леко отнесена и тъпичка,пърхаш с мигли и всяка втора дума която излиза от устата ти е "Ауууу"и"Оуууу".
И постоянно му напомняш колко е велик... hahaha hahaha
Peace
Дааа,аз щото не го направих,затова съм сама.Мнооогоооо точно казано Wink
Кражбата пък, разваля стоката.  Wink

Мислих, мислих...и не можах да разбера защо смяташ така?  newsm78
Освен да те наричат 'кучка' из форумите...друго?  Thinking

* ма вибраторите поне може да си измерим, нали?! :


Не ,че съм се запътила да крада някой,щото опашки няма,ама поне вече хич не ми пука кой как щял да ме нарича.Обръгнах,някак си,между всичкото,което преживях Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт