За или против спиналната упойка

  • 4 391
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 44 121
Не съм чувала за нормално раждане със спинална упойка. Аз раждах секцио с такава и не усещах нищо от кръста надолу. Ако трябваше да напъвам, не знам как щеше да стане. Rolling Eyes

Ако раждах вагинално, сигурно щях да поискам епидурална. Peace

Виж специално твоя пост всъщност си е адекватен....в смисъл оценила си, че има възможност да ти е трудно да напъваш и го споделяш....т.е. изхождайки от твоето раждане правиш някаква съпоставка и връзка с евентуално нормално раждане..... и няма нищо лошо...в смисъл мнението си е съвсем ок....

а аз писах ето за това мнение...
Определено съм за спиналната упойка.Раждах секцио и исках да е пълна ,но анестезиолога ме убеди да е спинална и съм много доволна че го послушах.Не съм имала никакви странични действия и дори и главоболие Peace

мисля, че и сама виждаш разликата... за мен това вече няма нищо общо с нормалното раждане.....


а по принцип едното главоболие на майката след раждането - независимо по какъв начин е протекло е последна дупка на кавала по важност.....важното е да сме живи и здрав и ние и децата ни...пък кой-как - има си глава да мисли и преценява плюсове и минуси и да избира на воля.....Wink

Айде лека вечер и няма нужда от спорове....сега mama.Eli  може да се включи и тя да поспорим...за това предварително и се извинявам ако съм реагирала прекалено...просто спец това мнение ми се наби в очите, все едно е било писано за друга тема Wink

# 76
  • Мнения: 1 103
Първото раждах с упоика  никакъв проблем а малката не ми достигна време да ми сложат но пък мина бързо за 20 мин . Mr. Green .Определено съм ЗА  Wink

# 77
  • Мнения: 2 334


а аз писах ето за това мнение...
Определено съм за спиналната упойка.Раждах секцио и исках да е пълна ,но анестезиолога ме убеди да е спинална и съм много доволна че го послушах.Не съм имала никакви странични действия и дори и главоболие Peace

мисля, че и сама виждаш разликата... за мен това вече няма нищо общо с нормалното раждане.....

До колкото виждам темата е озаглавена: За или против спиналната упойка!!!!А не За или против спиналната упойка ПРИ НОРМАЛНО РАЖДАНЕ!!Не виждам какъв е проблема че съм споделила това което ми се е случило след спиналната упойка и незнам защо и по какво реши че това е трупане на точки ShockedДругото което мисля е че ако отговора ми не е бил за тази тема си има модератори който да преценяват тези неща и съответно да предприемат нещо,но карай явно има хора който си нямат работа и се чудат с кой да се заяждат Wink


# 78
  • София
  • Мнения: 44 121
Е все пак освен заглавие има и първо мнение в темата - т.е. мнението на автора
ако не си го чела
Здравейте майчета, какво Ви е мнението за нормалното раждане със спинална упойка Sad Sad Sad

или четеш само заглавията.....Wink то е доста честа практика в този форум....за съжаление, защото заглавието не винаги казва всичко точно Wink

все тая всъщност........наистина повече не ми се пише в тази тема и няма да го правя....

# 79
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Аз съм против използването на упойки по-принцип, но май спиналната е по-голямото зло!

# 80
  • Мнения: 173
Против съм. И от страх, и защото са вредни, и защото вредят на бебето и родовия процес.
Peace

# 81
  • Мнения: 2 334
Е все пак освен заглавие има и първо мнение в темата - т.е. мнението на автора
ако не си го чела
Здравейте майчета, какво Ви е мнението за нормалното раждане със спинална упойка Sad Sad Sad

или четеш само заглавията.....Wink то е доста честа практика в този форум....за съжаление, защото заглавието не винаги казва всичко точно Wink

все тая всъщност........наистина повече не ми се пише в тази тема и няма да го правя....

Аха значи сега вече не трупам звездички а не чета заглавия LaughingМай наистина си нямаш работа и се чудиш с кой да се заяждаш вместо да оставиш хората на мира да си отговарят по темите и да си изказват мнението(макар и неправилно според ТЕБ) и ако не го правят по някакъв начин правилно пак се повтарям има си модератори който да преценяват това  Wink

Общи условия

Активация на акаунт