Ходите ли с обувки вкъщи?

  • 13 387
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • varna
  • Мнения: 676
Не знам кой е прост,ама всеки случаи май везните клонят към тебе.Ако си чела внимателно(което очевадно не е така),сме дали и кратки и не толкова кратки отговори по въпроса.Отговорили сме  на това дали ходим у дома боси,с обувки или с галоши.Изобщо разнищили сме темата отвсякъде. smile3532 smile3508

# 301
  • на майната си
  • Мнения: 425
Или Пловдив е много чист град или аз явно съм голяма мечтателка,та все гледам небето и не виждам такава страшна мръсотия,каквато описвате?!

И аз съм в този град, но вчера след дъжда от колата у нас /имам изтривалка/ тримата в коридора от грайфери такава кал си организирахме....
Иначе по темата - всички си ходим по чехлъчки, или боси. Гостите - според зависи. Някои сами се събуват, други, за които знам че така си ходят - не ги подканвам  Wink, не правя драми/ Обикновено се събираме с близки хора, принасяме и салатките - те си се събуват и уважават труда на другите, както и комфорта на децата ни.

# 302
  • Мнения: 2 131
Играта май загрубя. Подозирам заключване на темата. Досега беше по-скоро весело, ама вече не е...  newsm78

# 303
  • Мнения: 3 770
Играта май загрубя. Подозирам заключване на темата. Досега беше по-скоро весело, ама вече не е...  newsm78
Ами тя си загрубя много отдавна - още като взеха да се правят намеци за произхода,манталитета,възпитанието и хигиенните навици. Sad

# 304
  • varna
  • Мнения: 676
С две ръце подкрепям предложението ти,Вили.

# 305
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Разбира се, че всеки се събува в собствения си дом! Ако не по хигиенични причини, то поне за удобство. Не е приятно цял ден краката ти да са стегнети в обувки. Но е проява на провинциален манталитет да караш гостите си да се събуват. На мен също не ми е приятно да се събувам, когато ходя на гости. Така съм възпитана и това са моите разбирания.

bez men
е прав/а , според мен за заглавието на темата Wink, но
авторката, във втория пост, който цитирам е дала насока
на темата .
Не виждам смисъл да се нападате и заяждате, просто си говорим Grinning

# 306
  • Sofia
  • Мнения: 3 034
Скучно ви е било, гледам и сте се веселили, като стандартно веселбата е довела до махленско надвикване в стил "разярени съседки".
Поразчистих леко, но затова пък ще заключа тежко.

Общи условия

Активация на акаунт