Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Сиси носи спокоино каквото имаш към склада, може в торби може в кашон, в този ред на мисли трябва да намерим някои и друг кашон защото ми се струва, че по лесно ще вадим и прибираме "стоката" ако е в кашони, че с торби ще е едно ровене вътре, а кашоните сякаш по подредено  newsm78
Опаковането там на място в склада, може да стане, понеже вече казах че има големи маси и е удобно да се пръснат нещата.
Ели текста е супер- мен ме трогна   bouquet

# 271
  • Мнения: 137
Люси,
имам готови 16 кошнички от бутилки кола и смятам, че са достатъчни.
Ели, текста е СУПЕР! Има обаче проблем с изписването му. Ако беше само това, което си дала е ОК, но при положение че ще трябва да се пише и дъра-бъра отдолу /което няма да е никак кратко, за защитените жилища също трябва да се отрази/, става невъзможно всичкото това да се събере на 1/4 от формат А4. За да направите сравнение - софийската листовка е 1/2 от ф-т А4 /поне на мен така ми се струва/.
А за черно-белия вариант, надявам се не го мислите сериозно. Аз лично обръщам повече внимание на листовки, които ми бутат в ръцете /защото са цветнички и с хубав дизайн/, отколкото се заглеждам по плакати.
Колко листовки ще се разпечатват?

# 272
  • Мнения: 917
Момичета  Hug
 Влизам само да ви прочета и да се заредя от ентусиазма ви! Ех,ама ще взема да скокна до тоз Бургас  Wink
Снощи си мислех за теб и се чудих къде се изпокри толкова време. Липсваше ни.

Разполагам с кашони от банани в офиса /за пустото ни местете, което дори не се знае дали ще се състои/ . Много са удобни, защото са широки и няма начин нещо в тях да се счупи или намачка. Ще чакам включване от някоя от вас за превоз на кашоните до склада, че аз не разполагам с такъв.  /За инфо от Цар Петър 1-там са кашоните/

Момичета, дайте да си пранираме за другата седмица /предлагам сряда да е/ две коли да занесеме до Бата дрехите и да им вземем произведенията. Аз съм планирала командировка до Поморие сряда сутрин и след това ще отида до Бата, тъй че евентуално мога да поема част от дрехите и произведенията им, но не много, че колата е малка, а няма да бъда сама. Още една кола дали ще се намери.
Предполагам, че и за Средец е хубаво някой да отскочи да вземем и техните произведения, тъй че пак най-късно сряда една кола и за там. За да имаме време да етикираме и опаковаме евентуално.

Геринце, надявам се че сте добре вече. Ще те чакаме на линия, когато напълно се възстановите.

Мама на Габи - успешна операция.

За листовките мисля, че трябва да се обърне внимание също, че е първи по рода си такъв базар на ДБМ в Бс

# 273
  • Мнения: 644
Относно стикерите - това което е от Средец е надписано вече с името на детето и няма нужда от допълнителен стикер според мен! От Бата и ПУ - незнам как стои въпроса, но по скоро бихме ги помолили може би да направят същото, защото тепърва да набираме инфо за имената им и кое име на кое изделие да сложим - ми се вижда малко трудоемко, не невъзможно!

На някой от въпросите които бях запитала тук разбрах отговорите и затова ги махам!  Wink

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 11:16 от sneji20

# 274
  • Мнения: 527
GJK надявам се, че дечко се оправя. Притесних се за вас. Hug
Във вестник "Под лупа" излезе съобщение за базара.

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 13:13 от попи

# 275
  • Мнения: 179
Здравейте моми4ета,преди малко се прибрах от болницата,състоянието в което съм в момента не позволява хирурги4еска намеса,така 4е поне събота и неделя съм на линия,дове4ера няма да мога да дойда на срещата,но ви желая да си изкарате добре.Вси4ки гоблен4ета,които успях да направя са в рамки и ще гледам събота или неделя да ги предам на някой.Относно връзката с тв.Скат-от в4ера баща ми се опитва да се сварже ,но телефона на г-н Симеонов е на гласова поща,днес е вдигнала секретарка и е казала 4е до края на работния ден,6те се свържат с него. Praynigдано да стане.

# 276
  • Мнения: 1 294
ГАБИ,  GJK, браво на вас момичета!
Въпреки проблемите си пак мислите за нещата около базара и децата Hug
Дано при всяка от вас нещата се наредят от добре, по-добре Hug

Много ми хареса текста на Елист!!!!
Да се вмести този текст във формата на който сме се спряли си мисля, че има все пак начин.
Например, на лицето да бъде текста който е изписала Ели и да има готино пълноцветно,  дизайнерско оформление (с което нямам никакви съмнения, че Сиринкс ще се справи блестящо), а на гърбът да бъде останалата част на текста -черно/бял.Така хем ще имаме цветни флайери, хем ще използваме готиния текст и няма да се оръсим здраво за пълноцветен двустранен печат.


Ето и как умувах стикерите, но този начин ще може да го използваме само за дребните нещица, който имат панделки и шнурчета по себе си:
Когато го направих макетчето, установих че може да се отпусне спокойно дължина над 10 см., а ширината може да стане 2.5см.
http://img143.imageshack.us/img143/7800/dscf2030hf9.jpg
Може да ги отпечатаме на лек картон и при прегъването да ги лепваме с лепило.Другия вариант е самозалепваща хартия, но той е по-скъп.
Ще гледам да не я забравя тази джаджа на срещата, защото незнам дали го обясних както трябва Embarassed

Ето и две табелки за врати от мен:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5577822
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5562580
под снимките съм писала как ще се сглобяват

Последна редакция: пт, 11 апр 2008, 14:15 от Asya_

# 277
  • Мнения: 917
Пу първата табелка за мен Grinning

# 278
  • Мнения: 179
Ася,табелките са невероятни,браво smile3525

# 279
  • Мнения: 738
Мадлена, пусни ми едно телефонче за връзка довечера-че незнам дали ще ви открия!Или някой, който със сигурност ще е там след 20,00ч!Предварително   bouquet!

Асе, както винаги ме смайваш с красотите си!Браво!

И само да добавя, че ще съм извън града до вторник включително, така че после ще предам мойте "красоти", пък трябва и да пораснат още до тогава!

# 280
  • Мнения: 950
Немога да пиша много че съм на гости  Flutter  ама да кажа на lucyl30
 за кутийките ако не са много вземи за всеки случай въпреки че не правя вече от тях /резерва да са/  Wink
Нямам против да помагам с рисуването ама ми трябва и помощ  Mr. Green Whistling  /ако не се справя / щото ми е сефте тази дейност  Crazy
Стоката не стигнах до там да я занеса  Blush  довечера ще се видим момичета  Heart Eyes

# 281
  • Мнения: 2 577
нямам време да чета сега , довечера след срещата ще стане

влизам, за да ви пусна малко снимки /сори за качеството, от телефона са/

начало, старт  Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=226722&photo=130

 

# 282
  • Мнения: 451
Момичета поклан пред вашите невероятни творения Hug

Виждам, че се чудите къде да се съберете да опаковате нещата - мога да предложа в къщи за вторник, четвъртът и петък но да е след 20ч! По 4-5 майки, можем без проблем да се съберем!

# 283
  • Мнения: 1 294
Eee, браво на дребчовците, много добре са се справили с фигурките! Grinning

# 284
  • Мнения: 2 577
Eee, браво на дребчовците, много добре са се справили с фигурките! Grinning

 Laughing и аз така си мисля, на мен лично ми идваше да се скрия някъде   Embarassed

те и госпожите имат доста четки, но основата рисували децата - госпожите после с тънките четки довършвали - работят на конвейрн. Дори предложиха и още да вземат да оцветяват  Peace

Общи условия

Активация на акаунт