Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ, да поговорим-2

  • 35 691
  • 786
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 945
Мен по принцип много ме болят някои части преди да ми дойде, но когато пия дуфастон всичко е по-меко. Странно е. Не ми действа този път. Като силно ПМС. Не вярвам нещо друго да е станало при онази спермограма, но.... още 5-6 дена и ще се разбере.

# 781
  • Мнения: 499
iglikalika силно се надявам да не е ПМС. Но изчакай още една седмица дано да имаш положителен резултат.
elisaveta_11 знам че няма нищо страшно. Последната спермограма, която правихме имаше 35% бързо подвижни, 5 % бавно подвижни и 10% некакви с друга подвижност. Един вид е 50/50. Дано с помоща на операцията да станат поне 70%. Друго да те питам - колко време след операцията направихте спермограмата и от кога може да се очаква покачване на % подвижни? А какви се тези неща които ги пие мъжа ти? Ако трябва и ние да ги купим. А и най-важното - моя мъж е отговорник на монтажни групи за дограма и той самия монтира дограма. Искам да попитам на кой ден след операцията може да работи? Кацаров е казал 5 дена да си лежи и после 15 дена не трябва да вдига тежко, което е 20 дни. newsm78

# 782
  • Мнения: 149
А може ли да помолим някой от успелите момичета за вземе да започне нова тема за инсеминациите и да повлече крак и тук, защото като гледам какво става при инвитрото и ИКСИ-то то направо цял урожай Laughing
Пу-пу-пу да не са им уроки само така с положителни резултати да се пълнят темичките.

# 783
  • София
  • Мнения: 6 302
Така, така, и аз си го мислех това, че вече 40 страници станаха тук. Ама нека да го направи някоя, дето хем е медалистка, хем знае как стават тия работи. Пък знаеш ли, може да напълним новата тема с положителни тестове.....  Wink

# 784
  • Мнения: 166
свет и зазолинка,вие с какви проблеми сте извиняваите за вапроса аз сам нова и искам да нау4а някои работи от вас. newsm78

# 785
  • Мнения: 166
ние опитваме за бебенце от 3 години.ходя в софия при стаменов и персенска.моята история е такава;нямам цикал без да ми баде предизвикан с дуфастон,проходими траби,спермограма добра,нямам уволация.стимулираха ме с меногон но не постигнахме ни6то и сега запо4вам клостил бегит и на 23 сам на преглед и 6те вклу4им и меногон.ако стане не6то 6те опитаме инсеминация.успеь на вси4ки. Praynig baby_neutral

# 786

Общи условия

Активация на акаунт