"На планина или на море"-МЛАДОСТче се чуди на къде

  • 16 236
  • 311
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 634
Аз проверих в ОДЗ-то до 44.... и някой си блок. Казаха, че трябва да се запиша в кухня-майка и тогава мога да взимам от там. Ако обаче се чака само месец, а през явгуст не работи, по-добре да изчакаме до септември за държавната. Аз не живея постоянно в Младост за съжаление, но това е друга тема.... Cry

# 271
  • Мнения: 3 695
Явно няма да ни огрее. От М4 до М1 за кухня ще ни дойде в повече. Явно ще се ориентираме към частна. Приемам всякакви съвети.  Hug
Данте, в кухнята-майка само се записваш и купуваш купоните веднъж месечно, а за получаването на храната всеки ден си има пунктове, които са из всички Младости. Peace

Голям лаф ударихме днес.   Laughing

# 272
  • Мнения: 1 949
Явно няма да ни огрее. От М4 до М1 за кухня ще ни дойде в повече. Явно ще се ориентираме към частна. Приемам всякакви съвети.  Hug
Данте, в кухнята-майка само се записваш и купуваш купоните веднъж месечно, а за получаването на храната всеки ден си има пунктове, които са из всички Младости. Peace

Голям лаф ударихме днес.   Laughing


За Мл4 е в 76ОДЗ Сърничка. Аз не съм вземала от там, но познати мамчета са доволни  Peace Ти в кой блок си?

# 273
  • Мнения: 3 634
Бях в 463, но вече ни е тясно. Сега си тръсим тристаен в Младост и много се надявам следващата пролет да изляза от очетната "Мами от селата около София" и да остана само тук.  Rolling Eyes

А частна само зад Фантастико ли има?

# 274
  • София
  • Мнения: 6 011
До Фантастико има даже три частни / в един и същи пункт - магазин Бамби/ - Джуниър меню, Ози и Мама Люси. Да кажат мамите от Мл4 дали и по- нагоре имат пунктуве, но аз поне не знам. От тези трите най - вкусна е Мама Люси, според мен.
Ако имате наблизо пункт на Хер бебе /ние в Мл3 имаме/ - тя също е доста добра, в момента взимаме от тях и всичко се омита за секунди.

# 275
  • Мнения: 3 634
Кое сега да поръчам за вкъщи Хер Бебе или мама Люси?  newsm78

# 276
  • Мнения: 1 531
повече добри отзиви съм чела за люси - аз вземам от нея и съм доволна Peace

# 277
  • Мнения: 3 695
Пиша, пиша днес, пък забравих да почерпя, че на този ден /1 юли/ преди 2 години си казахме "Да" с моята половинка. Heart Eyes

# 278
  • София
  • Мнения: 4 590
Аз се уредих с купони за целия месец (без два дни) за държавната кухня и мога да кажа, че не е никак лоша. Николай вече яде десетина дни от нея и няма възражения, но той по принцип си яде всичко. Animal Pig Mr. Green Ще видим дали ще го запиша есента и къде. Simple Smile

tini-mini , Честита годишнина! Желая ви дълъг и щастлив семеен живот!  bouquet

# 279
  • София
  • Мнения: 6 011
Кое сега да поръчам за вкъщи Хер Бебе или мама Люси?  newsm78
И двете са вкусни.
Разликите - Мама Люси е в еднократни опаковки и е по-пасирана като цяло.
Хер Бебе е в стъклени бурканчета, има по-голямо разнообразие на месата и като цяло месото се забелязва повече в порцията. За да се запишеш трябва да платиш 8 лв. депозит за бурканчетата /не помня дали този депозит се връщаше като се откажеш  newsm78/.
Разликата в цената е минимална - 15 лв. е на Люси без доставка, 14 лв. е Хер без доставка, за седмица това. Заради опаковката има и разлика в порциите - Люси - 230 гр., Хер - 190 гр.

Тини-мини, честита годишнина, много сте красиви!

# 280
  • Мнения: 3 634
Записах се в детския магазин зад Фантастико, за 1 седмица пробно. Не разбрах коя е кухнята, платих по 3лв на ден за по-ситно нарязано. Ще я пробваме в четвъртък.

# 281
  • София
  • Мнения: 6 011
Мама Люси е. Peace

# 282
  • Мнения: 1 531
тя може и без десерт по 2лв дневно Peace

тинимини,4естито Hug

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 23:48 от ninochka

# 283
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Как сте след "зарята"  ooooh!? Сега да изкарвам ли бебето после или не  Thinking? Да ходя ли за памперси, ДК и мляко? Направо се чудя и мая.

# 284
  • London
  • Мнения: 292
Ами, аз не съм спала  Confused
Не знам какво става, но много линейки свиреха (дано няма човешки жертви) Praynig
Дали има газ или нещо друго във въздуха?

Общи условия

Активация на акаунт