Какви памперси използвате?

  • 8 062
  • 205
  •   1
Отговори
# 120
# 121
# 122
  • Мнения: 1 919
Huggies ползвам и няма проблеми,  от Памперс се изрива може би заради този гел..преди това нямаше проблеми

# 123
  • Мнения: 78
Ползвах Huggies,но много ми пускаха.Минах на libero и бях доволна.Сега ми подариха един пакет Pampers и мисля да продължа с тях.С баткото ползвах само Pampers  Simple Smile

# 124
  • София
  • Мнения: 6 269
В момента съм се спряла на Либеро и съм доволна. Пробвах досата марки - Хъгис, Либеро, Хепи, Памперс, Молфикс. Най-недоволна съм от Памперс. Хъгис са ми малко твърдички, въпреки че новите Премиум са доста по-меки, но пропускат често. От Хепи съм доволна. Определено вече предпочитам пелени с коланче на кръста и без разни ароматни гелове Peace

# 125
  • Виена
  • Мнения: 725
И с двете деца винаги съм ползвала и ползвам в момента Памперс  Peace.Един път ми се наложи да купя други,нямаше Памперс (и то в БГ естествено) и това ми беше за първи и последен път да сменя марката.Вече си нося от тук.

# 126
  • Мнения: 135
Аз купувам на Либеро и съм много доволна.Въобще не пропускат.Един път нямаше от тях и взех Huggies,добри са,но по някой път пропускат.

# 127
# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Pampers  Peace Освен тях съм пробвала само Либеро, от които също останах доволна.

# 129
  • Мнения: 5 539
Либеро.
Доскоро бебето беше с Памперс, но откакто открихме Либеро, вече не ща и да чуя за други. Особено за боклучавите П., които редовно изпускат и не обгръщат дупето удобно

# 130
  • Мнения: 121
Провали сме  на Хъджис, Либеро, но най-съм доволна от Памперс.

# 131
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Редувам Памперс и Либеро.И от двете марки съм доволна.

# 132
  • Виена
  • Мнения: 725
Либеро.
Доскоро бебето беше с Памперс, но откакто открихме Либеро, вече не ща и да чуя за други. Особено за боклучавите П., които редовно изпускат и не обгръщат дупето удобно
Да,наистина в БГ памперсите на "Pampers" нямат нищо общо с тукашните,за съжаление  Sad.Просто си нямам на идея защо ги правят с по ниско качество(както и повечето неща в България).Пюретата на Hipp,например,едно че са по скъпи,а също са по-гадни.Сухото мляко...и няма смисъл да изброявам!

# 133
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз доскоро ползвах Памперс,израдвах се,като ги пуснаха с ластик,
но уви,какта о всичко хубаво в България,и тях вече ги няма.Намирам само 6-ца с ластик.
Новите-"Слип&Плей" много изпускат,иначе хубаво миришат на лайка,но и те са без ластик.
Единственото им преимущество е,че са евтини,но благодаря.
Сега сме с Хъджис премиум,и съм много доволна.Но ги няма навсякъде,за съжаление.

# 134
  • Мнения: 5 539
Една уважаваща себе си фирма не бива да допуска такива разлики в качеството в различните държави.
Аз дори тук в Бг съм попадала на Памперс-и от различни партиди със съвсем различно качество и структура на пеленката Rolling Eyes Премерих единия и другия с домакинско кантарче и установих разлика от 10 грама /примерно единият тежеше 35, другият 45 гр./
А Либеро поне знам, че са шведски и се произвеждат само там, в Швеция Peace

Общи условия

Активация на акаунт