Какви памперси използвате?

  • 8 065
  • 205
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 144
От начало ползвах pampers сега минахме на либеро,но мисля,че от памперс няма по-добри това си е лично мое мнение Peace и искам да питам мамите колко струват видовете памперси,аз взимам либерото за 36лв,нека ако сте запознати с цените да пишете  bouquet

# 166
  • Мнения: 2 090
HAPPY и аз не съм ги чувала,ползвам PAMPERS вчера даже взех новите sleep& play,но още не съм ги пробвала на детето(по-тънички ми се видяха на пръв поглед).Веднъж ползвах LIBERO,и те са хубави Hug

# 167
  • Мнения: 1 931
Сега и на evy baby . В началото на Либеро, но ми станаха много скъпички и минахме на по- евтини,но пак добри.

# 168
  • Мнения: 192
Само и единствено Памперс - пробвах на Хъджис, но не ми харесаха, въпреки ластичето- пропускат Crossing Arms

# 169
  • Мнения: 766
Либеро - много съм доволна от тях  Peace
Ползвали сме и Хъджис, Молфикс и Дайперс - ми стават  Wink
От Пмаперс дъщерята се изрина за 20 мин  ooooh!

# 170
  • Мнения: 122
Pampers flexi ili Libero.Chuvala sum che v Bulgaria njama Pampers Flexi,verno li e?Flexi sa tezi ,koito sa s lasticheta gore na krusta.

# 171
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
От начало ползвах pampers сега минахме на либеро,но мисля,че от памперс няма по-добри това си е лично мое мнение Peace и искам да питам мамите колко струват видовете памперси,аз взимам либерото за 36лв,нека ако сте запознати с цените да пишете  bouquet
Зависи за кой размер питаш. Либеро комфорт фит 4ка ги взимах от Метро за 33лв за 84броя.
Петицата последния път беше свършила та немога да ти кажа.  newsm78

# 172
  • Sofia
  • Мнения: 907
Ползвам Памперс от както се е родил, пробвали сме Либеро и някои други марки, но пак се връщах на Памперс Wink .

# 173
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
С дъщеря ми започна х с Хъджис по простата причина, че тогава това бе единствената марка с най-малък размер памперси - тя се роди преждевременно и бе с по-ниско тегло, та другите й бяха като роклички. Щом стана 3 кила и минахме на Памперс. До последно само тях ползвахме. Със сина ми съм само с Памперс. Доволна съм много, не съм имала проблеми като зачервена кожа, протичане и т.н.  Peace

# 174
  • Мнения: 1 900
Днес пробвах Либеро комфорт фит, просто съм очарована, много са хубави и удобни. Party

# 175
  • Мнения: 105
Либеро  Peace

# 176
  • София
  • Мнения: 3 249
Памперс newsm78

# 177
  • Мнения: 2 211
Памперс.

# 178
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Либеро

# 179

Общи условия

Активация на акаунт