Какви памперси използвате?

  • 8 064
  • 205
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 177
Ние сме на HUGGEIS и само това понасяме.Ако няма нашия размер или за момента нещо ги няма ползваме гащи на Libero.
И ние така.

# 181
  • Мнения: 2 587
Първият пакет памперси, който ползвахме бяха PAMPERS...не останах доволна Naughty и оттогава купувам само Либеро Peace


И аз така  Peace

# 182
  • Мнения: 2 334
Ползвам Sleep&play и съм много доволна Peace

# 183
  • Мнения: 89
Huggies & Molfix.

# 184
  • Мнения: 84
Нашата кожа е доста нежна. Ползвам PAMPERS откакто се е родила. Веднъж нямах от тях и ползвах молфикс но се обринахме. Много зависи от кожата на бебето. Ние сме доволни от памперс и продължаваме с тях.

# 185
  • Мнения: X
Само Pampers и не мисля да ги сменям.

# 186
  • София
  • Мнения: 958
В момента сме с Libero, до скоро ползвахме Evy Baby - същите като Pampers, но на доста по-прилична цена.

# 187
  • Мнения: 354
Само Памперс съм ползвала и до сега не са ме разочаровали Peace

# 188
  • Сливен
  • Мнения: 894
Само Pampers и не мисля да ги сменям.
и аз така Peace

# 189
# 190
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Evy Baby

# 191
  • Мнения: 43
От всичките,които съм използвала най-много ми харесват японските Пигеон,меки,неса пропуснали до сега,но са малко скъпички. Peace

# 192
  • Мнения: 1
ako,ne ste razbrali,nai-vajnototo pri edni "peleni"(za6toto Pampers e naricatelno ime) e tova dali prilqgat dobre na deteto,za6toto bebe6kata koja e super 4uvstvitelna i za vsiako dete pelenite prilqgat razli4no(konsultirala sum se s mnogo moi poznati prodava4i,koito subirat mnogo mnenia).moje na deteto da mu prilqgat peleni i za 10lv.,i da ste dovolni,no ne vinagi e taka.Vsi4ki kazvat ,a i moeto mnenie e takova,4e LIBERO sa nai-dobrite peleni(sus sigurnost sa i ot nai-skupite),no s decata ne biva kompromis(pone pri nas).znam dosta plusove i minusi za drugite marki(i sum probvala,a rezultata e tozi koito sa mi kazvali-NESIGUREN-edin put dobre,drug put zle-niama garancia).zasega tova e ot men!
P.S:A Libero sa pusnali strahotni ligav4eta i 4ar6av4eta za ednokratna upotreba.
Obi4aite decata si i se grijete dobre za tqh

# 193
# 194
  • Мнения: 242
МОЛФИКС-сега ги промениха и станаха толкова добри, колкото са Либеро.Памперс са боклук.Хеппи не са по-добри. С двете си ръце препоръчвам Молфикс.Детето ми е с чувствителна кожа и сме много внимателни...използвала съм всички видове памперси на пазара...МОЛФИКС:) Peace Joy

Общи условия

Активация на акаунт