Лунна диета - 06.04.- 06:55ч.

  • 3 471
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 76
момичета, аз устисквам вече 2ри ден, утре продължавам също, така че след края ще видим дали съм смъкнала нещо, ако ли не - то поне прочистването си залсужава. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 1 092
еееех,аз приключих с лунната диета.....................неуспешно разбира се Embarassed
отидохме на гости и стана тя еднаааа #Cussing out

# 62
  • Мнения: 480
Момичета,аз все още удържам фронта,а щом до сега съм,няма проблем.Не че не съм гладна,ама ...В къщи вечерята мина и ми е по-спокойно.Цял ден се наливам,ама със сок от ананас разреден с вода.Не е вода както е най-добре,ама е течност!Малко остана,дръжте се!Раното лягане е май спасението!Лека от мен-не че си лягам!

# 63
  • Мнения: 3 423
Срашно ме изцепи главата ей ooooh!и посред нощ станах да хапна бисквити и да пия лекарства за глава -в резултат пак съм си същите кг  ooooh!
Днес ще си хапвам,много ми е трудно, като храня детето и му поднасям 5 пъти дневно вкуснотии да съм на диета -всяка хапка му я преглъщам аз Crazy

# 64
  • Мнения: 5 001
Добро утро и от мен....Аз ще гладувам и днес,щото вчера малко прегреших и ще си наваксвам и днес,та да има Ифект.....Правете ми компания отвреме навреме с някое чайче или сокче...Ще се радвам...  bouquet  bouquet  bouquet

# 65
  • Мнения: 127
Добро утро и от мен....Аз ще гладувам и днес,щото вчера малко прегреших и ще си наваксвам и днес,та да има Ифект.....Правете ми компания отвреме навреме с някое чайче или сокче...Ще се радвам...  bouquet  bouquet  bouquet
и аз съм в кюпа,щото вчера направо прекалих!!!
нямаше такова ядене от месеци, Embarassedимам нужда от един разтоварващ ден.макар и не лунен!!! Naughty
  bouquet  bouquet  bouquet Peace

# 66
  • София, България
  • Мнения: 2 222
ДъЕнМастер, и аз съм още в кюпа  Confused И аз вчера по обяд се изложих, та днес ще съм ти компания до обяд!
А пък следващия път сме на голям купон от работата ииии .... не знам, не само че няма да почна от вечерта, ами май няма да почна и от сутринта, ами чак от другия ден на обяд (толкова пари сме дали за хотел, как да се лиши човек от закуската  Joy)

# 67
  • Мнения: 5 001
Яяяя,значи не съм сама...  newsm44
Ха наздраве   

# 68
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Не си, не си  Wink
Наздраве!



# 69
  • Мнения: 4 111
Здравейте! Мислех, че тази сутрин ще ям още преди кафето, но не се случи, стомахът ми се е свил и не съм гладна.  Rolling Eyes

За резултатите - разлика от вчера сутрин - минус 400 гр., а разлика от онзи ден сутринта - общо 1,500 кг, като странното е, че деня преди лунуването си хапвах нормално, подготвяйки се за глада. Или кантарът ми е откачил, или аз съм доволна от резултатите! Продължавам с вас и следващия път!  Hug

# 70
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте момичета, аз вчера пак направих 24 часа само на плодове, течности и чай и тази сутрин кантарът отчете едно килов минус, така от 24.03 до сега съм свалила 2 кила само от лунната диета.Много съм доволна и определено продължавам Hug Peace

# 71
  • Мнения: 49

Едно фрешче за всички от още една изложила се вчера луничка.
Аз също съм днес с вас момичета ,че вчера нищо не направих.
Успех на всички.

# 72
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Аз днес си карам нормално с яденето , само 24 часа направих от събота сутринта до днес на обяд и стига Naughty

# 73
здравейте луни4ки аз си изкарах 24 4аса савсем 100на 100  стриктно,но уви кантара не помрадна от 55 тай като сам тапа и упорита на 12 пак ще пробвам а дотогава си продалжавам японското kyllmg newsm574ао засега  mrstraetz

# 74
  • Мнения: 278
 И аз приключих успешно диетата, минус 1 кг съм Simple Smile като се има предвид колко ядох предните дни...този свален килограм много ме зарадва. До сега при лунуване съм сваляла най/много 800 гр. Та сега това килце си е направо чудо!!!!


[/quote]
здравейте луни4ки аз си изкарах 24 4аса савсем 100на 100  стриктно,но уви кантара не помрадна от 55 тай като сам тапа и упорита на 12 пак ще пробвам а дотогава си продалжавам японското kyllmg newsm574ао засега  mrstraetz

Не се притеснявай и на мен някой път ми засича кантара, даже и след 24 часово гладуване има случаи, в които не съм сваляла и грам Simple Smile   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт