Лунна диета - 06.04.- 06:55ч.

  • 3 462
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 49

Хайде и аз съм в кюпа.

# 31
  • Мнения: 1 092
Днес реших на тараторче да карам  Mr. Green нали пак е диетично  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 3 390
Оф,мерих се днес-пак съм си 56. Но нищо, няма да се отчайвам-все пак това ще ми е второ лунуване! Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 229
Да се запиша и аз. Макар че в последно време никак не съм стриктна  Embarassed Все си имам някакви оправдания да не я спазвам  #2gunfire

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Здравейте  Hug и аз се включвам  Peace За първи път ми е и ще пробвам 24 часа....дано успея  Heart Eyes

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 054
И аз съм с вас. Като знам, че утре няма да ям цял ден и тази вечер запасих с обилна вечеря  Embarassed

# 36
  • Мнения: 469
Здравейте!Аз съм ново мамче в тази тема, което има нужда да свали килца!  И аз се записвам! Пък да видим ще успея ли? Joy Ще пробвам трите дни!  bouquet Успех на всички в утрешния гладен ден!  Hug Peace

# 37
  • София, България
  • Мнения: 2 222
запис и от мен, КАлендара на Красофифа на предната страница е точен, няма нужда да се прибавят часове, аз следя този сайт
http://aa.usno.navy.mil/data/docs/MoonPhase.php
но към тези часове трябва да се прибавят 2 часа.
В тази връзка началото на фазата не е ли в 5,55, не че чак толкоз важно  newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 3 390
В тази връзка началото на фазата не е ли в 5,55, не че чак толкоз важно  newsm78
Абе, и аз това питам.То и за мен не  е толкова важно, защото и началото, и края ще ги проспя. Wink

# 39
  • Мнения: 842
Хайде и аз в кюпа при останалите, макар че в последно време въобще не съм стриктна в лунуването  Rolling Eyes.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 390
Къде сте, лунички?При мен всичко  е ок. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 092
Къде сте, лунички?При мен всичко  е ок. Simple Smile

И при мен  Grinning
Успешен ден на всички  Peace

# 42
  • Мнения: 4 111
Тук съм аз. За днес съм си запланувала много задачки вкъщи, че да не ми остава време да мисля за храна:) Успех и от мен на всички лунички!  Hug

 
В тази връзка началото на фазата не е ли в 5,55, не че чак толкоз важно  newsm78
Абе, и аз това питам.То и за мен не  е толкова важно, защото и началото, и края ще ги проспя. Wink


Часът в заглавието е правилен. Аз гледам този сайт с календара до 2099 година http://forum.bgkulinar.net/viewtopic.941.html .
Текущото време там е 7:10, тук е 10:10, фазата започва 3:55, добавям 3 часа => започва в 6:55 Simple Smile

# 43
  • Мнения: 1 092
е хайде желая успех на всички нас newsm51

# 44
  • Мнения: 3 423
леле този път щях да изпусна темата ooooh!
На новолуние ли най много се отслабва newsm78
Чудя се дали да я направя,че каквато съм блейка мислех ,че е утре и обилно закусих Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт