Заповядайте при нас, спечелете подарък за вас! Prizee - фенове 11!

  • 34 822
  • 909
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 354
каква е тази хранителна верига?


Ами доколкото разбрах, отглеждаш някакви рибки, с по-малките храниш по-големите или нещо такова, нека каже някой, който я е играл.
Ако това се казва хранителна верига, да, така се играе.Имаш три вида риби.Храниш само едните.По-големите се хранят с тях.А третя вид пък се храни с втория.Трябва да се пазиш от отровната храна, от въдиците и от мрежата.Аз лично повече от трето ниво не можах да стигна  Embarassed Съответно я махнах.

# 871
  • Мнения: 556
каква е тази хранителна верига?


Ами доколкото разбрах, отглеждаш някакви рибки, с по-малките храниш по-големите или нещо такова, нека каже някой, който я е играл.
Точно така е.
Има три вида риби. Най-малките ги храниш с храна, с най-малките храниш средните, а с тях големите. Всяко ниво трябва да отгледаш определен брой риби от трите размера, естествено има и препядствия като мрежи, въдици, раци. Общо взето е това.

# 872
  • Мнения: 556
каква е тази хранителна верига?


Ами доколкото разбрах, отглеждаш някакви рибки, с по-малките храниш по-големите или нещо такова, нека каже някой, който я е играл.
Точно така е.
Има три вида риби. Най-малките ги храниш с храна, с най-малките храниш средните, а с тях големите. Всяко ниво трябва да отгледаш определен брой риби от трите размера, естествено има и препядствия като мрежи, въдици, раци. Общо взето е това.

# 873
  • варна
  • Мнения: 262
А дали се влияе от хака? Аз не съм имала нито самолета, нито тези риби, но им писах да ми върнат и двете. Ако се получи ще постна писмата, които съм им писала.

# 874
  • София
  • Мнения: 136
Здравейте момичета Grinning
Аз играя много отдавна, а вас ви чета някъде от времето след като родих, но все не ми остава време да се представя и заведа най-официално при вас на отчет.
Аз вече не помня броя на блокираните ми акаунти. Имам няколко спечелени подаръка и то от лотарията, но нито един от тях изпратен. Понеже все ме излавят в последния момент  Mr. Green
Но пък аз не играя заради тях. Не печеля и макспаци и изобщо аз мога да бъда еталон как не трябва да се играе  Mr. Green
Аз тези дни писах да ми пуснат Коктейла за да мога да си отворя Фокус - мокус-а обаче едва ли ще ме огрее. Искат да ми го сменят с Така, а аз тази игрушка не си я давам за нищо на света!
Като дата на която ще мога да я сменя са спомнали 29-ти май. Явно тогава ще се пуска и нова игра.
Ами това е от мен. Записах се  Mr. Green
Дано не съм досадила

# 875
  • Мнения: 2 425
malenush, добре дошла в отбора на зарибените  Laughing

# 876
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
А дали се влияе от хака? Аз не съм имала нито самолета, нито тези риби, но им писах да ми върнат и двете. Ако се получи ще постна писмата, които съм им писала.

Хака действа на самолета със сигурност. За рибките - не знам, но в обясненията бяха писали, че и там действа.  Thinking

# 877
  • Мнения: 2 425
При мен хака не действаше на рибити. Пише че като нахраниш една и свършва, ама нъцки, умирах си като нищо. И когато имахме един комп, по слаб и си минавах и десето ниво, а с новия комп на десето ниво всичко хвърчи - и отровата и акулите и раците и е лудница. Вече не я играя, а ми беше любимата  Confused

# 878
кои точно игри трябват за куеста и как точно сер играе някой може ли да ми обясни

# 879
  • варна
  • Мнения: 262
Аз тези дни писах да ми пуснат Коктейла за да мога да си отворя Фокус - мокус-а обаче едва ли ще ме огрее. Искат да ми го сменят с Така, а аз тази игрушка не си я давам за нищо на света!
Аз доколкото разбрах, не могат да възстановяват тикети, а коктейла е тикет нали?

# 880
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
кои точно игри трябват за куеста и как точно сер играе някой може ли да ми обясни

Koй точно куест, те са много.


Аз тези дни писах да ми пуснат Коктейла за да мога да си отворя Фокус - мокус-а обаче едва ли ще ме огрее. Искат да ми го сменят с Така, а аз тази игрушка не си я давам за нищо на света!
Аз доколкото разбрах, не могат да възстановяват тикети, а коктейла е тикет нали?

Ще видим дали на malenush ще й го възстановят. А ти, malenush, пиши коя игра искаш да ти сменят за Коктейла, за да не ти налагат техен избор.  Peace

# 881
  • Мнения: 2 425
На една мацка на скоро и възстановиха точно коктейла.

# 882
  • варна
  • Мнения: 262
Възможно е и аз да бъркам с превода, затова ви моля, мами, да помагате.

  Hello,

I have taken note of your inquiry. As part of our commitment to continue listening to our players and meet their expectations, I can confirm that it is now possible to get back old levels' games.
I would like to clarify that, for technical reasons, this change is not possible for scratching tickets.
If you want to change your Game Hit, I invite you to let us know by replying to this message, the games that you want to withdraw (except Crazy Memo) and the ones you wish to add to your Game Hit.



The Prizee Team wishes you a very nice day.

# 883
  • София
  • Мнения: 282
Привет и от мен!
Аз играя във find-jeux.com и вече имам натрупани 600'570 Findies! Ако някой играе тук може ли да ми обясни от къде точно се заменят за макспак и дали въобще има, защото нищо неоткривам и дори немога да разбера колко трябва да събера! Благодаря предварително!

# 884
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ураааааааааааааа оправил се е сайта ,о утре започвам да играя Party

Общи условия

Активация на акаунт