Какво ви помогна при никненето на зъбки

  • 3 944
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 174
Мазане с Генгигел, хомеопатични хапченца за тази цел и даване на бисквитки.
Засега сме с три зъбчета, избиха почти едновременно, но си мисля, че хомеопатията беше най-ефикасна.

# 31
  • Мнения: 1 098
Най- много ни помага Генгигел!

# 32
  • Мнения: 625
Най-много помага времето,търпение се иска.За мен всички мазила са бош-лаф работа.

# 33
  • Мнения: 44
Аз ползвах и Дентинокс и Калгел,имах приятели в Англия ,САЩ и от там ми изпратиха мехлемчета и пак само викове и рев.Най-много му помагаше да го сложа върху мен и друсайки го така да заспи.

# 34
  • Мнения: 5 362
Най-много помага времето,търпение се иска.За мен всички мазила са бош-лаф работа.
Нещо подобно се канех да напиша и аз.
Търпение му е майката! Peace

# 35
  • Мнения: 2 631

Най-много помага времето,търпение се иска.За мен всички мазила са бош-лаф работа.
Нещо подобно се канех да напиша и аз.
Търпение му е майката! Peace

 Peace

# 36
  • Мнения: 22 947
На нас лично само честото кърмене ни помогна.
Peace

# 37
  • Мнения: 2 478
При първите 6 зъбчета ми помогна само и единствено кърменето.Сега вече-ТЪРПЕНИЕ.
Мазала съм с Калгел,Пансорал-никакъв смисъл.Много рядко при продължителен плач нощно време-Панадол.
Изстудените играчки за гризане имат ефект,но за кратко.
Давала съм и хомеопатия,но не помогна.
Наистина е тежко и за детето и за родителите му,но така ще бъде,докато не ги изкарат всичките зъбки. Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 3 929
Нищо не му помогна. Най-много се успокояваше, когато налапа цицата.

# 39
  • Мнения: 378
На дъщеря ми нищо не и помага.
май и на моята

# 40
  • Мнения: 266
pifche, и ние сме същите, даже нощем не иска да спи моят Жорко, но и аз ползвам Dentinox и съм най-доволна. Също от майка ми знам да забъркам смес от мед и сода и колкото пъти на ден се сетя да го мажа. Има ефект поне за 1 час. Давам и Nurofen, но спря да действа. Съчувствам ти.


Цитат
pifche i nie sme sa6tite,daje no6tem ne iska da spi moi jorko,no i as polzvam DENTINOX i sam nai dovolna sa6to ot maikami znam da zabarkam smes ot med i soda i kolkoto pati na den se setq da go maja.imam efekt pone za 1 4as.davan i nurofen no spq da deistva.sa4ustvam ti.




------------------------------------
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 22:45 от BG-Mamma

# 41
  • Мнения: 165
Тежък период, на моменти нищо не помага. Ползвала съм Дентинокс, Калгел,Пенсорал

# 42
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
Аз използвам дентинокс и пансорал гел.Пансоралът е добър,защото може да се използва колкото пъти на ден е нужно,а дентинокса по 2-3 пъти.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Тежък период, на моменти нищо не помага. Ползвала съм Дентинокс, Калгел,Пенсорал

Peace На нас специално нищо не ни помага.Имам ги в къщи и трите.Въоръжаваме се с търпение и се молим бързо да излизат за да не се мъчи малкото, а и ние покрай него.

Общи условия

Активация на акаунт