Спешна кампания за Богомил!

  • 6 837
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 32
ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ, КОИТО СЕ ОТЗОВАХА!!!

КАМПАНИЯТА ПРИКЛЮЧИ УСПЕШНО - ПАРИТЕ КОИТО СЕ СЪБРАХА СА ПРЕДОСТАТЪЧНО!!!

Това, което направихте всички заедно за нас е .... наистина нямам думи какво да кажа !!!
Иска ми се да познавах всеки един от вас, които ни помогнахте и с пари и с морална подкрепа,  за да ви прегърна!

Остава само да си пожелаем едно -  колкото е направеното от вас, толкова да ни помогне и Господ ... и всичко ще се оправи !!!

БЛАГОДАРЯ

# 46
  • Мнения: 977
Кураж, Дани!

Сигурна съм, че операцията ще мине успешно!  Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 7 045
 Hug Тогава се молим всичко да мине добре и мнооого успешно. Daniella, ще чакаме само хубави новини за прекрасният ти син.

# 48
  • Мнения: 353
Успех мила Дани и на малката ти рожбичка.Всяка една от нас е с вас.Чакаме хубавите новини  Hug  Hug  .

# 49
  • София
  • Мнения: 1 825
Сепер! Бях цяла седмица в чужбина и не можех да следя как върви набирането на средства. Много, много се радвам!

# 50
  • България-София
  • Мнения: 573
Сега остава да се молим операцията да е успешна Praynig
Боги бързо да се възстанови и навакса в детските игри.
Търпение и кураж на родителите.
Ще чакаме новини с нетърпение Heart Eyes

# 51
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
Отскоро съм в къщи с бебе на 1 месец и чета форума. Възмущавам се на хората които отказват помощ на едно дете. А това че е са го увредили никой не го отчита. Ако мога с нещо да помогна с радост бих го направила. Успех на Боги и мама Дани и от мен.

# 52
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Боги Hug Дръж се юнако  bouquet  Дани - мисленно съм с вас  и ви изпращам моята положителна енергия Hug Hug

Не разбрах само - има ли нужда от още парички Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 1 325
Днес прочетох темичката .Моля се операцията на Боги да е успешна.Малкото слънчице заслужава да бъде едно здраво и безгрижно дете. Praynig Praynig Praynig

# 54
С голямо нетърпение очаквам новини и се надявам да са добри.Желая на Боги и Дани целия късмет на света.

# 55
  • Мнения: 52
Днес прочетох темичката .Моля се операцията на Боги да е успешна.Малкото слънчице заслужава да бъде едно здраво и безгрижно дете. Praynig Praynig Praynig
Peace

# 56
  • Мнения: 32
Здравейте от мен и Боги!
Отдавна не съм писала, ама имах малко проблеми - за щастие не са здравословни, а само чиновнически!

И операцията на лявото око мина безпроблемно, естествено ефекта от нея все още е твърде рано да се прецени! Вероятно повече операции на това око няма да се правят т.е. това е което в момента може да се направи за него! Прогнозите още в началото бяха по-малки, но ще се надяваме все пак да има резултат от направеното до сега!

На дясното око професора залага повече надежди и се бори да го спаси. Каза, че след тази операция има обширен участък от ретината, който е залепен! Дано да остане така и за напред!
На 20 Октомври ще ходим отново в клиниката за да свали конците и ако прецени професора вероятно ще направи още една операция на дясното око!

Дай Боже това, което се прави да има ефект, защото всичко е добре когато свършва добре!

# 57
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Здравейте от мен и Боги!
Отдавна не съм писала, ама имах малко проблеми - за щастие не са здравословни, а само чиновнически!

И операцията на лявото око мина безпроблемно, естествено ефекта от нея все още е твърде рано да се прецени! Вероятно повече операции на това око няма да се правят т.е. това е което в момента може да се направи за него! Прогнозите още в началото бяха по-малки, но ще се надяваме все пак да има резултат от направеното до сега!

На дясното око професора залага повече надежди и се бори да го спаси. Каза, че след тази операция има обширен участък от ретината, който е залепен! Дано да остане така и за напред!
На 20 Октомври ще ходим отново в клиниката за да свали конците и ако прецени професора вероятно ще направи още една операция на дясното око!

Дай Боже това, което се прави да има ефект, защото всичко е добре когато свършва добре!

Дай Боже всичко да стане така,както го искате, и Боги да бъде много здрав и щастлив Praynig Praynig Hug Hug Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 7 045
Даниела, ще стискаме палци всичко да е наред с малкият Боги и операциите да са ефктивни.

# 59
  • Мнения: 1 325
 Praynig Praynig PraynigЩе се моля операцията да е била успешна.

Общи условия

Активация на акаунт