Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 май 2005, 21:34 ч.

Някой ползвал ли е ДЕНТИНОКС Н ГЕЛ

• 1 202
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
при поникването на зъбките. На  моето малко бебче вече  му пониква зъбче и  постоянно се дъвче и плюе. Какво използвате при никненето за облекчаване.

Последна редакция: нд, 22 май 2005, 06:01 от Tatti

# 1
Ползвала съм го. Одобрявам го има ефект, облекчава болката, макар и временно но достътачно време за да заспи бебето. Без захар е и не вреди. Ползвала съм го в комбинация с Озанит перлички който има също охлаждащ ефект. Давала съм и Беладона перлички

# 2
  • до Герена
И ние сме го ползвали и сме доволни. При това мирише хубаво като на ябълка и бебетата го харесват.

# 3
При нас също имаше ефект,но краткотраен.Ако болката от зъбоникненето е по-силна се налага прием и на друго обезболяващо.Аз давах и по една дозичка Нурофен.

# 4
Точно този гел не съм използвала ,но в момента ползваме КАЛГЕЛ и сме доволни и бебка и аз/на нея и пробиха 2 зъбчета а на мен 2 мъдреца/ Shocked

# 5
И ние го използваме отскоро,само вечер,когато зъбките най-много ни мъчат.С него давам и половин лъжичка Панадол.Има ефект,определено.

# 6
  • София
И ние сме го ползвали, сега в момента сме на "Калгел", но за най- силните болки при нас нищо не помага.

# 7
Ползвали сме го с баткото,помагаше му,но тъй като той доста късно изкара зъби имаше възможност да мажа и венеца му със течен аналгин,което му носеше истинското облекчение.

# 8
  • Няма такава държава!
И аз съм доволна от Дентинокса - само че на мен ми мирише на джибри и алкохол, а не на ябълка  Mr. Green

# 9
Не ми свърши работа , явно не и действаше или поне не повече от 2-3 минути .
А като разбрах , че в него има и Лидокаин , а Поли беше на шест месеца (при първия зъб) , тубичката вече директно отиде в коша с играчките (не може да го отваря , а пък и харесва да дъвче капачката му )

# 10
Аз ползвам КАЛГЕЛ, но рядко съм прибягвала до него,защото Дани много бързо и без проблеми изкара зъбчетата.Поне за сега.

Даниел - 1г. и 1месец.

# 11
  • София / Пловдив
Ползвали сме го с баткото,помагаше му,но тъй като той доста късно изкара зъби имаше възможност да мажа и венеца му със течен аналгин,което му носеше истинското облекчение.
Ама как така ще мажеш венеца с течен аналгин??? Колкото и късно да е изкарал зъби... крайно неподходящо ми се струва.
----------------------

Ползвали сме и Дентинокс и Калгел. Има ефект, макар и краткотраен. Като видя много зор, комбинирам с Панадол.

# 12
С нищо не съм ги мазала,не са имали изобщо проблеми,да чукам на дърво. Simple Smile

# 13
Какво използвате при никненето за облекчаване.

Ами този, за който питаш - не съм.
Но използвам Солкосерил Гел - малко по-скъп е (10-11 лева за 5 грама), но е по-гъст и просто залепва на венеца.

Когато съм мазала Дани резултатът се забелязва след около минута, което нас ни устройва WinkSimple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт