Как се забавлявате когато сте всички заедно?

  • 2 099
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 090
Момичета,понеже няколко след мен споделяте,че и вашите дечица предпочитат да играят с родителите си поотделно,да споделя днес какво прочетох в Спок .
"Понякога дете на 2-3 години добре се разбира с всеки от родителите,но когато влезе другият, то се дразни.Това може отчасти да изразява ревност,но струва ми се,че на тази възраст,когато детето е чувствително към тиранизиране и само се стреми да се налага на другите,при появата на втория родител чувства ,че ще му бъде трудно едновременно да се справи с двама души.В този период обикновено бащата е по-нежеланият  и понякога той се чувства като че ли отхвърлен."

 Winkхитрушани малки са ни децата-разделят ни за да ни владеят Wink
Май точно така се получава с 2-3 годишните hahaha,малко са изключенията Wink
Като чета напред по-големите дечица като че ли са по-податливи,по се увличат и забавляват със ''семейни игри'' Hug

# 31
  • Мнения: 3 336
Ние трудно се събираме всичките заедно, тати много работи, събота и неделя иска да се наспи...

Иначе децата ги водя напоследък всяка седмица през уикенда в зоопарка единия ден, на другия ходим някъде по градинките или парковете.

През седмицата са на ясла и след яслата ги водя в една близка градинка или ако вали на детски клуб или пък се забавляваме вкъщи със строителя, дървени релси и влакче, кукли, правя им къщичка под масата от време на време, гледаме филмчета напоследък, защото взеха да се заглеждат повече, четем книжки /никога до края Laughing /. Вечер ги слагам във ваната и пускам водата да се пълни ваната, а те се кефят да събират водата с разни канчета и да поливат себе си и гумените играчки. Освен това седят повечето време във водата и се натоплят едно хубаво. Така докато се напълни ваната до средата горе-долу са се наплацикали, после пускам водата да се оттича, насапунисвам ги и ги плакна с душа. Процедурата запълва 20-30 минути и ги омаломощава добре преди съня. После гледаме Сънчо и вечеряме.

Понякога ходим заедно в Билла да пазаруваме или пък на пазара.

Скоро мисля да ги записвам на плуване, защото имат голямо желание.

Общи условия

Активация на акаунт