Как нанасяте фондъотена ?!?!

  • 3 133
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Искам да пробвам с четка,как по точно става-бъркаш с четчицата в бурканчето или ?!?! От четката не остават ли чертички ?
Бъркам с четката по гърлото на шишенчето или пък слагам 1-2 капки направо върху четката. Според мен ако четката е с хубав косъм не би трябвало да оставят линии  Peace
интересна техника..
професионалните  гримьори  поставят малко от ФДТ на ръката и от там вземат с 4етката и нанасят на лицето.....

# 61
  • Мнения: 2 414
Между другото новият фон дьо тен на Буржоа е с четка-някой да го е пробвал? Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 1 318
Зависи - ако имам време, мога да се мажа с часове и основно се клепам с гъбичка... Но по-бързо е с пръсти.

# 63
  • Мнения: 5 362
С пръсти.

# 64
  • Мнения: 2 323
Слагам ФДТ на ръката си да се затопли и от там с влажен тампон нанасям. Но не овален като за пудра, а , много удобна е формата. Задължително навлажнен, за да не дърпа влагата на ФДТ, а и по-лесно се нанася така.  Накрая ако има нужда довършвам с пръсти  Wink
Ест. се пере редовно за да не се развиват бактерии в тях.


ФДТ от много много години не само не запушва порите, но и е бариера за навлизането в порите на прах, бактерии, канцерогени от колите и цигарения дим. Особено за по-мазните кожи е задължително според мен /и не само/. Те имат много повече функции, от просто изглаждане на тена - съдържат овлажнители, УВ защита и т.н.

# 65
  • Мнения: 35 968
с пръсти

# 66
  • Варна
  • Мнения: 3 415
най-удобно ми е с пръсти  Peace

# 67
  • Мнения: 824
Досега с пръсти,но вчера си взех тестер, в който има гъбичка.Тепърва ще пробвам предимствата й.

# 68
С пръсти - по-удобно ми е. А и гледах на сайта на Шанел - мацката я гримираха и точно така нанасяха фон дьо тена.

# 69
  • Мнения: 148
Айде и аз в групичката на " сръчните пръстчета".  Ползвам течни ФДТ -ни. "Мацам" се  на възловите точки -  чело, нос, скули, брадичка, под очите и клепачите. Оставям за половин минутка да се затопли от топлината на лицето ми и тогава разнасям с пръсти.  След минута  попивам излишъка със салфетка и продължавам с макиажа. 

А тампончетата съм ги скрила, защото и при мен повечето ФДТ остава по тях Sad

# 70
  • Мнения: 231
Чувала съм, че най-известните гримьори нанасят гримовете с пръсти... В това число и ФДТ Wink. Аз също го нанасям с пръсти, а след това слагам малко пудра на местата, които не съм покрила, този път с гъбичка, и става идеално  Hug

Общи условия

Активация на акаунт