За правата на децата ни!-тема 3

  • 62 919
  • 786
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 7 391
                    Момичета,пак съм в питанка  newsm78.Мъжът ми каза,че днес е гледал по Нова ТВ някакъв репортаж ,в който са обяснили ,че родителите могат да подават молби за винетки.Само,че е гледал и недогледал  #Cussing out нито можа да ми каже в кое предаване,нито други подробности.Само каза,че било нещо като "частен случай".Кое предаване по НТВ прилича на частен случай,че аз не се сещам. Embarassed Ровя из нета ,ама нищо не намирам. Embarassed

# 781
  • Мнения: 375
Didia,влез в темата за винетките и там има даден линк от частен случай,но от вчера.А за днес по НТВ ,не знам.

# 782
  • Бургас
  • Мнения: 440
Първо се взема направление за ортопед и се минава през ортопедична ЛКК.След като излезе протокола се подава в социални грижи заедно с Телка,ако има такъв.Попълва се и молба.Чака се около 10 дни да те одобрят.След това започва ходенето по мъките къде  да ти направят обувките и как да ги направят.От получаването на протокола от социалните срока за подаване за обувки е 3 месеца.

# 783
  • Мнения: 2 425
Didia,влез в темата за винетките и там има даден линк от частен случай,но от вчера.А за днес по НТВ ,не знам.
А къде е темата за винетките?

# 784
# 785
# 786
  • София
  • Мнения: 2 262
Заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=465974.msg13920643#msg13920643

Общи условия

Активация на акаунт