Ще имам близнаци! Тема с продължение.... 6

  • 16 829
  • 256
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 209
Добре дошла Veri4, успешен финал и здрави бебчета   bouquet.
За съжаление не мога да дам съвет за килограмите, защото аз прогресивно си качвам  Embarassed. Вече +24 отгоре #Crazy

Напиши си термина и ако знаеш пола на бебчетата и Double with Cream ще те впише на първа страничка  Peace

Аз съм го писала по-назад в темата, когато се представих, но нищо пак ще си кажа - 02.12.2008 г., а за пола още ни е рано...  Hug

# 211
  • Мнения: 1 895
Готови сте, момичета Laughing

# 212
  • София
  • Мнения: 1 731
Veri4, аз свалих 8 килограма за първите 3 месеца. Беше ми много лошо, непрекъснато ми се гадеше. Един ден любимия беше сготвил гювеч да ме зарадва, оповръщах цялата къща, голяма смрад беше. Оттогава не ям гювеч Simple Smile
Та мисълта ми е, че отслабнах, но после върнах, че и отгоре. Споко, ще почнеш да качваш.

# 213
  • Мнения: 68
Днес като е тръгнало на записване, може и нас да включите.

Термин - 19.08.2008 г. и засега сме с шарени гащи пък накрая ще видим. Simple Smile

От Шумен сме, но за раждането сме се ориентирали към ВИП АГ-Варна. В тази връзка да попитам:

zornica_t , понеже пишеш, че си ходила при д-р Александров, не разбрах дали само на преглед или си се уговорила и за секциото с него?

# 214
  • Разград
  • Мнения: 518
zornica_t , понеже пишеш, че си ходила при д-р Александров, не разбрах дали само на преглед или си се уговорила и за секциото с него?

Имаме уговорка вече  Peace за 02.06. До колкото знам Александров се съласява да изражда само заченали ин-витро (както впрочем съм и аз), но може и да не ми е много вярна информацията. Насочих се към него, защото е страхотен човек и професионалист.

# 215
  • Мнения: 4 308
Момичета, някой да е чувал нещо за Велизария - отдавна не е писала...

Вили е в ТК - май ще си остане там до края, за сега е добре лежи и почива. Намерихме общи познати с нея, така че ще се опитам да ви държа в течение...

Добре дошли на новите мами  Hug Hug Hug

Тъй, тъй в прословутата 609 е.

# 216
  • Мнения: 306

РР: Искам да попитам: На вас излезнаха ли ви брадавички по шията и гърдите, защото аз имам над 100-тина и много ме дразнят, а и дали ще изчезнат след раждането?  newsm78
Имам, имам... като крастава жаба станах вече!  #Cussing out Някои се виждат, други само се напипват, но е ужасно! Акушерката ме успокои, че се случвало по време на бременност и после щели да изчезнат. А дано да е така!  Crossing Arms

Малеей, и аз съм така! Ами нормално е, защото те се причиняват от вирус, а по време на бременност имунитета спада. #Crazy

# 217
  • София
  • Мнения: 1 036
Момичета, някой да е чувал нещо за Велизария - отдавна не е писала...

Вили е в ТК - май ще си остане там до края, за сега е добре лежи и почива. Намерихме общи познати с нея, така че ще се опитам да ви държа в течение...

Добре дошли на новите мами  Hug Hug Hug

Тъй, тъй в прословутата 609 е.

Дано всичко да е наред с тях! Е, аз бях 2 месеца в 610... ама тя има обща тоалетна с 609  Wink
Кака Мая честит рождан ден (на огромна патерица) и от мен и само добри новини около теб да валят!

 Hug

# 218
  • Мнения: 152
Редактирам си поста! Писах си с Кака Мая!
Кака Мая е станала мама тази сутрин!!!
Александър - 3000гр. и Антония - 3250гр.
Да са и здрави и послушни и много да радват нея и таткото!!!  Heart Eyes Heart Eyes Hug
Всички имате поздрави от нея! Hug
p.s. ох, пуснах си сълзички от радост...  Rolling Eyes Много миличко ми стана!

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 15:04 от 6milianka

# 219
  • Мнения: 1 895
Ура за кака Мая, Александър и Антония - само хубави мигове да имат занапред  bouquet  bouquet

# 220
  • Мнения: 10
Здравейте мами аз очаквам близначки момичета на 22.08.

# 221
  • Разград
  • Мнения: 518
ЧЕСТИТО НА КАКА МАЯ   bouquet  bouquet  bouquet!!!
МНОГО ЩАСТИЕ И УСМИВКИ ДА И НОСЯТ ДВЕТЕ РОЖБИ!!!


РР:А дали е родила нормално или секцио  newsm78?

# 222
  • Мнения: 291
Добре дошли на новичките ,желая им лека и безпроблемнна бременостт!!!  bouquet
честито на кака мая,да са и живи и здрави мъниците!!!  bouquet

# 223
  • Мнения: 154
 Grinning Честити рожби на Кака Мая!!!
Да са и живи и здрави  бебоците!!!

# 224
  • София
  • Мнения: 3 414
Честито на  кака Мая!Да е жива и здрава и тя и бебетата Heart Eyes /а се беше записала в недоносени/

Общи условия

Активация на акаунт