Днес кого ще поздравим 4

  • 23 423
  • 351
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 652
Гале, специални поздрави на колегата Миленчо и от нас! 

 smile3525


newsm59

# 76
  • Мнения: 158
Честит рожден ден на МИЛЕН!!!
Пожелаваме много здраве,весели игри с батко си и много усмивки между него и мама и татко!!!
 newsm59  party023 newsm59  ura  bigdance2 Gift

# 77
  • Мнения: 2 722
Милен сърдечно благодари за поздравите и черпи виртуално

# 78
  • Мнения: 883
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на МИЛЕН!!!
ЧЕСТИТ ИМ РОЖДЕНИК НА МАМА ГАЛЯ И ТАТКО РУСЛАН!
Много прегръдки за цялото ви семейство! Здраве и щастие, палави и изобретателни момчета, дето да топлят сърцата ви, да изпълват с гордост дните ви и бавно, но сигурно да избелват косите ви!
 Hug

# 79
  • Мнения: 2 084
Честито на Милен! Да е по-сладък от тортата! Много здраве и късмет!
Гале, поздрави на всички у вас и щастливи дни! За срещата да спретнеш такава торта!

# 80
  • Мнения: 4 138
честит рожден ден на милен  bouquet
ма гальооооооооооооооо, кви са тез торти. тва 5 минути в устата, цел живот на задника после си го носи човек. много блажно бе, че и с ядки Twisted Evil
трепач е тортата, не ми обръщай внимание, на диета съм. зелева супа Sick

# 81
  • Мнения: 11 986
Честит рожден ден на Милен и от мене, да е жив и здрав,да расте в радости и игри!
А тортата е прекрасна!/Аз не съм на диета, ама тези дни почвам/

# 82
  • Русе
  • Мнения: 729
честит рожден ден на милен с малко закъснение от нас.Да е жив и здрав,много целувки на цялото семейство.Тортата наистина е невероятна, мисля си и за вкуса  newsm78, сигурно е невероятен,надяваме се да я опитаме  Grinning

# 83
  • Мнения: 883
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ !
РАДОСТ ДА ПЪЛНИ СЪРЦАТА ВИ, СЛЪНЦЕ ДА ГРЕЕ В КОСИТЕ ВИ, ОБИЧ ДА СГРЯВА ДУШИТЕ ВИ!


П.П. Сега като се замисля, ами че той химнът на Кирил и Методий май е писан за нас - Върви, народе вдъхновени (т.е. ние), към светли бъднини върви! (т.е. децата ни).  newsm78

  bouquet

# 84
  • Мнения: 310
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,МОМИЧЕТА!Мери, мама на абитуриентка Heart Eyes, много успехи и касмет на принцесата.

# 85
  • Мнения: 11 986
Днес е един от най-светлите български дни.
Честит празник на всички!Ако има сред момичетата учителки,поклон пред тази свята и благородна професия!
Специални поздрави на Мери и всички майки на абитуриенти, нека празникът да е вълшебен!
Честит празник на учениците, да са ведри,умни и щастливи деца, да се гордеят,че са българи и с това,че:

"И ний сме дали нещо на света
На вси славяни книга да четат!"

# 86
  • Мнения: 883
Мери, честита абитуриентка! ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА! МНОГО УСПЕХИ И СВЕТЪЛ ПЪТ!

# 87
  • Враца
  • Мнения: 5 212
Честит празник на всички!
Честито Мери!

# 88
  • Мнения: 2 172


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!

Ако сте видели в тарапаната една мама изтикана от леглото за да ходи на манифестация - това съм аз.

# 89
  • Мнения: 677
ЧЕСТИТ НИ СВЕТЪЛ ПРАЗНИК!
Да сме все така будни и благодарни на светите братя за буквите, с които нашите слънчица написват най-хубавите слова - МАМА.
Поздрави за всички ученици настоящи и бъдещи и техните учители и родители.
 Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт