Пропуснати възможности

  • 3 838
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 479
Сьжалявам,че 1991-ва се вьрнах да живея в Бьлгария. Whistling

# 31
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Според мен няма такова нещо като пропуснати възможности- щом не се е случило- не е било писано. В този ред на мисли- нищо не съм пропуснала Simple Smile.

Мисля по абсолютно същия начин.

# 32
  • Мнения: 381
Според мен пък съдбата е за успокоение на хората, като си кажеш ми така е било писано и спираш да се терзаеш, аз обаче си мисля че има и друг вариант може би нещо някъде съм пропуснала не знам, не съм зле, но можеше да бъде и по добре прекалено трудно е всичко  Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 4 753
Пропуснах да направя големи глупости... и сега се радвам, че ги пропуснах...  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 2 271
Пропуските в едно отношение, са печалби в друго. За да постигна едно нещо е трябвало да се откажа от друго. Преценила съм кое е по-важно. Не съжалявам за нещата, които съм пропуснала, защото ако се бях стремила към тях, сега нямаше да бъда това, което съм и да имам нещата, които толкова ме радват в живота.  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 5 940
Не пропускам истински важните и хубавите неща. Имам добра интуиция, да чукам на дърво.

# 36
  • Мнения: 431
Пропуснах възможността да дезертирам от живота когато му беше времето.

# 37
  • Мнения: 5 103
Ако нещо съм пропуснала, така е трябвало да стане, ако трябва да се случи ще имам 2-ра възможност.

# 38
Пропуските в едно отношение, са печалби в друго. За да постигна едно нещо е трябвало да се откажа от друго. Преценила съм кое е по-важно. Не съжалявам за нещата, които съм пропуснала, защото ако се бях стремила към тях, сега нямаше да бъда това, което съм и да имам нещата, които толкова ме радват в живота.  Simple Smile

 Peace

# 39
  • Мнения: 14 489
нямам такива неща. рядко се обръщам назад за да съжалявам за миналото. забравям това, което е било и мисля за това което е напред

# 40
  • Мнения: 148
Пропуснах да замина да уча в Германия, като ми се отдаде възможност, но ако не бях го направила, сигурно сега нямаше да имам страхотния си мъж и невероятната си щерка. Какво пък, изучих се в България, е, верно - реализация от дипломата ми - йок, но винаги съм казвала - всяко зло за добро.

# 41
  • Мнения: 4 733
 Прекалено много загубено време, само това. Сега наваксвам.

# 42
  • Мнения: 2 018
Прекалено много загубено време, само това. Сега наваксвам.

Това с наваксването ми звучи като един стар виц, където двойка възрастни видяли младите да се таковат на пода и ги попитали: -  Защо на пода ? Има си легло за тая работа.
А младите отвърнали:  А-а-а-а  Naughty в леглото се губят сантиметри!
Тогава възрастната жена се обърнала към мъжа си и казала: -  ooooh! Мъжо, мъжооо, колко има да наваксвамеее!

Та, чудя се как ли се наваксва загубеното време!  Wink

# 43
  • Мнения: 4 733
Та, чудя се как ли се наваксва загубеното време!  Wink
Няма нищо общо със секса Laughing Просто живея в пълния смисъл на думата.

# 44
  • Мнения: 2 018
Та, чудя се как ли се наваксва загубеното време!  Wink
Няма нищо общо със секса Laughing Просто живея в пълния смисъл на думата.


  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт