Израелска козметика . . .

  • 34 739
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 771
В една тема бях чела за израелска козметика, но не я намирам, а там беше и адреса.
Това което си спомням е, че се намира някъде около Шишман (доколкото си спомням и само да не бъркам). Но нямам спомен магазин ли беше или аптека.
Някой, ако знае нещо моля да помага.
Благодаря.

# 1
  • Мнения: 120
В една тема бях чела за израелска козметика, но не я намирам, а там беше и адреса.
Това което си спомням е, че се намира някъде около Шишман (доколкото си спомням и само да не бъркам). Но нямам спомен магазин ли беше или аптека.
Някой, ако знае нещо моля да помага.
Благодаря.
Ако за Yade говорим преди го имаше в магазина на Краси(имаше 100% оригинални парфюми от Италия сам си ги внасяше)той взе ,че си продаде магазина защото перачите на пари няма да казвам кои от една аптека го отказаха да работи. Сега Yade не се продава в България имаше няколко уникални цветове червила.

# 2
  • Мнения: 1 771
Става въпрос за кремове, маски лосиони и др. с минерали от Мъртво море.

# 3
  • Мнения: 113
 За тази тема ли става въпрос?

  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=268190.0

# 4
  • Мнения: 1 771
Не! Тази вече я прегледах. Темата беше мисля от миналата година, но не успях да я открия.

# 5
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да не би да говориш за козметика DSM с минерали от Мъртво море?

# 6
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За тази ли?
http://mmcosmetics.eu/dsm.php

# 7
  • Мнения: 1 771
И това го видях, но не е.

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Dr.Fischer , Fesh Look , Dr.Nona , Sea Deatn , Mineral Beauty System
Имаше и още една предлагана в Арена,но не се сещам как се казва....

# 9
  • Мнения: 1 771
Dr.Fischer съмненията са ми за това, но не съм много сигурна.
Не беше скоро и мога да се заблуждавам.
Арена . . .?

# 10
  • Мнения: 337
Аз знам една Др. Кадир , но не съм чувала да имат магазн в Бг .Много разпространена е в Русия.

# 11
има израелска козметика -417 в мол София

# 12
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Имат,само където нямат тестери,нямат брошури  и не знаят кога ще имат.....пък продавачките самите те не са заинтересовани какво продават,за да я предлагат и обясняват на клиентите за какво идва реч.Имам чувството ,че тези момичета се насилват да седят там от не май къде.....,думите им с ченгел трябва да ги вадиш ....Козметиката може да е хубава ,но с този  неадекватен персонал ......

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 415
k.a.l.i., това на щанда на - 417 ли...аз по принцип съм забелязала, че са рядкост продавачките, които не са отегчени до смърт от работата си  Laughing

# 14
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Да... Simple SmileПоне веднъж седмично минавам през МОЛа на Стамболийски и по край този щанд и се опитвам да разбера нещо за тази козметика ,но или стоят като препарирани или трябва да ги разпитвам на сила едва ли не...., за да ми кажат нещо....Явно в началото на кампанията са били по отзивчиви,но много бързо им е минал ентусиазма....

# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Защото, ако са на % или нещо такова сигурно ще се надпреварват една друга коя да привлече повече клиенти ама на...работодателите или не наемат подходящ персонал или не знаят как да го стимулират...за жалост масово е така  Tired

# 16
  • София
  • Мнения: 1 936
Моят мъж ми носи от Израел козметика на AHAVA  и Sea of SPA.  goldenova, да не питаш за някоя от тези марки?

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
О,аз за AHAVA,съм чувала много добри отзиви.....,дали я има в България? Flutter

# 18
  • София
  • Мнения: 1 936
О,аз за AHAVA,съм чувала много добри отзиви.....,дали я има в България? Flutter

Нямам представа, аз поне не съм виждала.
В Ягодка обаче има.

# 19
  • София
  • Мнения: 38 521
Намерих това, но е френска http://www.rivage-bg.com/eshop.php

и това http://www.freshlook-bg.com/Za_nas.htm

# 20
  • Мнения: 1 350
аз съм с много добри отзиви и за Shemen Amour,откъм аромати много добре са го докарали Laughing

# 21
  • Мнения: 994
Момичета AHAVA  е най-добрата марка за продукти от мъртво море. Peace Заводът е точно до самото море и извличат минерали и соли от източника.Аз съм много доволна и много ги харесвам.  Мисля,ч е дори ги гледах някъде и тук( в БГ), но цените им са 3-4 пъти по-скъпи от Израел  #Crazy

# 22
  • софия
  • Мнения: 1 745
Какво предлага тази марка да взема да накарам свеки да ми изпрати  Sunglasses

# 23
  • Мнения: 994
Какво предлага тази марка да взема да накарам свеки да ми изпрати  Sunglasses
ами много неща.аз харесвам маските за лице с кал,кремове за тяло и ръце и  сапунчета  Peace

# 24
  • софия
  • Мнения: 1 745
Какво предлага тази марка да взема да накарам свеки да ми изпрати  Sunglasses
ами много неща.аз харесвам маските за лице с кал,кремове за тяло и ръце и  сапунчета  Peace
От маските има ли голям избор?Да съм подготвена,като и дам "заявка"  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 994
Какво предлага тази марка да взема да накарам свеки да ми изпрати  Sunglasses
ами много неща.аз харесвам маските за лице с кал,кремове за тяло и ръце и  сапунчета  Peace
От маските има ли голям избор?Да съм подготвена,като и дам "заявка"  Mr. Green
не ги знам наизуст..но има си доста козметика

# 26
  • Мнения: 337
Момичета AHAVA  е най-добрата марка за продукти от мъртво море. Peace Заводът е точно до самото море и извличат минерали и соли от източника.Аз съм много доволна и много ги харесвам.  Мисля,ч е дори ги гледах някъде и тук( в БГ), но цените им са 3-4 пъти по-скъпи от Израел  #Crazy

Това се дължи на близоста на завода до морето , или има и друга причина? Grinning

# 27
  • Мнения: 994
Момичета AHAVA  е най-добрата марка за продукти от мъртво море. Peace Заводът е точно до самото море и извличат минерали и соли от източника.Аз съм много доволна и много ги харесвам.  Мисля,ч е дори ги гледах някъде и тук( в БГ), но цените им са 3-4 пъти по-скъпи от Израел  #Crazy

Това се дължи на близоста на завода до морето , или има и друга причина? Grinning
ами не знам на какво се дължи, но нали знаете как всички цени тук са изкуствено надути....Та може и на това да се дължи  Mr. Green Но като цяло са много хубави продуктите на тази фирма и ако може да си ги поръчате от чужбина няма да съжалявате  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 936
Момичета AHAVA  е най-добрата марка за продукти от мъртво море. Peace Заводът е точно до самото море и извличат минерали и соли от източника.Аз съм много доволна и много ги харесвам.  Мисля,ч е дори ги гледах някъде и тук( в БГ), но цените им са 3-4 пъти по-скъпи от Израел  #Crazy
stella_16, наистина AHAVA са много добри. И аз много ги харесвам. Но съвсем не са най-добрата им козметика с минерали от мъртво море.
Може би не си ползвала Premier, които наистина са най-качествената им и луксозна козметика. Но са и в пъти по-скъпи от AHAVA   bouquet

# 29
  • Мнения: 994
Момичета AHAVA  е най-добрата марка за продукти от мъртво море. Peace Заводът е точно до самото море и извличат минерали и соли от източника.Аз съм много доволна и много ги харесвам.  Мисля,ч е дори ги гледах някъде и тук( в БГ), но цените им са 3-4 пъти по-скъпи от Израел  #Crazy
stella_16, наистина AHAVA са много добри. И аз много ги харесвам. Но съвсем не са най-добрата им козметика с минерали от мъртво море.
Може би не си ползвала Premier, които наистина са най-качествената им и луксозна козметика. Но са и в пъти по-скъпи от AHAVA   bouquet
От тази фирма си купих едно кремче за лице( наистина са много скъпи и луксозни), но на мен нещо не ми влияеше добре....нещо като, че ли ми дойде силничко  Peace

# 30
  • Мнения: 3 835
И това го видях, но не е.

Магазинът да не е около Медицинска академия?
Записала съм си адресът на един - като се върна вкъщи ще го потърся!

Те, израелските продукти, а и не само те, все са с минерали от Мъртво море.
На Ахава съм ползвала само морска сол - беше около 15лв. един литър. Хубава е.

На Mineral Care Spa ползвах няколко крема, ексфолиант за тяло. Но не са добри за мен, а една приятелка страшно хареса ексфолиантът за лице. Скъпичка е тази марка.

# 31
  • Мнения: 2 019
а в Русе дали има някаде такава козметика Thinking

# 32
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Аз пък не съм доволна от Ahava, бях си поръчала почти цялата серия за нормална към суха кожа- измиващ гел, тоник и дневен крем/ само нощния ми беше друг/, супер много ми се изсуши кожата.
Аз лично не я препоръчвам, нищо особено не е.

# 33
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Адреса  на улица ,,Тинтява,,?

# 34
  • Мнения: 1 771
Моят мъж ми носи от Израел козметика на AHAVA  и Sea of SPA.  goldenova, да не питаш за някоя от тези марки?

Да! Мисля, че за нея става въпрос.

# 35
  • Мнения: 1 771
И това го видях, но не е.

Магазинът да не е около Медицинска академия?
Записала съм си адресът на един - като се върна вкъщи ще го потърся!



Записала съм един адрес с/у Св.Ана, но още не съм успяла да отида.

# 36
  • Мнения: 3 835
Да, на ул. Тунджа 48, тел.951-56-48 е козметиката МБС.

А на 417 в мола на Стамболийски ми дадоха брошура, предложиха ми кремче от едно бурканче - нямали мостри. Бяха любезни. Е, то и аз си искам. Wink

# 37
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не нямат мостри.....,аз пък попадам на незаинтересован персонал. Късметлийка си  Стики.... Simple Smile

# 38
Пробвали ли сте Sea of Life.  От около година ги ползвам и съм страшно доволна от всичко - кремове за лице, маски, шампоани, особено антицелулитния крем е страхотен. Наскоро откриха магазин със студио за процедури на ул. Княз Борис зад съда. ето и сайта им
http://www.sea-of-life-bulgaria.com/index.html?1209595117625


# 39
Пробвали ли сте Sea of Life.  От около година ги ползвам и съм страшно доволна от всичко - кремове за лице, маски, шампоани, особено антицелулитния крем е страхотен. Наскоро откриха магазин със студио за процедури на ул. Княз Борис зад съда. ето и сайта им
http://www.sea-of-life-bulgaria.com/index.html?1209595117625



Трябва да ви кажа, че кремовете им за лице са по-добри от на AHAVA newsm78

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 17:13 от Maxy

# 40
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Пробвали ли сте Sea of Life.  От около година ги ползвам и съм страшно доволна от всичко - кремове за лице, маски, шампоани, особено антицелулитния крем е страхотен. Наскоро откриха магазин със студио за процедури на ул. Княз Борис зад съда. ето и сайта им
http://www.sea-of-life-bulgaria.com/index.html?1209595117625




Айде без нескопосани опити за реклама!  Whistling

# 41
Пробвали ли сте Sea of Life.  От около година ги ползвам и съм страшно доволна от всичко - кремове за лице, маски, шампоани, особено антицелулитния крем е страхотен. Наскоро откриха магазин със студио за процедури на ул. Княз Борис зад съда. ето и сайта им
http://www.sea-of-life-bulgaria.com/index.html?1209595117625




Айде без нескопосани опити за реклама!  Whistling



Което си е добро си е добро и без реклама, ама май трябва да си искам процент за "рекламното изказване" smile3504

# 42
Знаете ли къде има магазин на Gigi в София? Преди време си купих от едно изложение гланц smile3506 за устни, който е страхотен, но ми свърши...

# 43
  • Мнения: 730
Ползвам DSM- маска, крем, шампоан, серум- страшно съм доволна, скоро не бях си намирала толкова хубави продукти!

# 44
  • Мнения: 3 830
Имам сигурно еднолитрова опаковка балсам на Dr.Fischer. Много съм доволна, балсамът е разкошен.  Heart Eyes Купен е от Израел, а тук нямам представа къде може да се продават такива продукти. newsm78

# 45
Zdraveite! Wink S golqm interes prochetoh vpechatleniqta Vi ot Izraelskata kozmetika , koqto ima na BG pazar i napylno gi spodelqm. Peace Izpolzvala sym kozmetikata na GIGI ,no v momenta polzvam na druga izraelska kozmetika "SKIN" s multivitamini i lipozomi.
Naistina sum vpechatlena ot produktite im.

# 46
  • Мнения: 4 076
Пробвали ли сте Sea of Life.  От около година ги ползвам и съм страшно доволна от всичко - кремове за лице, маски, шампоани, особено антицелулитния крем е страхотен. Наскоро откриха магазин със студио за процедури на ул. Княз Борис зад съда. ето и сайта им
http://www.sea-of-life-bulgaria.com/index.html?1209595117625

Звучи добре,особено ако е натурална козметика,както пишат...
Стики,ти тази ли пробва?И ако да-как ти се стори?
Всъщност,сега видях състава на един от кремовете:фенокси-етанол, бутилпарабен, пропил-парабен.Това не е натурална козметика за мене.

# 47
  • Мнения: 1 526
http://www.rivage-bg.com/eshop.php?body=shop&gr=4&pod=2
Ето тук има козметика от Мъртво море.

Dr.Fischer имат добри шампоани и балсами, особенно детски. Иначе не претендират за специални козметични качества.


http://www.ahava.com/
Това е официалният сайт на Ahava ( в превод любов, обич), главният производител на продукти от Мъртво море.

# 48
  • Мнения: 3 835
Стики,ти тази ли пробва?И ако да-как ти се стори?
Всъщност,сега видях състава на един от кремовете:фенокси-етанол, бутилпарабен, пропил-парабен.Това не е натурална козметика за мене.

Не съм се добрала до магазина.  Blush
Ползвала съм тези. Сега виждам, че са за всеки тип кожа. Имало си серия и за мазна кожа. Може би няма да е зле да я пробвам, но като гледам са вдигнали цените двойно.   #2gunfire

# 49
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Стики, да дадеш отзиви и вземи си поразчисти кутията с лични... Wink

# 50
  • Мнения: 2 039
Най-популчрните израелски марки козметика са Ahava, Sea Beauty и Mineral Care.Ползвала съм много и трите , Ahava е най-скъпата в Израел. За мен лично Sea Beauty е най-добрата, продуктите на Ahava ми миришат неприятно, затова така и не свикнах с тях. Не знам какви са цените на тези продукти тук, но съм чувала, че са доста завишени. Като цяло тази козметика е страхотна, не отстъпва на много популярни марки. Мога смело да кажа, че ексфолиантите им, маските, околоочните гелове, калните им шампоани, кремовете за къце и крака и кремовете за тяло са просто нещо фантастично  Peace За жалост, откакто спрях да пътувам до там, не мога да се снабдявам. Наистина би ми било интересно да разбера къде в София могат да се намерят, просто трябва да се ориентирам, защото от скоро живея тук  Simple Smile

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Ползвам DSM- маска, крем, шампоан, серум- страшно съм доволна, скоро не бях си намирала толкова хубави продукти!
и аз съм доволна  Peace

# 52
  • Мнения: 3 835
Най-популчрните израелски марки козметика са Ahava, Sea Beauty и Mineral Care.Ползвала съм много и трите ,

Sea Beauty ili Sea of Life? За Mineral Care нищо не си писала. 

MIneral Care я носеше съпругът ми от Израел - тук не съм ги виждала. Като отиде пак, ще му кажа, пък той да си прецени дали да ми вземе хи-хи-хи.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 057
Аз малко късно виждам темата, но миналата година пуснах такава, за козметиката от мъртво море и по-точно AHAVA. Правя си поръчките от един сайт http://www.judaicawebstore.com/category.aspx?categoryID=3 и съм доволна. Оказа се, че не е много разпространена, затова реших да пробвам. Започнах с околоочен крем, после си поръчвах крем за ръце, за крака... Сега чакам дневен крем и лосион за почистване.... Пристигат в БГ за около две седмици, в пакетите винаги слагат мостри на други техни продукти.

Последна редакция: нд, 18 май 2008, 20:46 от Lucan

# 54
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Ahava има в ягодка, оттам си взех една кал за тяло преди време.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 783
Имамтези и са много добри, но са купувани от Израел. Продуктите за лице не съм ползвала.
http://www.shopisraeltoday.com/photos/Dead%20Sea%20Cosmetics/Pre … p-gift%20pack.jpg
На АХАВА имам опаковки с кал, които затоплени се прилагат при ставни болка, ефектът е поразителен.

Понеже прочетох по-горе, че на нечия кожа тази козметика не е понесла - нормално е, особено при чисти продукти като солите и калта. Тях, ако ги имате, добре е преди приложението върху кожата, тя да е намазана с някакво базово масло, ако нямате  - с тоалетно мляко.

# 56
  • Мнения: 4 076
На АХАВА имам опаковки с кал, които затоплени се прилагат при ставни болка, ефектът е поразителен.
Лугата от Черноморските солници също действа добре при ставни и костни болки  Peace

# 57
  • Мнения: 2 039
Най-популчрните израелски марки козметика са Ahava, Sea Beauty и Mineral Care.Ползвала съм много и трите ,

utSea Beay ili Sea of Life? За Mineral Care нищо не си писала. 

MIneral Care я носеше съпругът ми от Израел - тук не съм ги виждала. Като отиде пак, ще му кажа, пък той да си прецени дали да ми вземе хи-хи-хи.
Конкретно Sea Beauty, любимата ми!!!Ама дали нея или Mineral Care , все същата работа, чудесни са и двете!Но продуктите, които съм изброила, се отнасят до Sea Beauty, просто там съм ползвала почти всичко и съм възхитена  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 15
Ползвам DSM- маска, крем, шампоан, серум- страшно съм доволна, скоро не бях си намирала толкова хубави продукти!
и аз съм доволна  Peace

Наистина продуктите от Мъртво море на DSM са страхотни и държът най-ниски цени!
Може да ги поръчвате и от тук     http://www.dsm.bukli.com/

Много добро качество на нормални цени!  Hug

# 59
  • Мнения: 1 167
запис да следя темата

# 60
  • Мнения: 133
Не искам да ви развалям добрите впечатления за Ahava, но след известно проучване от моя страна, каква марка козметика с кал от Мъртво море да си взема, пуснах търсачката в в Skin Deep и незнам колко е скъпа, но виждам колко е отровна. За другите в интерес на истината не намерих информация там, но това може да значи, че просто не са тествани. Ето вижте за  Ahava:   http://skindeep.ewg.org/wordsearch_free.php?atatime=100&quer … ;&atatime=500

# 61
  • Мнения: 3 835
Ох, мине се не мине - и някой пак цитира този измислен сайт  #2gunfire
Всъщност добре че повдигна тази тема!

Нещо ново в Израелската козметика? Simple Smile

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 22:48 от Стики

# 62
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Нещо ново в Израелската козметика? Simple Smile

Във Варна направиха щанд в Пикадили парк с козметиката -417  Crazy

# 63
  • Мнения: 3
Супер тема, изчетох постовете, много полезно инфо сте дали, не ги бях чувала тези продукти, но мисля да пробвам, защото съм с две ръце за този тип продукти.   chef

# 64
  • Мнения: 3
Знаете ли къде има магазин на Gigi в София? Преди време си купих от едно изложение гланц smile3506 за устни, който е страхотен, но ми свърши...

В младост 1 срещу пазара има една нова търговска сграда, там има офис на техните продукти, от там козметичката взима разни неща.   bouquet

# 65
  • Мнения: 3 835
Мисля да си взема нещо за коса. Напоследък не е в добро състояние - бързо се замърсява, не е жива.  Thinking
Ще видя какво сте писали по-напред.

Ако има мами в Израел, да казват!  Praynig

# 66
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз си взех масло за тяло на -417...смело мога да заявя, че това е единственият продукт за тяло, който си запазва аромата часове след като го нанеса...богато, плътно, хидратира идеално, невероятно е  Heart Eyes ... определено си заслужава парите...след 1-2 месеца съм решила да си купя и лосиона за тяло  Crazy
Това пък е on-line магазина...

Стики, познат евреин ми обясняваше, че продуктите за коса от Мъртво море не били хубави, защото били много силни  Rolling Eyes

# 67
  • София
  • Мнения: 38 521
Търся още мнения за козметиката на DSM и по-специално дали стават за поддържаща терапия при псориазис. Т.е. - когато няма рани, а само е суха кожата?

# 68
  • Мнения: 133
Може ли някой, който си е купувал продукти от магазина на  -417, в Мола например, да каже дали има разлика в цените между него и он-лайн магазина по-горе. И ако има фрапираща ли е?

# 69
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз доколкото разбрах те там изчиствали козметиката -417 в мола...а цените мисля, че в он-лайн магазина са по-евтини...но не съм от София...просто останах с впечатление, че цените в мола са по-завишени  Peace

# 70
  • Мнения: 133
Да и аз затова питам, защото останах с впечатление, че са им високи цените, а в он-лайн магазина виждам ,че продуктите вървят от 23 до към 46-7 лева, толкова струват продуктите на среден клас козметика. Въпреки, че ако изчистват магазина както казваш, е възможно срокът на годност на тези в он-лайн магазина да е под въпрос или да остава малко време.  Тези на DSM също ги гледах, там цените са още по-ниски друг е въпросът дали има доволни от нея. Аз лично смятам, че си заслужава да дадеш 40 лева за маска за лице примерно, защото качествата на калта и солите от Мъртво море са неоспорими.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 3 415
он-лайн магазина е на официалните представители на -417 за България...а щанда в мола в София е на друга фирма...те затова сега го изчиствали  Peace

а продуктите са в срок...

# 72
  • Мнения: 133
В такъв случай благодаря ти, че ни светна за он-лайн магазина цените са много прилични. Peace

# 73
  • Мнения: 3 835
някой беше казал, че Мъртво море го продават поне 7 пъти годишно  Wink

# 74
  • Мнения: 27
Аз онзи ден минах перз Мол- а и там едни момичета ми промотираха някакви продукти на -417 и дори тествах пилинг- масло . Мога да кажа, че останах много очарована от ефекта. Тествах и маслото за тяло. Кожата става много мека и нежна, аромата е доста траен, ненатрапчив и изключително свеж. Замислила съм сериозна покупка да направя, само да ми преведат парите от НОИ   smile3521  smile3508

# 75
  • Мнения: 1 418
JERICHO
http://jericho.bg/jericho_web.pdf
Това е каталог.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз онзи ден минах перз Мол- а и там едни момичета ми промотираха някакви продукти на -417 и дори тествах пилинг- масло . Мога да кажа, че останах много очарована от ефекта. Тествах и маслото за тяло. Кожата става много мека и нежна, аромата е доста траен, ненатрапчив и изключително свеж. Замислила съм сериозна покупка да направя, само да ми преведат парите от НОИ   smile3521  smile3508

Аз също имам пилинг и масло за тяло...аромата наистина е несравним и трайността също...много съм очарована от продуктите им за тяло (само тях съм пробвала все още)  Crazy
...има и online магазин доколкото знам...

# 77
  • Мнения: 429
Ще ми се да пробвам някоя маска за лице
От коя фирма ще препоръчата да си взема

# 78
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ще ми се да пробвам някоя маска за лице
От коя фирма ще препоръчата да си взема

Ако не си си взела още ще препоръчам на -417, защото съм доволна от продуктите им за тяло...на други израелски марки не съм пробвала нищо  Crazy

# 79
  • Мнения: 0
Ще ми се да пробвам някоя маска за лице
От коя фирма ще препоръчата да си взема

Ако не си си взела още ще препоръчам на -417, защото съм доволна от продуктите им за тяло...на други израелски марки не съм пробвала нищо  Crazy
Горещо ви препоръчвам калната  маската за лице на SEACRET SPA.Това е новата козметика, която се предлага на щанда в МОЛА.По-висок клас е и по- голяма като количество

Общи условия

Активация на акаунт