Израелска козметика . . .

  • 34 740
  • 79
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 418
JERICHO
http://jericho.bg/jericho_web.pdf
Това е каталог.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз онзи ден минах перз Мол- а и там едни момичета ми промотираха някакви продукти на -417 и дори тествах пилинг- масло . Мога да кажа, че останах много очарована от ефекта. Тествах и маслото за тяло. Кожата става много мека и нежна, аромата е доста траен, ненатрапчив и изключително свеж. Замислила съм сериозна покупка да направя, само да ми преведат парите от НОИ   smile3521  smile3508

Аз също имам пилинг и масло за тяло...аромата наистина е несравним и трайността също...много съм очарована от продуктите им за тяло (само тях съм пробвала все още)  Crazy
...има и online магазин доколкото знам...

# 77
  • Мнения: 429
Ще ми се да пробвам някоя маска за лице
От коя фирма ще препоръчата да си взема

# 78
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ще ми се да пробвам някоя маска за лице
От коя фирма ще препоръчата да си взема

Ако не си си взела още ще препоръчам на -417, защото съм доволна от продуктите им за тяло...на други израелски марки не съм пробвала нищо  Crazy

# 79
  • Мнения: 0
Ще ми се да пробвам някоя маска за лице
От коя фирма ще препоръчата да си взема

Ако не си си взела още ще препоръчам на -417, защото съм доволна от продуктите им за тяло...на други израелски марки не съм пробвала нищо  Crazy
Горещо ви препоръчвам калната  маската за лице на SEACRET SPA.Това е новата козметика, която се предлага на щанда в МОЛА.По-висок клас е и по- голяма като количество

Общи условия

Активация на акаунт