Втурнаха се всички на пазар,за МАЙския си малчуган(26)

  • 10 502
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 291
хайде и аз да се разпише че за другата нова темичка незнам дали ще съм тук:))

# 16
Здр хайде и аз да се вмъкна веднаж на 1 стр ,все чета и не ми остава време да пиша,вси4ко вече купих стаята е готова остава да изпера и подредя дрешките,смятам ама с Ариел да пера не сам търсила тук бебешки прахове,сигурно има ама не ми се обикаля.САмо 2 шишета взех с надежда да кърмя,а като гледам как гърдите ми отчайващо малки седят и не растат почвам да се съмнявам в успеха си.Размера нямал значение пише ама не знам колко е така,поне при животните със сигурност голямо виме много мляко е правилото та се замислих.Как е при вас мами.
Някой питаше каква козметика за бебо да купи,аз взех на Бубхен/бебешко олио,крем за дупето и душ гел за къпане/и клечки за уши бебешки мисля че стигат,иначе цялата серия на бубхен са поне 20 продукта,то кое по напред.А и крем против слънце на бубхен с фактор 50 купихме,това за летни бебета е също мн важно мисля.
да ви се оплача от този курс за родители засега хич не съм очарована,поне за мен нищо ново не казват,ама и аз все чета то не остана вече какво да се каже.
Някои смята ли от вас да почва с масажите на перинеума?тук след 34 седм се почва коити иска ,това е да се избегне евентуално разкъсване и шевове при раждането.Аз понеже адски ме е старх от това от днес почвам гаранциа няма ама поне за успокоение че съм опитала.Както и тези тъпи упражнениа за тазовото дъно каза акушерката че имали смисъл да се правят.
Ох аз май много се разписах хаиде лека вечер на всички

# 17
  • Мнения: 34
 Hug Имаме си още 2 бебета!!!
Днес Лале 32 роди Георги 2450гр, 47,5 см  и  Тереза 2108гр, 46,5см


Бебетата са добре, но за сега са в детската болница! 

Лале, бързо възстановяване и те чакаме да покажеш снимки!  bouquet

# 18
  • Мнения: 48
ЧЕСТИТО НА ЛАЛЕ
Леле колко се развълнувах за нея. БРАВО
ДА СА И ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ И БЪРЗО ДА СЕ ПРИБИРАТ ВКЪЩИ

# 19
  • Варна
  • Мнения: 43
Честита ни нова темичка!   bouquet за Viky_v
Да повторя за варненските мами ще се събираме утре 15,30 ч. на Крамер да обсъждаме покупки.  Grinning
tedy811 ти направо ме изуми. За първи път чувам за перинеума. А също не знаех и за упражненията за тазовото дъно. Какви са?  newsm78
И аз се интересувам от това как се почиства матрак, количка и т.н. т.е. неща, които не могат да се изперат?
Добре дошли на новите мами. Всеки ден все повече се увеличаваме. Голям отбор станахме. Hug
Също искам да поздравя мамите с новите покупки, защото знам колко е хубаво чувството.
veskata много се смях с твоя мъж. Аз за това съм взела всичко под контрол.  Grinning
Днес сънувах за първи път бебчето. И то едни сънища... т.е. всичко от което се страхувам се случи в съня ми. Ама това сигурно е нормално.
Хайде дано в тази темичка само хубави нещица да си пишем. Praynig

МИ ЕТО ОЩЕ ЕДВА СЪМ ГО НАПИСАЛА И ВИЖДАМ НОВИНАТА!!!


ЛАЛЕНЦЕ ЧЕСТИТО ТИ БЕБЧЕТА! ТИ СЕГА СИ НАЙ-ЩАСТЛИВАТА МАМА НА СВЕТА. И МОМЧЕНЦЕ И МОМИЧЕНЦЕ.  ПОЖЕЛАВАМ ТИ НАЙ-ВЕЧЕ ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ.

Ох пак изпаднах в умиление.

# 20
  • Мнения: 961
Благодарности за прекрасната темичка!   bouquet

Лале, честити да са ви близнаците!!!
Много да ви радват, само здраве, щастие и късмет на цялото семейство.

Ще чакаме да разказваш как е минало всичко, когато имаш възможност.

# 21
  • София
  • Мнения: 186
Hug Имаме си още 2 бебета!!!
Днес Лале 32 роди Георги 2450гр, 47,5 см  и  Тереза 2108гр, 46,5см


Бебетата са добре, но за сега са в детската болница! 

Лале, бързо възстановяване и те чакаме да покажеш снимки!  bouquet
ЛЕЛЕЕЕЕ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИИИИИИИИИ,
цялата  ни нова тема  да е изпълнена  само с хубави  новини като тази,
много да  я радват-БРАВООООООООООООООООО

# 22
  • Мнения: 33
Ехееееееее,и при нас започнаха бебчетата Simple Smile Simple Smile
Честито на Лале 32,да са живи и здрави и скоро да са си вкъщи!
Много добре започва новата ни темичка. smile3521

# 23
  • Мнения: 236
ЧЕСТИТО НА МАМА ЛАЛЕ 32
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ БЕБОЦИ<МНОГО РАДОСТ ДА И НОСЯТ


направо настръхнат,май наистина се започва.......
Много хубава е темичката   bouquet
Само с хубави новини да я изпишем  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 492
Божее, голяма съм ревла. Embarassed
Честито Лаленце, да са ти и живи и здрави сладурите и много да те слушат. 
Бързо възстановяване на теб и те чакаме да разкажеш как е минало.
newsm51

# 25
  • Мнения: 16

Нова тема ново бебе / та.
Честито на щастливите родители   bouquet

# 26
  • Мнения: 9
Честито Лале32 !!!Пожелавам ти да са ти живи и здрави сладурчетата и да те радват във всичко !!! smile3525

# 27
  • София
  • Мнения: 2 227
Лаленцеее, честито!!! Да са ти живи и здрави и много щастливи. Да са ти умни и разумни. Пожелавам ти ТЕ   babyuu passifier да са повод само на гордост.
newsm44 newsm68 newsm44

# 28
  • Варна
  • Мнения: 175
ЧЕСТИТО НА ЛАЛЕ32 - ПРЕКРАСНА НОВИНА В НАЧАЛОТО НА ХУБАВАТА ТЕМА,СУПЕР!!!!
Viki_v аз липсвам на първа страничка smile3518 Моля,запиши ме на 19.05.08 - за тогава ми е плановото секцио.Благодаря ти много!
Нещо са говорили по ТВ за зелените салати- някой да е чул какво точно?

# 29
Еееее браво на Лале, да са и живи и здрави дечицата.
И нашия бебчо е разположен напречно/странично и вече сериозно започвам да се притеснявам.Чакам с нетърпение сряда да чуя мнението на лекарката.

Общи условия

Активация на акаунт