Срещу пушенето в заведенията

  • 1 413
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 317
Има доста крайни мнения в тази тема....Не мисля, че "главната" улица мирише на тютюн...чак пък толкова  newsm78.
Съгласна съм, че трябва да има места и заведения без цигарен дим. Но, такива няма, поради простата причина, че ще фалират.
Между другото, Гърция е на първо място в Европа по тютюнопушене, но не съм чула там да има протести....
Еванесънт е права. Наистина мирише на цигарен дим и бензинови изпарения. Просто като си бил навън и си свикнал на чист въздух, това е първото, което те блъсва в носа.
При нас отскоро влезе закона за забрана на пушенето по заведенията - ами далеч по-приятно е да хапнеш в неодимена атмосфера. Пушачите са пред заведението за по фаспауза.

# 31
  • Мнения: 46 526
Виж темата за пушачи дразнители и другата за непушачи дразнители!

И онази за децата в ресторантите Mr. Green

На мен ми е неприятно пушенето в затворени поменещния и затова рядко ходя по заведения.
Но от друга страна, ако спрат алкохола, пушенето и силната музика в кръчмите и кафетата, то направо ще стане театър  Joy

Сещам се за една стара тема, но не помня за германия ли ставаше дума  newsm78 след като въвели закона за забрана за пушене на обществени места, заведенията станали Частни пушилни и се влиза с/у членска карта, ако си член, значи си съгласен с правилата, картата се издава на входа, така и пушачите и непушачите са със защитени права Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт