АПРИЛски термин с очакване лелеем – а други бебешори в прегръдките люлеем!

  • 12 939
  • 303
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 54
Добре дошли мами с бебчета!!!!!

Много се радвам, че сте отново тук при нас. Благодаря ви, че споделяте за емоциите и премеждията - моля ви пишете когато имате време, всичко за нас е много интересно, въпреки че още не сме родили Simple Smile

Кали , Доли - съжалявам за трудностите, които сте преминали, дано от тук нататък всичко е леко и безпролемно и Доли - дано да ти се оправят гърдите по-скоро fingerscrossed

Аз днес бях на ЖК - не ми е готова още микробиологията - взеха ми секрет миналия вторник  newsm78 Иначе другите неща  - кръв и урина са ок. Тоновете на бебчо слушахме - варират межди 150-160 и някъде там. казаха ми че са перфектни  Simple Smile

За сега това е - нищо интересно. Очакваме новивни за бебчета - денят наистина е много подходящ.

# 31
  • Мнения: 371
Здравейте и от мен в новата тема.
Днес времето е слънчево и е доста пусто във форума Simple Smile май всички са на разходка
Сега гледах снимките в албумчето, големи сладурковци са бебчетата, да са ви живички и здравички Hug и много много да ви радват

# 32
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте и от мене Simple Smile ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ ! Няма да ги изброявам, че да не забравя някоя Simple Smile Верчо нещо се губи, дали не е решила принцеската да излиза днес  newsm78
И аз сега разглеждах бебоците ни в албумчето... толкова са сладички  Hug

Сисе, изписаха ли ви с Дани? Пиши когато имаш време  Heart Eyes

Аз преди месец и половина бях изпратила една снимка на http://www.moetobebe.net/konkursi/index.php сайт, и чак сега я публикували, пу ... който иска може да пусне един глас за мен Simple Smile Михаела Михова се казвам Simple Smile  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 134
Честита темичка и от нас   bouquet
Честито на новите мами !!!
Много е пусто във форума  .......
При нас все едно и също ядем и спим !
яд ме е ,че количката ми е в наще можехме днес да излезем на разходка  Close
Успех и леко раждане на запътилите се днес към родилното !!!  Hug

# 34
  • Мнения: 60
Момичета, не знам какво да правя  Cry
Искам да кърмя малкото ми човече, но ме боли Ужасно много ....пробвах няколко пъти , но след 5 мин як рев и мятания в леглото , го махам от гърдата си , изцеждам се и му давам от шишето  Cry   Иначе си засуква, пробвах и различни пози за кърмене от Кърмаческия , но и мъжът ми като ме гледа как се мъча и ми вика да спирам и да се изцеждам и да му давам... Плачи ми се когато се опитвам да го кърмя, плачи ми се и сега - като знам че не мога да изтърпя ....
Знам че темата е за Кърмаческия , но вас ви чувствам по-близки, така че ако има мама , която може да ми даде съвет .... с радост ще го приема и пробвам....Изчетох доста от форумите за кърмене....но и време нямам много .....
Искам да чиститя на всички мами , които вече си държат бебковците , и кураж - за все още чакащите    bouquet    bouquet

# 35
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Леле, cenitelkata, не те ли е страх да извеждаш бебо навън още? И на мен много ми харесва слънчицето днес, но не е ли рано за бебчовците  newsm78

polinita, какво те боли като кърмиш, зърната ли?

# 36
  • Мнения: 54
МАМЧЕТА СТРАХОТНА НОВИНА:

ДНЕС МАМА HELEN-BLONDY РОДИ ДЪЩЕРИКА, КАЗВА СЕ ЕЛИЦА С РАЗМЕРИ - 2800/47 СМ. И ДВЕЧКИТЕ СА ДОБРЕ. МАМА HELEN КАЗА САМО, ЧЕ ВСИЧКО СИ ЗАСЛУЖАВА. СЕГА ГУШКА СВОЯТА ДЪЩЕРИЧКА И НЕ МОЖЕ ДА ПОВЯРВА, ЧЕ ТОВА Е НЕЙНОТО БЕБЕНЦЕ. В ГЛАСА И СЕ УСЕЩАШЕ БЕЗКРАЙНО ВЪЛНЕНИЕ И ЩАСТИЕ! ЧЕСТИТО!
   bouquet  bouquet  bouquet
newsm44 newsm44 newsm44

Болките са започнали снощи в 1 през ноща.Отишли са в болницата в 7 сутринта. Имала е много голямо разкритие и не са могли да и сложат упойка. Има доста шевове, но каза, че силните болки са били само през последния час и всичко си заслужава, защото няма по-голямо щастие от това. Браво на нея!!!!! Момичета, ако бяхте чули вълнението в гласа и, щяхте да се разплачете от щастие   bouquet

# 37
  • Мнения: 134
Момичета, не знам какво да правя  Cry
Искам да кърмя малкото ми човече, но ме боли Ужасно много ....пробвах няколко пъти , но след 5 мин як рев и мятания в леглото , го махам от гърдата си , изцеждам се и му давам от шишето  Cry   Иначе си засуква, пробвах и различни пози за кърмене от Кърмаческия , но и мъжът ми като ме гледа как се мъча и ми вика да спирам и да се изцеждам и да му давам... Плачи ми се когато се опитвам да го кърмя, плачи ми се и сега - като знам че не мога да изтърпя ....
Знам че темата е за Кърмаческия , но вас ви чувствам по-близки, така че ако има мама , която може да ми даде съвет .... с радост ще го приема и пробвам....Изчетох доста от форумите за кърмене....но и време нямам много .....
Искам да чиститя на всички мами , които вече си държат бебковците , и кураж - за все още чакащите    bouquet    bouquet
Ох това е ужасно  ooooh!
Мажи се много с Гармастан постоянно след всяко кърмене или цедене обаче не очаквай чудеса от него трябва много да стиснеш зъби ако искаш да стане  Sad Мога да си представя как се чувстваш въпреки ,че болка не съм испитвала при кърмене .
Преди доста време писах за обтриването и третирането на зърната и тогава получих само нападки ........сега обаче кърменето за мен е удоволствие а не болка .
polinita прояви търпение и бъди спокоина ,мажи се постоянно и ще стане желая ти успех  Hug

# 38
  • При моето съкровище
  • Мнения: 47
Здравейте

Да се отчетем и ние:
На 29. Март в МБАЛ "Света София" - със 17 дни по-рано се роди нашата малка принцеса Ана-Мария.
С бебка се чувстваме добре - още свикваме една с друга  Laughing
Вече сме си у дома и от време на време с интерес проверяваме как върви обебването тук...когато остане време разбита се  Mr. Green

Честито на всички нови мами - да са им живи и здрави бебоците и много да ги радват.

Изглежда по времето, когато ние сме били в "Света София" и после като са ни изписвали, там е имало и други мами от форума.
Поздрави от нас

Последна редакция: вт, 08 апр 2008, 14:48 от Elcho

# 39
  • Мнения: 60
Milenni, в началото самото зърно - затова опитах различни пози , да не би да го слагам неправилно...но болката си остана. Въпреки че се цедя от деня на раждането му ( 25.03. ) и мога да кажа че зърната ми са доста обработени - почнах да го кърмя чак на 03.04. защото беше в кувиоз - болката тръгва от зърнат и минава в цялата гърда и после не мога даже да легна на нея страна  Cry   А толкова много искам да го кърмяяяя.....

cenitelkata , благодаря за съвета и подкрепата   bouquet  точно от това имам нужда, защото бабите само ми викат "Трябва да го кърмиш, трябва да го кърмиш..." , а хич не ме питат какво ми е и как боли...
и на мен педито ми каза , че ако е хубаво временцето след 10-я ден мога да го извеждам , ама нещо не ми стиска още .... колкото и да ми се ще ....

# 40
  • Мнения: 2 531
polinita какво те боли и от кога и от двете страни ли??? А досега как беше? Да не би бебчо да захапва неправилно? А той с удоволствие ли суче?

Ясмина, аз за разлика от тебсъм с огроомеен корем!!! Пак ме базикаха вчера да не са 2 бебетата! Joy

Кали , Доли, казаха ли ви бебетата как са се инфектирали?

Барби - гласувах  Peace

# 41
  • Мнения: 134
Леле, cenitelkata, не те ли е страх да извеждаш бебо навън още? И на мен много ми харесва слънчицето днес, но не е ли рано за бебчовците  newsm78

Ами не ми се вижда рано нали все пак ще излезем за не повече от половин час . като ги облечем и покрием няма проблеми  Peace
 Честито на HELEN-BLONDY  да и е жива и здрава малката принцеска !!! Много да ги радва и слушка !!!
Ваня да я поздравиш специално от нас като я чуеш  Hug
Elcho пусни снимки в албумчето ,със сигурност сме се засекли по-коридорите някъде  Rolling Eyes Честито и на вас да сте живи и здрави !!!

# 42
  • Мнения: 54
Полинита, аз изобщо не съм специалистка по кърмене, защото това ще ми бъде 1-во раждане, но от лекциите и статиите съм чувала, че болките се появяват при неправилно захапване на гърдата от страна на бебчо. Мисля, че е най-добре да потърсиш консултация от професионалист - в майчин дом мисля, че правят такава, а също и в офиса на Авент съм чувала. Успех миличка Praynig

# 43
  • варна
  • Мнения: 147
Честито на мама HELENBLONDY!Здрава и щастлива да расте малката Елица,а на мама бързо възстановяване! newsm51
Vanyivan,явно вълнението и щастието се предават чрез теб,защото аз почти се разплаках,докато чета.Ще си позволя да изкажа мнение,че това е едно от най-емоционалните известявания за ново бебче!
Полинита,ако споделиш малко повече как и какво точно те боли и каква е болката,може би мамите с опит в кърменето ще те посъветват какво да правиш.След като имаш голямо желание да кърмиш,прочела си много по въпроса,защо първо не се успокоиш и да се свържеш с някоя от дългокърмещите мами?Може би ако пишеш на Бу или някоя от другите мами те ще ти помогнат.Стискам палци всичко при вас да се нареди и дълго да се кърмите!
Elcho,честито и на теб,мила!Всичко най-хубаво на Ана-Мария!Май си имала предвид 29март?

# 44
  • Мнения: 60
veni-b , болката се появява когато суче,а той го прави доста лакомо - чак прилича на малко злобно човече като засмуква  Mr. Green   посуква си малко и аз го махам , защото не мога да търпя  -слагам си и силконови зърна !!!! а преди да го сложа за първи път на гърдата , се мажех по 6-8 пъти на ден ( в зависимост колко пъти се изцеждам )

tedi_ip , ще пиша на Бу... дано и тя даде съвет....
Vanyivan , сигурна съм че има къде да потърся помощ...но засега в Търново не съм чувала да имаме някакъв специализиран център, а няма да ти казвам че в болницата не получих ни един съвет за кърменето !!!!

Общи условия

Активация на акаунт