какво да кажа сега?

  • 4 637
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 999
Вие пък... какво толкова?
Аз и сега чувам от Дариа: "Ти си лоша, искам татииии.." Изобщо не се впечатлявам.  Whistling

# 46
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И Любослав като беше някъде мисля newsm78 7годишен беше тръгнал да ме напуска.Дадох му сак да си приготви багажа и му казах,че сега ще позвъня на баща му да дойде да си го вземе.Стигна до асансьора и почна да плаче и да обещава,че няма да ме ядосва вече.Оттогава явно е разбрал,че реши ли да ме напуска,аз няма да го спирам,и вече 4 години след този случай още си е при мен. Wink

# 47
  • София
  • Мнения: 6 999
Славе, абсолютно.  Peace
Аз се обаждам на баща й по телефона, резюмирам проблема и й подавам телефона... в 9 от 10 случая тя отказва да говори с него  Mr. Green

# 48
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Представям си ,как след няколко години се обаждам на бащаата на Мария ,да дойде да си вземе буйната си дъщеря,и ,че е крайно време той да си я погледа и възпитава- Mr. Green Mr. Greenголям смях ще падне Joy Joy.Дали да не пробвам още сега newsm78

# 49
  • Мнения: 613
slavka gergova и Isa, не мислите ли, че е един вид манипулиране това  newsm78 Не, че и на мен не са ми минавали подобни мисли и не съм ги правила, но си мисля, че това е предварително спечелена битка /ако може да се нарече така/ и ние много добре съзнаваме това.

Децата и рутината се водят ръка за ръка. Освен, ако е някоя малтретираща майка, не мисля че ще има дете, което ще избере неизвестното пред известното, при подобно поставени дилеми.



# 50
  • Мнения: 4 458
....... Оттогава явно е разбрал,че реши ли да ме напуска,аз няма да го спирам,

 Peace

И аз процедирам по същия начин.
Моите деца не познават баща си и никога не са искали да говорят с него или да го познават.

Винаги обаче им казвам, че искат ли няма проблем и още утре им купувам билет за самолета и ги пращам на баща им.  Mr. Green Понякога добавям и че така ще мога да почина малко  Joy

# 51
  • София
  • Мнения: 17 342
distant, според мен по-скоро това, което децата се опитват да направят в случая е манипулация. Другото си е възпитание.

# 52
  • Мнения: 2 336
Бърди, цяла нощ чаках.  Crossing Arms

# 53
  • София
  • Мнения: 17 342
Сискааа, зло да те забрави
Не е от лошотия, имах отвратителен ден в офиса вчера и не ми се сядаше на компа
Ето ти
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=235862

Пиши като я видиш да я изтрия

# 54
  • Мнения: 2 336
Видях. Трий.
Искаш ли коментар?

# 55
  • Мнения: 2 723
Вие пък... какво толкова?
Аз и сега чувам от Дариа: "Ти си лоша, искам татииии.." Изобщо не се впечатлявам.  Whistling

Абе мен ме е шубе не от тия бебешките лиготии Sick
Гого като съм лоша реве "Икам дедииии"  hahaha
За баща си рядко се сеща, но мисля, но това май не е странно, защото последните 4 седмици го е виждал един път за 15 мин.

Страх ме е по-скоро от осъзнатите обвинения Tired

Бърдиии и аз видях, и аз Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 17 342
Сиси, тц  Mr. Green

# 57
# 58
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Дистант,това аз го наричам избор. PeaceТой е наясно ,че в къщи си има правила (не са много ,но са ясни).Има правила за мен,за него,за малката.Не му ли харесва ,може веднага да отиде при баща си,но там пак ще има правила(смятам и по-севриозни от мойте Crazy).Винаги му е давано избор,къде иска да живее,с кой и при кой.Засега избора съм аз,но е наясно ,че всеки един момент може да ме напусне,без да го спра.
Аз не обичам да манипулирам децата  NaughtyКонкртна и ясна съм какво се очаква от него като поведение към мен и от мен като такова към него. Peace

# 59
  • Мнения: 93
Здравейте момичета благодаря за отговорите.
Много мислих а и вторник се видяхме за кратко - 1час с БНД-то но дребчо поговорихме и се изяснихме до някъде.Мисля че не биваше да казвам на малката че тати не я обича.Доказа ми че има някакви чувства към нея,а можеби и към мен/за това времето ще покаже/.
Понякога се правя че не чувам какво пита ако е за баща й за да не я разстройвам.Някой ден ще разбере какъв е той.
Нашата история е много оплетена и аз просто незнам как да и поднеса фактите без да я нараня. newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт