ОБИЧ ЛИ Е ТОВА?

  • 4 274
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 448
Много ме разсмяхте ,бе хора , изплъзва ми се клавиатурата от смях. Joy
А толкова ми се иска да отговоря сериозно на "момичето".
Приятелят ти ревнува, не ти, яд го е, че той изобщо не може да се включи в игрите , пардон танците. Другия път му кажи нещо гадно и ти и сте квит. Laughing Намери му слабото място и стреляй. #2gunfire Ако не друго поне ще ти олекне.

# 46
  • Мнения: X
Предлагам да го жегнеш на вълна плоски задни части. Ще има доста голям повод да се замисли Wink

# 47
  • Мнения: 378
Хайде моля не всички на 21 мислят така да си имаме уваженията Hug

# 48
  • Мнения: 369
 HugБлагодаря Ви за всички отговори.Вече не ми е мъчно, а  ми е весело и хубаво.
Разбрах много неща от това какво ми пишете.Вероятно трябва още да "порасна"и да не се задълбочавам в тези мои  черни мисли.ВИЕ ме разсмяхте и се чувствам толкова щастлива.  bouquet  bouquet  bouquet
НЕВЕРОЯТНИ СТЕ.
 Hug

# 49
# 50
  • Мнения: 5 370
Аххахахххахахах-на 35?? И ти пука от това? Ай не обиждай възрастовата група, моля.
На тази възраст вече жените са изпечени шейкърки и хейтърки. Особено второто. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 4 765
Малко оф, нищо не родих по твоя въпрос  bouquet
И какво е "шейкърки" Embarassed? Трябва ли да навърша 35 за да узная отговора Mr. Green?

# 52
  • София
  • Мнения: 2 840
Аххахахххахахах-на 35?? И ти пука от това? Ай не обиждай възрастовата група, моля.
На тази възраст вече жените са изпечени шейкърки и хейтърки. Особено второто. Mr. Green

Мнооого си в грешка.
В тая целева група проблемът, поставен от АИЯ, е особено актуален, щото ставаме много чувствителни и изпитваме за втори път трепетите на крехката младост.
Може и за първи, според зависи Mr. Green

# 53
  • София
  • Мнения: 2 840
Малко оф, нищо не родих по твоя въпрос  bouquet
И какво е "шейкърки" Embarassed? Трябва ли да навърша 35 за да узная отговора Mr. Green?

Трябва! Naughty
Сега е опасно за психиката ти това разкритие.
Шъ чакаш да му дойде времето!

# 54
  • Мнения: 5 370
Малко оф, нищо не родих по твоя въпрос  bouquet
И какво е "шейкърки" Embarassed? Трябва ли да навърша 35 за да узная отговора Mr. Green?
Шейкър? Глагола "шейк"? Поклащане, разклащане? Mr. Green Свързано е с дансинг въпроса.
Шейк ит, бейбееееее, йееееее. Party Party

# 55
  • Мнения: 765
Никаква обич не е това, не ги слушай! Той ако те обичаше, щеше да се прехласва по теб , дори да играеш като слон върху стъкла, като Слави Трифонов скеч, или като Вучков голо хоро. Очевидно смята, че си недодялана, в сравнение с останалите моми в кръчмата. Днес не му харесва как "играеш", утре как готвиш и докато се усетиш ще е духнал с друга, щото си дебела, нищо че си бременна.
Не знам, аз бих го зарязала.

# 56
  • Мнения: 4 765
Поклащане, разклащане? Mr. Green Свързано е с дансинг въпроса.
Не ми звучи баш към тоя въпрос....
Мискинки! Ако това е да си на 35, без мене.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 840
Не знам, аз бих го зарязала.
Аз бих станала гей от раз.

# 58
  • Мнения: 152
Здравейте.Искам да ми дадете съвет,относно отношенията с моят приятел. Cry
Ходихме заедно на едно тържество.Мина малко време и се по разпуснахме  малко.Той не става да играе.А пък аз не спирам.След това той ми прави сравнение с други жени,коя как играела,а пък аз не мога.А аз играя много добре.Това обич ли е?или какво.Или аз ревнувам.Дайте ми съвет.
Не е обич това вашето... , щом до сега не те е избухал... значи не те обича! Намери си гадже дето да може да играе на мижанка... така ще ти е по-лесно след време!

# 59
  • Мнения: 81
Много ми стана забавно докато четох и реших да споделя и моите разсъждения по темата! Щом този човек ти казва, че не танцуваш толкова добре, колкото другите жени или не те обича (когато някой обича, не наранява чувствата на другите - не и съзнателно) или не те познава достатъчно добре (иначе щеше да знае, че този коментар ще те нарани) или ревнува - ти цяла вечер се забавляваш, а той стои сам на масата (и очаква другия път да си стоиш с него). Добре е да разбереш какви са мотивите му, за да си направиш изводи за твоето поведение и за това дали си заслужава да си с него.

Общи условия

Активация на акаунт