ОБИЧ ЛИ Е ТОВА?

  • 4 248
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 369
Боже ,боже колко мъка има по този свят!
Има мъка,има.

# 76
  • Мнения: 369
безумие да заразваш човека, защото някой във форума ти е казал така
използвай главата си
Благодаря ВИ за надеждата,която ми даваш.Имам нужда от подкрепата ВИ.
Мога ли да загърбя 8 - годишна връзка?

# 77
  • Мнения: 953
Аия,
не си създавай сама проблемите.

Той като е такъв добър "играч" що не играе? Комплексирала си го нещо яко.
Ревност е това, нищо друго, а ти си луда да се дразниш.

# 78
  • Мнения: 59
да по скоро ревнува че ти се забелязваш повече от него, че си танцуваш и се забавляваш.... незнам мисля че просто те дразни по някакъв начин, не че не те обича Wink

# 79
  • гр.София
  • Мнения: 362
от всичко прочетено мисля, че по скоро си танцувала доста разкрепостено, та е искал да убие малко ентусиазма ти, та я си танцувай както си искаш Joy

# 80
  • Мнения: 2 448
Cry Започвам да се замислям дали да не се разделим.
Е, хубава работа, ако само с това те е подразнил.Не бързай да се замисляш по този въпрос. Нима няма нещо, което да те кара да мислиш, че те обича?! Има мъже с такива неадекватни реакции, на мен моя ми е казвал, толкова ме кефи как се палиш като си ядосана, че много се изкушавам да те дразня понякога само за да видя реакцията ти. Close

# 81
  • Мнения: 369
Cry Започвам да се замислям дали да не се разделим.
Е, хубава работа, ако само с това те е подразнил.Не бързай да се замисляш по този въпрос. Нима няма нещо, което да те кара да мислиш, че те обича?! Има мъже с такива неадекватни реакции, на мен моя ми е казвал, толкова ме кефи как се палиш като си ядосана, че много се изкушавам да те дразня понякога само за да видя реакцията ти. Close
Благодаря за подкрепата.  bouquet

# 82
  • Мнения: 474
Има хора, които искат винаги да притежават най-доброто. В случая приятелят ти иска да бъде с жената, която танцува най-добре по неговите критерии. Със сигурност, ако тази показност е толкова важна за него / вас, можеш да започнеш да тренираш пред огледалото, после пред него и така поне да си запълвате времето, вместо да мислите глупости.
И ние с мъжа ми сме над 35, и той по баровете зяпа 20 -годишните как въртят и тръскат ... каквото могат, но нито си мисля да се разделяме, нито ми пречи на самочувствието, нито на това да се забавлявам от сърце колкото и когато мога. Всъщност твоите терзания имах, когато бях на около 20 год. Наистина тогава бих се разстроила, ако гаджето ми ми каже, че не танцувам добре. И после щях да се кълча с часове пред огледалото в къщи, докато докарам някоя стойка.  Laughing

# 83
  • Мнения: X
Според мен ако един мъж те обича наистина, дори да танцуваш като Буратино,пак ще ти се радва на дансинга. Някак си трудно ми е да си представя влюбен и обичащ мъж,който да желае да развали настроението на любимата си като я критикува за такива неща като танци. Виж повече разбирам да се сърди,че не е добра на карти,че не е перфектен шофьор,но това с танците ми звучи доста дребнаво като изказване. Но както вече веднъж казах..не знам,може да е пък някаква конструктивна критика,ако човекът е склонен от обич да има прекалено високи изисквания newsm78

# 84
Според мен има вероятност да се е издразнил от нещо самата вечер и да се е заял....съвсем безобидно....
Често ли те апострофира по принцип?Има ли навик да сравнява всяка твоя стъпка с нечия друга?

# 85
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Този пък седнал оценка на танци да прави!  ooooh! Ами кажи му да стане той, да го видиш колко е раздвижен, като ти си скована! Ама че проблеми си мислите!

# 86
  • София
  • Мнения: 2 840
Боже, минаха вече три дена, няма ли развитие, още ли се кометират танците, не се ли е случило нещо ново?
 ooooh!

# 87
  • Мнения: X
Този мъж да не би да прекалява с гледането на "Мислят си,че могат да танцуват?" newsm78
Следващата стъпка е критика на грима Rolling Eyes

# 88
  • София
  • Мнения: 2 840
Този мъж да не би да прекалява с гледането на "Мислят си,че могат да танцуват?" newsm78

След това шоу нищо не е вече същото Joy
Трябва да се съобразяваме!!!

Общи условия

Активация на акаунт