ОБИЧ ЛИ Е ТОВА?

  • 4 262
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 138
Много ми стана забавно докато четох и реших да споделя и моите разсъждения по темата! Щом този човек ти казва, че не танцуваш толкова добре, колкото другите жени или не те обича (когато някой обича, не наранява чувствата на другите - не и съзнателно) или не те познава достатъчно добре (иначе щеше да знае, че този коментар ще те нарани) или ревнува - ти цяла вечер се забавляваш, а той стои сам на масата (и очаква другия път да си стоиш с него). Добре е да разбереш какви са мотивите му, за да си направиш изводи за твоето поведение и за това дали си заслужава да си с него.
или е откровен. на мен моя ми казва че са ми големи очите Flutterпък той си падал по малки, обаче пък ме обичал, щото съм страхотен човек. да се чувствам ли наранена, а.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 840
... на мен моя ми казва че са ми големи очите Flutterпък той си падал по малки...
Човекът ти е забелЕзал размера на очите, бре, те това е любов в най-чист вид.

# 62
  • Мнения: 3 500
Да казва,че съм скована, а пък една друга е по раздвижена.
Мъчно ми е. Cry
  ooooh!
Мисля, че е сляп. smile3513

# 63
  • Мнения: 2 448
[e]
или е откровен. на мен моя ми казва че са ми големи очите Flutterпък той си падал по малки, обаче пък ме обичал, щото съм страхотен човек. да се чувствам ли наранена, а.
Понякога обичта се състои точно в това да не сме докрай откровени с другия. Или по-скоро излишно откровени.

# 64
  • Мнения: 233
Мисля,че е искал да те подразни.Това няма нищо общо с обичта

# 65
  • Мнения: 216
Днес не одобрява кючека ти, утре ще каже, че майка му готви по-добре... То така се започва. Забелязвам в приятеля ти едно неприятно качество - за него чуждата кокошка е гъска. Не знам обич ли е, но на този кон пари не бих заложила.
Харесвам начина ти на мислене Simple Smile...............................понякога

# 66
  • Мнения: 750
Здравейте.Искам да ми дадете съвет,относно отношенията с моят приятел. Cry
Ходихме заедно на едно тържество.Мина малко време и се по разпуснахме  малко.Той не става да играе.А пък аз не спирам.След това той ми прави сравнение с други жени,коя как играела,а пък аз не мога.А аз играя много добре.Това обич ли е?или какво.Или аз ревнувам.Дайте ми съвет.
Твоето не е ревност.
Неговото е глупост.
Не е обич това.
Зарежи го!
Ако те обича,ще обича и танците ти!
Защо не потанцуваш за друго момче,да видиш какво ще каже той.
Ако и той не ти хареса кючека,значи наистина не си добра танцьорка!

# 67
  • Мнения: 200
Изкуствено си създаваш проблеми,това са глупости.Не се обиждай,но звучи много наивно.

Много точно казано! Peace

# 68
  • Мнения: 281
Не е прав,но не се впечатлявай толкоз,ако всичко друго ви е наред....... Hug

# 69
  • Мнения: 4 138
... на мен моя ми казва че са ми големи очите Flutterпък той си падал по малки...
Човекът ти е забелЕзал размера на очите, бре, те това е любов в най-чист вид.

[/quote
абе, за онезочи става дума беееееееееееееее. циците Mr. Greenтой си пада по малки.

отсвири го тоя с танците, или пък, като си легнете кажи невинно - абеееееееееее сетих се за едно гадже. беше му по-голям от твоя.
тъй като мъжете са чувствителни създания Crazy, ще го боцнеш където го боли.
ако пък не щеш тва, кажи замечтано............ех, колко щеше да е добре да ти е по-голям. после добави мило - ама аз и така много си те обичам Twisted Evilвторото е пробвано - действа. само че аз се концентрирам върху липсващата коса.............
ша ми коментира очите той. амаха.

# 70
  • Мнения: X
[e]
или е откровен. на мен моя ми казва че са ми големи очите Flutterпък той си падал по малки, обаче пък ме обичал, щото съм страхотен човек. да се чувствам ли наранена, а.
Понякога обичта се състои точно в това да не сме докрай откровени с другия. Или по-скоро излишно откровени.
Peace

# 71
  • Мнения: 110
Приятелят ти не можа ли още повече да забие самочувствието ти в земята? Аз не мога да разбера какво правиш с мъж, който се опитва да ти присажда само някакви комлекси. От цялата история страдаш само ти, той просто си стои безучастно. Ако се беше опитал да ти го каже малко по-деликатно можеше и да си помисля, че наистина не се е опитал да те обиди...

# 72
  • Мнения: 583
Боже ,боже колко мъка има по този свят!

# 73
  • Мнения: 369
 Cry Започвам да се замислям дали да не се разделим.Вероятно щом ми "мачка"самочувствието,ще го прави и занапред.Съвсем се обърках.А толкова много го обичам и сме заедно от доста време/дълго време/. Cry
Приятелят ти не можа ли още повече да забие самочувствието ти в земята? Аз не мога да разбера какво правиш с мъж, който се опитва да ти присажда само някакви комлекси. От цялата история страдаш само ти, той просто си стои безучастно. Ако се беше опитал да ти го каже малко по-деликатно можеше и да си помисля, че наистина не се е опитал да те обиди...

# 74
  • Мнения: 36 052
безумие да заразваш човека, защото някой във форума ти е казал така
използвай главата си

Общи условия

Активация на акаунт