Днес е ебати и деня

  • 3 055
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 173
Бе що гледате сутрешните блокове се чудя?  Това е възможно най-гадния начин да започнеш деня си..
Само да добавя-аз почвам деня си с музика.Избирам си някое радио без много новини.

# 31
  • Мнения: 673
  Аз ще ви поздравя всички по случай международния ден на циганите. Да ни е честито!!!
                       
                                    http://www.vbox7.com/play:de78de6a

# 32
  • София
  • Мнения: 6 302
И на мен ми беше неприятно да го гледам Владо Даверов тази сутрин, наистина се държеше ужасно. Жалко за човека...

# 33
  • Мнения: 9 814
  Аз ще ви поздравя всички по случай международния ден на циганите. Да ни е честито!!!
                       
                                    http://www.vbox7.com/play:de78de6a


Ха и от мен честит ден на братята роми!

П.П. Аде да ти гледам на рака бе, батееее!

# 34
  • Мнения: 677
Борисе, гръмни се, всички ние имаме нужда от добраТА новина, стопли сърцата ни!

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 306
А Чочо Попйорданов гледахте ли скоро при Патрашкова?
Пие ли или се друса, или и двете?

# 36
  • Мнения: 2 716
А Влади Въргала в "Сблъсък" ? Не можеше името си да каже  Joy

# 37
  • Мнения: 677
Владо, Чочо, Въргала - аматьори...Блъсков е един.

# 38
  • Мнения: 212
Борисе, гръмни се, всички ние имаме нужда от добраТА новина, стопли сърцата ни!
Охоооо отдавна не си се мяркал тъдява. Затъжил се бях. Скоро не си ми предлагал да се самоубия.
Настойчивото подстрекаване към самоубийство е наказуемо според закона. Чудя се дали да не уведомя вече прокуратурата да се заеме с теб или пък да взема да се самоубия и да кажа че е било заради теб ... Все ще лежиш някоя и друга година в затвора. Сигурен съм че и там с пълно мнозинство ще бъдеш избран за плейбоя на затвора ...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 472
Не е съвсем по темата, ама гледахте ли репортажа за влака от Ихтиман пълен с цигани без билети, вчера в Господарите.  Shocked  и реакциите им как може да им искат ПАРИ?!?
И това ако не е дискриминация - ако влакът беше пълен с българи - дали щяха да ни разрешат да пътуваме без билет?
А кой плаща разходите по техния безплатен превоз?

Направо се изумих от наглото им държание, знаят че всичко им е позволено  ooooh!

# 40
  • София
  • Мнения: 12 554
Не е съвсем по темата, ама гледахте ли репортажа за влака от Ихтиман пълен с цигани без билети, вчера в Господарите.  Shocked  и реакциите им как може да им искат ПАРИ?!?
И това ако не е дискриминация - ако влакът беше пълен с българи - дали щяха да ни разрешат да пътуваме без билет?
А кой плаща разходите по техния безплатен превоз?

Направо се изумих от наглото им държание, знаят че всичко им е позволено  ooooh!


Това е ежедневие за този пътнически влак. Всеки божи ден хващат по 100-150 цигани без билети. Да не говорим за другите неща.
Онзи ден колега на мъжа ми - машинист е бил ударен с камък по лицето. Естествено камъкът е бил хвърлен от цигани по локомотива. Чупи стъклото и удря машиниста в лицето. После щях да ги питам - ако беше станало нещо, кой ще е виновен...

# 41
  • Мнения: 750
Мисля,че понякога пускаш теми само защото искаш да си поговориш с някой!

# 42
  • Мнения: 677
Гръмни се, Борисе, за благото на народа ще те излежа.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 840
Гръмни се, Борисе, за благото на народа ще те излежа.

Нема, немааа...ние ще подпишем петиция в твоя защита, ще минеш с условна.

# 44
  • Мнения: 843
Мисля,че понякога пускаш теми само защото искаш да си поговориш с някой!

   ЯЯя!   Laughing    Всъщност не е ли това идеята...  Пишем, четат ни , дават мнение,  отговаряме /  понякога не отговаряме/ - и така. ... са станали едни    2 422790  мнения  в 18,13ч. днес.
   Нормален разговор  ...  Невинаги нормален, невинаги разговор.  Но това е.

Общи условия

Активация на акаунт