увито около пъпната връв

  • 2 001
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 104
Сина ми също беше с дълга и увита 3 пъти пъпна връв. Започнах нормално раждане, защото на консултациите не бяха видели това. След всеки напън съм го душала и след като му изгубиха тоновете набързо ми спретнаха едно секцио. Важно е да се знае в последните седмици дали бебенцето е с увита пъпна връв, за да се реагира адекватно. Но на теб ти е рано, може и да се оправи. Лека бременност и успех. newsm10 thumbsup

# 16
  • Варна
  • Мнения: 558
Голямата ми дъщеря се роди с увита около вратлето пъпна връв, а малката с два пъти около вратлето е един около крачето. Живи и здрави дечица са си. Спокойно, често се среща.

# 17
  • Мнения: 1 091
И аз ще те успокоя.Аз също родих бебчо с намотана пъпна връв през вратлето.Никой обаче не ми беше казал предварително.На предния ден отидох на консултация и гинеколожката ми каза ,че ако до следващия ден не родя да вляза на сутринта.И аз не знаех защо ме викат по-рано.Даже влязох в родилно на "фаталното",но за нас щастливо петък 13-ти.Родих нормално.Наобяд в 13.00часа.Като влязох от първата минута докторите постоянно ми следяха състоянието.За което много им благодаря.  bouquet  bouquet  bouquetРодих бебчо жив и здрав и голям 3.960кг. 52см.Само личицето му беше черничко като се роди ,където е била намотана пъпната връв,но ми е жив и здрав.Пожелавам ти едно хубаво , живо и здраво бебе.  bouquet

# 18
  • Мнения: 9 973
спокойно Hug

# 19
  • Мнения: 576
И Рая беше с омотана пъпна връв около вратлето. Докторите казват, че 50% от бебетата се раждат така. Всичко мина нормално, разбира се и аз много се притеснявах като теб. Бъди спокойна - ходи редовно на прегледи. Родих секцио.

Общи условия

Активация на акаунт